יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
כמה באמת כדאי להשקיע בהפקת סרט תדמית לעסק?

שאלה נפוצה של מנהלי שיווק: 'כמה עולה להפיק סרט תדמית'?

בהרבה מקרים לקוחות שואלים אותנו כמה עולה להפיק סרט תדמית? תחום המחירים של הפקת סרטי תדמית הוא כמובן עצום, ויכול להתחיל מאלפים בודדים, ולהגיע עד עשרות אלפי שקלים רבים. במאמר זה ננסה להסתכל על היבט אחר של נושא הפקת סרטים לעסק, והוא- כמה באמת כדאי להשקיע בהפקת סרט תדמית לעסק?

 

מומלץ להיזהר מפיתוח ציפיות מוגזמות

ביצוע קסמים הוא דבר מופלא, שגם אנחנו כמבוגרים מאוד נהנים לצפות בכך. אבל, כולנו מכירים גם את האכזבה כאשר אנחנו מגלים כיצד בוצא קסם. ואכזבה, הוא גורם שלילי בכל תהליך בו אנחנו מעורבים. במידה ובנינו ציפיות לגבי עסק מסויים, ואנחנו מתאכזבים, ברור שלא נעשה איתו עסקים, ויכול להיות שאפילו נפגע בו על ידי כך שנזהיר אחרים להתרחק מהעסק שאיכזב אותנו. 

לדעתנו, דרך מחשבה זו צריכה להוביל אותנו כאשר אנחנו חושבים על הפקת סרט תדמית לעסק: להציג את העסק בצורה המתאימה לגודלו וליכולותיו, כמובן תוך הדגשת היתרונות של העסק, אבל לא לנסות ולבנות הרים של ציפיות, כשבפועל לא נוכל לעמוד בהם, והלקוח הפוטנציאלי יתאכזב.

מה מייחד סרט תדמית זה?

מדובר על סרט תדמית מאוד אישי, המבוסס על דמותו הכובשת של מנהל העסק, שיצר קשרים אישיים מצויינים עם רופאי שיניים ומרפאות גדולות ברחבי הארץ, והפך לאחד הספקים העיקריים של ציוד זה, ובמיוחד ציוד הדמיה. ליבואן זה יכלנו להפיק סרט מאוד מרשים, עם הרבה מאוד גרפיקה דינאמית, ולהדגיש את הייחוד של הציוד אותו היבואן מספק. לדעתנו, סרט כזה היה יוצר נזק ליבואן, מכיוון שלא זה מה שבפועל עושה ליבואן את המכירות, אלא דווקא היחס האישי, והמיצוב כחברה קטנה יחסית שדואגת ללקוחות שלה. 
 

לקוחות רוצים להכיר אתכם

זה נכון לדעתנו לכל עסק. תגדירו בדיוק מי אתם, מה צורת המכירה שלכם, מה הבידול העסקי שלכם, ואת זה תנסו להעביר בצורה הכי כנה ופתוחה ללקוחות פוטנציאלים. לקוחות מזהים הכי מהר זיופים, וגם אם הצלחתם להטעות ולהלהיב אותם ממי שאתם לא, האכזבה בשלב הגילוי תהיה כל כך גדולה שתעשה לכם נזק רב. 
 

אם כך, מה מומלץ בהפקת סרט תדמית לעסק?

בהפקת סרטי תדמית לעסקים, אנחנו ממליצים על הנושאים הבאים:

1. תהיו כנים- תשימו הכי הרבה דגש על האמינות, כי לקוח פוטנציאלי שבוטח בכם- הוא הלקוח הבא שלכם

2. תרבו בצילומי וידאו- זה נותן ללקוחות תחושה שהם רואים את העסק והמוצרים, וזה מחזק את הקשר הרגשי של הלקוח לעסק ולמוצרים

3. תנו לאנשי העסק לדבר- למרות הקושי של לעמוד מול המצלמה ולדבר, אחריי מספר תרגולים, זה הופך למשהו נחמד וכן, ולקוחות אוהבים את זה

4. תנו ללקוחות שלכם לדבר- לקוחות פוטנציאלים אוהבים לשמוע עדות של לקוחות מרוצים. אבל, זה חייב להתבצע עם לקוחות אמיתיים, ולא שחקנים שמציגים כאילו הם הלקוחות.  

לסיכום, מומלץ לכל עסק להתמקד ביכולות שלו, ולהתאים את סרט התדמית שמופק עבור העסק לאותן יכולות, כך שהלקוח הפוטנציאלי יתרשם מסרט התדמית, ייצור קשר להתנעת תהליך מכירה, ושהמכירה אכן תעמוד בציפיות שלו. אכזבה עקב ציפיות מוטעות, יכולה להיות הרסנית מבחינת העסק.אולי יעניין אותך גם:     כמה עולה להפיק סרט תדמית לעסק?


                                  עלות הפקת סרטי אנימציה לעסקים


 

מנהל עסק - מעוניין למתג מחדש את העסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

ראו תחילה סרט תדמית ליבואן ציוד מתקדם לרופאי שיניים

ראו סרט תדמית למכונת חירור יריעות פלסטיק שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית לעסק, באורך של כ- 1.5 דקות, אשר פיתח מכונה חדשנית לחירור יריעות פלסטיק לעטיפת מוצרי מזון, באופן ששומר על טריותם. הייחוד של המכונה, כפי שמוצג בסרטון תדמית זה, היא הטרכנולוגיה פורצת הדרך והמוגנת בפטנט עולמי, אשר מאפשרת ביצועים שלא קיימים במכונות חירור בטכנולוגיות נוכחיות. הסרט מבוסס על צילומי וידאו של המכונה בפעולה.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לבנייני האומה שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית את מרכז הקונגרסים שבירושלים, שנקרא גם בנייני האומה. מדובר על סרט תדמית מאוד מושקע, הכולל צילומי וידאטו רבים, הן של הקומפלקס מבחוץ, והן של האולמות השונים שבמרכז, הן ריקים והן עמוסים בפעילות, בכדי שניתן יהיה להרשם מהמגוון העצום במהרכז מציע. המיוחד בסרט תדמית זה שהוא כולל מוזיקה מקורית שהולחנה במיוחד עבור סרט תדמית זה, ויוצרת עיניין נוסף בסרט. הסרט מלווה לכל אורכו בקריינות מקצועית של קריין שהוקלט באולפן קול אקוסטי.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות