יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
עלות הפקת סרטי תדמית לעסקים
מנהל עסק, החלטת להשקיע בהפקת סרט לעסק, על מנת להגדיל את החשיפה של העסק והמוצרים, ולצורך קידום מכירות, ומעוניין להכיר את נושא העלויות הכרוכות בהפקה?  רכזנו כאן מידע שימושי רב, שיכול לעזור לכל מי שמתכנן להפיק סרט עבור העסק.

זו הדרך המומלצת להכנה של סרטון תדמית בתקציב נמוך

אפשר כמובן להפיק סרטון תדמית מקצועי ושיווקי, גם כאשר תקציב השיווק נמוך, במידה ומתמקדים בקהל היעד, ומכוונים רק אליו הפקה מוגבלת. חשוב אבל גם בהפקה מוגבלת, לטרגט את קהל היעד בקמפיין שיווקי עם הסרטון.

סרטי עדויות לקוחות מרוצים- חלופה זולה ויעילה לסרט תדמית לעסק

סרט עדות לקוחות מרוצים הוא תחליף מצויין, זול ויעיל לסרט תדמית לעסק, כמובן רק בתנאי שעושים אותו כמו שצריך. הכי חשוב שהסרט יהיה מבוסס על משתמשים אמיתיים במוצר שמוצג בסרט, ולא שחקנים שמציגים מוצר לא מוכר

כמה עולה סרט תדמית לעסק?

בחירת חברת הפקת סרטי תדמית לעסקים רק על בסיס מי מסוגל להפיק את סרט התדמית לעסק במחיר יותר נמוך, לא ישיג לעסק את התוצאות הנדרשות. יש להגדיר קודם כל את המטרה של הסרט, ומול המטרה לבחון חלופות. קרא כאן

למה סרטון תדמית כל כך יקר?

הפקת סרטוני תדמית לעסקים כוללים הרבה מאוד שלבים, מעורבים בהם הרבה מאוד אנשים, כאשר תהליך ההפקה נמשך בדרך כל בין 4-8 שבועות. קראו כאן עוד בנושא הפקת סרטון תדמית, כולל דוגמאות לכל אחד מאמצעי ההפקה.

סרטי תדמית לעסקים קטנים ובינוניים

סרט תדמית לעסק הוא האמצעי היעיל ביותר לקידום העסק, הגדלת החשיפה ללקוחות חדשים, והגדלת מכירות. בתכנון נכון, גם עסק קטן יכול להפיק סרט תדמית עבור העסק בהוצאה נמוכה, עם החזר השקעה מהיר יחסית. קרא כאן עוד

לא יקר מידי; לא זול מידי; מחיר הגון לסרט תדמית

מאוד חשוב להתאים את סרט התדמית שמפיקים לכל עסק, בהתאם לגודל העסק ולצרכים השיווקיים של העסק, מה שמציג מחיר הוגן להפקה, ומבטיח תוצאות לכל עסק. ובהפקה של סרט התדמית לשים דגש מירבי על הבידול של העסק

סרטי תדמית- כשהמחיר הוא הפרמטר היחיד- כולם מפסידים!

סרט תדמית הוא האמצעי השיווקי היעיל והזול ביותר עבור העסק, אבל אסור שעלות ההפקה של הסרט תהיה הפרמטר המוביל בקבלת החלטות. סרט מושקע יכול להניב תוצאות בזמן קצר, בזמן שסרט לא מושקע עלול לגרום לחברה נזק

סרט תדמית לעסק הוא בעצם תוספת של איש מכירות וירטואלי לעסק

במקום לגייס אנשי מכירות נוספים, על מנת להגדיל מכירות, מומלץ להשקיע בהפקת סרט תדמית לעסק, והתוצאות יתקבלו במהירות יחסית. בכך, הסרט תדמית לעסק הופך לאיש המכירות הוירטואלי של העסק. ראו כאן דוגמאות

כמה באמת כדאי להשקיע בהפקת סרטון תדמית לעסק?

מומלץ לכל עסק להתמקד ביכולות שלו, ולהתאים את סרט התדמית המופק עבור העסק לאותן יכולות, כך שהלקוח הפוטנציאלי יתרשם מסרט התדמית, ייצור קשר להתנעת תהליך מכירה, ושהמכירה אכן תעמוד בציפיות שלו. קרא כאן עוד

סרט תדמית לעסק בעלות מאוד נמוכה

לא חייבים להשקיע אלפי שקלים רבים בהפקת סרט תדמית לעסק. במידה ובחברה קיימים חומרי גלם, כגון: תמונות סטילס וקטעי וידאו, ניתן בעלות מאוד נמוכה להפיק סרט תדמית מקצועי לעסק. קרא כאן, כולל דוגמאות.

הדמיות תלת מימד בסרט לעסק

מאוד מומלץ שכל סרטון תדמית לעסק יתבסס בעיקר על צילומי וידאו. רק לנושאים שלא ניתן לצלם בוידאו, כמו תהליכים פנימיים במוצר, ניתן לשלב הדמיות דו מימד או תלת מימד לצורך המחשה. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

סרטון תדמית לעסק- מצחיק או מרגש?

תפקידו העיקרי של סרטון תדמית לעסק הוא להשפיע על הצופה, ולכן קיימת ההתלבטות איזה סרט להפיק: מצחיק או מרגש? קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות רלוונטיות.

יחס עלות תועלת בהפקת סרט תדמית

הפקת סרטי תדמית לעסקים הינה ההוצאה השיווקית הנמוכה ביותר, היא חד-פעמית, ומאפשרת קידום מכירות כמעט ללא עלות נוספת. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

הפקת סרטון תדמית ללא צילומי וידאו

ניתן להפיק סרטון תדמית מקצועי לעסק, שישרת את המטרות השיווקיות של העסק, יופק בזמן קצר ויניב תוצאות שיווקיות בזמן קצר יחסית, במידה ומשתמשים בחומרי גלם קיימים בחברה, או שנרכשים מתוך מאגרים. ראה דוגמאות

נסו להימנע מהצעת מחיר הכי נמוכה להפקת סרטון תדמית!

כאשר מקבלים הצעות רבות להפקת סרטוני תדמית, סננו את הקיצוניות, ולשאר- כנסו לאתרי חברות ההפקה של סרטוני התדמית, ובדקו את היכולות של החברות השונות, ובחרו חברה שמציעה סרטון תדמית שמתאים לכם. ראו דוגמאות

איך התארגנות מוקדמת בהפקת סרט תדמית, מוזילה עלויות?

הכנה מקדימה ויסודית יכולה להוזיל משמעותית את עלות ההפקה של סרטי תדמית לעסקים, סרטי מוצר למוצרים טכנולוגיים או סרטי הדרכה. קרא כאן טיפים חשובים לחסכון בעלות ההפקה, כולל דוגמאות.

איך ניתן לחסוך בעלויות הפקת סרטי תדמית לעסקים?

הפקת סרט תדמית לא חייבת להיות יקרה. היא בעיקר תלויה בך הלקוח. בעבודה מקדימה ומסודרת, ניתן לקבל בדיוק את מה שרוצים, ובעלויות סבירות. קרא כאן טיפים חשובים לחסכון בעלויות הפקת סרטים לעסקים, כולל דוגמאות.

סרט תדמית לעסק זעיר

כל עסק חייב כיום להשקיע בשיווק, וסרט תדמית לעסק הוא האמצעי השיווקי הזול ביותר לעסק. זה נכון לא רק לעסקים בינוניים וגדולים, אלא אפילו לעסקים זעירים (עוסק בודד). קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית לעסק קטן - זה לא בשמים!

סרט תדמית לעסק, אשר תוכנן והופק באופן ששם את הדגש על האנשים שמאחורי העשייה, ומועלה לדף הבית של העסק, מגדיל את האמון של הלקוחות הפוטנציאלים, ויוצר בסיס טוב להצגה אמינה של העסק. קרא כאן בנושא.

האם סרטי אנימציה יותר זולים מסרטי וידאו?

סרטי תדמית באנימציה בדרך כלל יותר יקרים מסרט תדמית המבוסס על צילומי וידאו. בכדי להבין את העלות של סרט התדמית, יש לבחון את מבנה העלויות המדויק, על פי התכולה הנדרשת לצורך ההפקה. קראו כאן עוד בנושא

כמה עולה להפיק סרט עבור העסק?

קיימים סוגים רבים של סרטים לעסקים, כאשר כל סרט נועד לענות על צורך שיווקי אחר, וברור שלכל סרט יש עלות הפקה שונה לחלוטין. לכן, כשמעוניינים לדעת כמה עולה סרט לעסק, צריך קודם כל להבהיר מהו הצורך השיווקי.

עלות הפקת סרטי תדמית באנימציה לעסקים

סרטי תדמית באנימציה המופקים עבור עסקים הם בעיקר בטכניקה של whiteboard (יד רושמת) או גרפיקה דינאמית (motion graphics). עלות סרטים אלה תלויה באורך הסרט, ומתחילה מעלות של 5,000 ש"ח לסרט של כדקה. קרא כאן

האם באמת סרטוני תדמית הם הוצאה הכי נמוכה בכדי לקדם את העסק שיווקית?

סרטוני תדמית הם הכלי היעיל ביותר לקדם שיווקית את העסק. תכנון נכון של כול תהליך ההפקה, מבטיח שניתן יהיה להפיק מספר גדול של סרטוני תדמית לשימוש במדיות השונות, ללא תוספת עלות משמעותית. ראה כאן דוגמאות.

מה הקשר בין קורנה וסרטוני תדמית?

גם בתקופות של משברים, לא מומלץ לגעת בתקציב השיווק. מומלץ להתמקד בשיווק באינטרנט, תוך שימוש מירבי בסרטוני תדמית שיווקיים דרך צינורות השיווק של גוגל והרשתות החברתיות קראו כאן על סרטון תדמית בזמן משבר.

המחיר היקר של קיצורי דרך בהפקת סרטי תדמית

תהליך ההפקה של סרטי תדמית ארוך ומורכב, וכולל שלבים רבים שמבטיחים הצלחה של סרט התדמית הסופי. קיצורי דרך בכל אחד משלבי ההפקה רק יכול לפגוע בסרט התדמית, להאריך את זמן ההפקה, ואפילו לעלות יותר כסף.

דנים על עלות סרטון תדמית? דברו על סרטון ייחוס (סרטון רפרנס)!

הדרך הנוחה ביותר להסביר ללקוח את מבנה העלויות של הפקת סרטון התדמית לעסק שלו, היא באמצעות דיון על סרטון ייחוס (סרטון רפרנס), שדומה בסגנון ההפקה לסרטון המוצע. עדיף שהלקוח יציג את סרטון הייחוס שאהב.

לא קיים סרטון תדמית מקצועי בפחות מ- 5,000 ש"ח!

על מנת להפיק סרטון תדמית לעסק שיאפשר לקדם את העסק, נדרשים שלבים הכרחיים, שהם: תחקיר, כתיבת תסריט, רכישת חומרי גלם ועריכה. לכן, לא ניתן להפיק סרטון תדמית מקצועי, בפחות מ- 10,000 ש"ח. קראו כאן עוד

מסתבר שהשנה ניתן להבחין בין שני סוגי לקוחות לסרט תדמית

צריך להבין שהקורונה יצרה שני סוגי לקוחות להפקת סרט תדמית, וצריך לכל לקוח להתאים את הפתרון האופטימלי עבורו, תוך שמירת רמה גבוהה של הפקת סרט תדמית שיעביר את המסרים השיווקיים בצורה הכי יעילה.

היתרונות והחסרונות של הפקת סרטון תדמית ממאגרי וידאו לרכישה (Stock Footage)

ניתן להפיק סרטון תדמית, המבוסס על קטעי וידאו לרכישה (Stock Footage) במהירות ובעלות נמוכה יחסית. אבל, צריך לקחת בחשבון שכאלה סרטוני תדמית מתקבלים בפחות אמינות, כי נראים כמו סרטון כללי, ופחות מציאותי.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות