יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
כמה עולה סרט תדמית לעסק?

השאלה הכי נפוצה בתחום: 'כמה עולה להפיק סרט תדמית לעסק'?

הרבה פעמים פונים אליי בעלי עסקים ושואלים: כמה עולה סרט תדמית? על זה אני בדרך כלל מגיב בצחוק בשאלה: כמה עולה אוטו?. בעלי העסקים שמעוניינים להפיק סרט תדמית לעסק, ברוב המקרים מאוד רגישים למחיר, ולכן במקרים רבים הם מחפשים את ההצעה הזולה ביותר. וכשמחפשים את "הכי זול" אין לזה גבול. תמיד ימצא עוד מישהו שמוכן להפיק לעסק את הסרט במחיר עוד יותר נמוך (גם אם מדובר על סטודנט לקולנוע, עם מצלמה בייתית, שעובד מהבית של ההורים).

כשרוצים להפיק סרט תדמית לעסק, יש לחשוב אחרת.

מה מייחד סרט תדמית זה?

בעבודה משותפת עם החברה, בחנו לעומק את התחרות איתה החברה מתמודדת, וריכזנו את כל הנושאים שמבדלים את החברה מהתחרות. רכזנו את כל הנושאים בסרט התדמית, שהופק בצילומי וידאו מאוד יקרים, תוך שימוש במצלמת מאקרו להצגת המכלולים המכניים הזעירים. סרט התדמית יצר בידול משמעותי לחברה, וקידם משמעותית את המכירות בתוך תקופה קצרה.
 

הכי חשוב- להגדיר את המטרה!

לכן, כאשר מעוניינים להפיק סרט תדמית לעסק, צריכים קודם כל להגדיר את המטרה של הסרט, ולבחון ביחד עם חברת הפקת סרטי תדמית לעסקים כמה יעלה להפיק כזה סרט תדמית, שישיג את המטרה המוגדרת. כמובן, אחרי שיודעים מה רוצים להפיק, כדאי להשוות מחירים מול כמה חברות הפקה, לבדוק את הניסיון של חברת ההפקה ועבודות קודמות, בכדי להיות משוכנעים שהחברה יכולה להשיג את אותן איכויות הנדרשות מול המטרה המוגדרת.
 

מידע מפורט על עלויות הפקת סרטי תדמית לעסקים

במידה ואתה מעוניין במידע מפורט בנושא עלויות הפקת סרטי תדמית לעסקים, או סרטי מוצר למוצרים טכנולוגיים, ראה בקישור:

מה עלות ההפקה של סרטי תדמית לעסקים?


לסיכום, בחירת חברת הפקת סרטי תדמית לעסקים רק על בסיס מי מסוגל להפיק את סרט התדמית לעסק במחיר יותר נמוך, לא ישיג לעסק את התוצאות הנדרשות. יש להגדיר קודם כל את המטרה של הסרט, ומול המטרה לבחון חלופות.

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרט תדמית לעסק?

 

מחפש מידע בנושא עלויות ההפקה של סרטי תדמית?

ראו תחילה סרט תדמית שהופק לחברה יצרנית

ראו סרט תדמית לעסק שפיתח מערכת לניהול גידול קנאביס רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית לעסק בארוך של כ- 2 דקות, אשר נועד להציג פתרון שפיתחה החברה, לצורך ניהול הגידול של קנאביס רפואי. המערכת מותקנת כבר בעשרות חממות בישראל, וסרט התדמית הנוכחי הוא באנגלית, ונועד לקדם שיווקית את הפתרון בחו"ל, מול מגדלי קנאביס רפואי. היתרונות של המערכת מוצגים בסרט, על רקע שילוב של המערכת בכל שלבי הגידול של הקנאביס.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית שיווקי לחברת מחם פתרונות לתעשייה שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית של כ- 3 דקות, אשר נועד בעיקר לשינוי מיתוג של העסק. חברת מחם קשיחים, מספקת לתעשייה רכיבים מכניים שונים, כבר מעל 30 שנים. לאחרונה, החליטה החברה לעבור מיתוג מחדש כעסק המספק פתרונות לתעשייה. סרט תדמית זה מבצע במדויק את המשימה. סרט התדמית מציג את תחומי הפעילות השונים של החברה, כבמסגרת כל תחום החברה מספק פתרון כולל, ומלווים את הלקוחות משלב הפיתוח ועד לייצור סדרתי. סרט תדמית זה הוא באנגלית, מכיוון שנועד במיתוג החדש לפרוץ לשוק האמריקאי. כמו סרטי תדמית רבים שאנחנו מפיקים, גם סרט תדמית זה מבוסס כולו על צילומי וידאו, כך שלקוחות יכולים לראות בדיוק על איזה פתרונות מדובר בכל תחום.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות