יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
כמה עולה להפיק סרט תדמית עבור העסק?

'כמה עולה להפיק סרט עבור העסק'?


אני תמיד שמח לקבל פניות של לקוחות לקבלת מידע נוסף, ואכן בכל יום זה קורה פעמים רבות. שאלות רבות הן שאלות הבהרה, או התעמקות במשמעויות ההפקה של סרטים. אבל, השאלה הכי אופיינית שאני מקבל היא: 'כמה עולה להפיק סרט עבור העסק'? 

על שאלה זו אני הכי מתקשה לענות. הרי בפועל, עלות ההפקה נעה בין אלפי שקלים לעשרות אלפי שקלים, וזו תשובה שלקוח לא יכול לקבל. לכן, התשובה שלי לשאלה זו היא: 'אולי תציג קודם מה הצורך השיווקי של הסרט'?

בעבר הפקנו סרטים ארוכים ומורכבים, שהציגו את העסק בצורה מעמיקה ומפורטת, ובדרך כלל אותו סרט היה מוצג בכל אחד מהאמצעים השיווקיים של אותו עסק. אבל כיום, חייבים להיות מאוד ממוקדים, ולהפיק סרט על פי הצורך השיווקי, ועל פי האמצעי השיווקי שהעסק מתכנן. 

לצורך כך קיימים מגוון גדול של סרטים לעסקים, כל אחד לצורך שיווקי אחר ו/או אמצעי שיווקי שונה.

מהם אם כך כל סוגי הסרטים לעסקים?


הסרטים לעסקים שאנחנו מפיקים הם:

- סרט תדמית- סרט המדגיש את יכולות החברה, הטכנולוגיה העיקרית, והיתרונות התחרותיים של העסק.

- סרט מוצר- סרט עבור מוצר בודד, או קו מוצרים, אשר מציג את התכונות העיקריות של המוצר, השימושיות שלו, והיתרונות התחרותיים של המוצר.

- סרט הדרכה- סרט המציג את ההפעלה הנכונה של מוצר מסויים (חומרה או תוכנה). 

- סרט בטיחות- סרט המציג את נוהלי הבטיחות של מוצר (עבור לקוחות) או של החברה (עבור עובדי החברה). 

- סרט קידום מכירות- סרט המתמקד במוצר בודד, ומנסה בצורה המהירה ביותר להעביר ללקוח פוטנציאלי את הערך שהמוצר יכול לספק לו, בכדי לעודד מכירה שלו. 

- סרט לתערוכה- סרט שנועד להקרנה במסגרת תערוכה, או כנסי לקוחות, בהן נדרש להציג את העסק בצורה בולטת ומעניינת, בכדי למשוך את תשומה הלב של הלקוחות. 

- סרט למשקיעים- סרט שנועד להצגה למשקיעים פוטנציאלים, בכדי לאפשר לחברה לגייס מימון, בדרך כלל עבור פיתוח של מוצר חדש או טכנולוגיה חדשה. 

- סרט עדויות לקוחות- סרט המציג את חוות הדעת של לקוחות מרוצים, הן מהחברה והן ממוצרי החברה. 

- סרט אנימציה- סרט שנועד ברך כלל להצגה של קונספט חדשני, שלא ניתן לצלם אותו בוידאו. 

- סרט פרסומת- סרטון קצרצר, שנועד לתפוש את הלקוח הפוטנציאלי בשניות ספורות, ולהעביר לו מסר אחד עיקרי וברור. 

- סרט לאירוע עסקי- סרט שנועד לשימוש פנימי בחברה, לקראת אירוע חברה.

 

אבל, למה יש הבדל בעלות בין הסרטים השונים?


כל אחד מהסרטים שציינתי הם בעלי מאפיינים שונים. חלקם קצרים וחלקת ארוכים. חלקם סרטים המצולמים בוידאו, וחלקם סרטי אנימציה. מגוון אפשרויות ההפקה הוא רב, ולכל סוג הפקה יש את תג המחיר שלה. חשוב להבין, ההבדלים בעלות ההפקה הם לא רק בין סרטים מסוגים שונים, קיים הבדל מהותי בין סרט תדמית לחברות שונותץ לכל חברה דרישות שונותף והן פועלות בתחומים שונים, כך שבכדי ליצור בידול בין העסקים כל חברה צריכה סרט ייחודי עבורה, שהוא שונה מסרט של חברה מתחרה. 

 
לסיכום, קיימים סוגים רבים של סרטים לעסקים, כאשר כל סרט נועד לענות על צורך שיווקי אחר, וברור שלכל סרט יש עלות הפקה שונה לחלוטין. לכן, כשמעוניינים לדעת כמה עולה סרט לעסק, צריך קודם כל להבהיר מהו הצורך השיווקי.אולי יעניין אותך גם:    עלות הפקת סרטי תדמית באנימציה לעסקים                                 האם סרטי תדמית באנימציה יותר זולים מסרטי וידאו?

 

מנהל עסק - מעוניין להפיק סרטים עבור העסק?

 

מעוניין לקדם שיווקית את העסק?

ראו תחילה מקבץ קצר מתוך מספר סרטי תדמית שהפקנו לאחרונה

ראו סרט תדמית למשרד עורכי דין שהפקנו לאחרונה

מדובר סרט תדמית לעסק באורך של כ- 2.5 דקות, שהוא בעצם סרט תדמית מקצועי למשרד עורכי דין. למשרדי עורכי דין ישנם הרבה מגבלות בהפקה של חומריפ פרסומיים, וסרט תדמית הוא אחד מהם. לכן, עבור משרד עורכי דין זה הפקנו סרטי תדמית מקצועיים, כלומר: סרטי טיפים, סיפורי הצלחה, הסברים על תהליכים בבית המשפט וכן הלאה. הפקה של סרטי תדמית כאלה יחסית לא יקרה. נדרש יום צילומים בודד להפיק אפילו 10 סרטי תדמית מקצועיים, כך שהעלות של כל סרט נמוכה יחסית
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לפתרון של חברת אקולוג'יק שהפקנו לאחרונה

מדובר סרט תדמית לעסק באורך של כ- 1.5 דקות, אשר מציג פתרון תוכנתי של חברת אקולוג'יק. סרט תדמית שכזה הוא בעלות הפקה בינונית, מכיוון שכולל מגוון גדול של אצעי הפקה, כולל: תחקיר מעמיק ללימוד הפתרון, כתיבת תסריט על ידי קופירייטר, רכישת חומרי גלם מתוך Stock Footage, קיום יום צילומים במתחם העבודה של החברה, ביצוע צילומי מסך אקטיביים מתוך התוכנה, קריינות מקצועית על ידי קריין שהוא Amrican Native Speaker, ומוזיקה מתוך מאגרים. כל אלה מייקרים את ההפקה של סרטי תדמית. סרט תדמית דומה, שכולל גם שחקנים והדמיות דו ממד או תל ממד, ו/או מוזיקה מקורית, יכולים להעלות משמעותית את עלות ההפקה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות