יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
כיצד להשתמש בסרטון תדמית כחלק מאסטרטגיית שיווק מקוונת?
נכתב: אפריל 2024
בעולם השיווק הדיגיטלי המקוון, כל מנהל שיווק שוקל קמפיין מקוון לקידום העסק!
סרטוני תדמית הם כלי עוצמתי ביישום אסטרטגיית שיווק מקוונת. השימוש בהם מאפשר לחברות להעביר מסרים מרתקים, להציג את המוצרים והשירותים שלהן בצורה מרשימה, וליצור קשר אמוציונלי על הלקוחות. מכיוון שמדובר בהשקעה משמעותית של זמן וכסף, בהפקת סרטון תדמית לעסק, מנהלי שיווק מתלבטים לא מעט בתהליך החשיבה של מה טוב לעסק, כמה תקציב להשקיע בנושא ההפקה של סרטון התדמית לעסק שלהם, וכמה תקציב להשקיע בקמפיין השיווקי על מנת שיניב תוצאות חיוביות לעסק, ובזמן קצר יחסית.

מאוד חשוב להבין, שהשקעת המחשבה איך להשתמש בסרטון תדמית כחלק מאסטרטיית שיווק מקוונת, לא מתחילה כאשר הסרטון תדמית מוכן, ועכשיו שוקלים איך לשלב אותו בקמפיין השיווקי. ממש לא! החשיבה חייבת להתחיל עוד בשלב הכי ראשוני ששוקלים בכלל להפיק סרטון תדמית לעסק, כי הפקת הסרטון צריכה להיות כזו שתומכת בקמפיין כבר בשלב תחילת ההפקה. 

מטרת מאמר זה היא לספק טיפים חשובים למנהלי שיווק, ששוקלים להשתמש בסרטון תדמית כחלק מאסטרטגיית שיווק מקוונת.

קראו כאן טיפים מעשיים ליישום בסרטון תדמית שהוא חלק מאסטרטגיית שיווק מקוונת
אחריי שהבנו את היתרונות הרבים בהפקת סרטון תדמית לעסק, ראו כאן מספר רב של טיפים מעשיים, לא לפי סדר חשיבות, שמומלץ ליישם לצורך שילוב סרטון תדמית כחלק מאסטרטגיית שיווק מקוונת, והם:


1. התאמה לקהל היעד- שימו לב, נושא זה הוא אחד החשובים בהצלחה של קמפיין מקוון. אתם כמנהלי שיווק צריכים לבחור מאוד בקפידה את קהל היעד שלכם, ולהגדיר אותו בצורה מאוד מדוייקת וממוקדת לחברת ההפקות של סרטוני תדמית שבחרתם. ככול שההגדרה יותר מדוייקת- כן יותר קל לחברת ההפקות למקד את הסרטון תדמית באותו קהל יעד, ולבצע את כל ההתאמות הנדרשות בסרטון, כך שיתקבל בצורה חיובית על ידי קהל היעד, ובסופו של דבר יניב תוצאות חיוביות לעסק. לכן, חייבים להקדיש מחשבה רבה לנושא ההגדרה המדוייקת של קהל היעד.

2. התמקדות בערך מוסף- סרטון תדמית צריך להציע ערך מוסף לצופים. יש להשקיע ביצירת תוכן שילמד, יעזור או יעניין את הצופים, וישאיר אותם רוצים לדעת עוד. 

3. איכות הפקה גבוהה- כדי להשיג תוצאות מרשימות, חשוב להשקיע באיכות הפקה גבוהה, מכל ההיבטים, החל מהתסריט המקורי, ציוד הצילום, התאורה, הסאונד, וכן מתהליך העריכה. הכל חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע מיונים ומנוסים, עם ציוד מקצועי מהשורה הראשונה.
 
4. התאמה למכשירים ניידים- כיום, רוב הלקוחות הפוטנציאלים, צופים בקמפיינים מקוונים דרך מכשירים ניידים, כגון סמארטפונים, או טאבלטים. לכן, חייבים לוודא שהפקת סרטון התדמית שלכם מותאם להצגה במכשירים ניידים, בהם המסכים גם בפורמטים שונים, וגם יותר קטנים. 

5. התאמה לפלטפורמות חדשות- חשוב להיות עדכני עם טכנולוגיות חדשות, ולנסות להשתמש בהן כדי להפוך את הסרטוני תדמית שלכם לרעננים, חדשניים ומעודכנים, ובכדי שיתאימו לפלטפורמות שיווקיות חדשות.

6. קריאה לפעולה ברורה- בסוף סרטון התדמית חשוב להנחות את הצופים לפעולה מסויימת, כזו שתשרת את המטרה של הקמפיין השיווקי, בצורה הכי יעילה, גון: לחץ להרשמה, פנה לקבלת פרטים נוספים, או אפילו קנייה. 

7. שימוש בכלי פרסום של מדיה חברתית-  כדי להגיע לקהל רחב יותר, ניתן להשתמש בכלים של סרום במדיה חברתית, שמאפשרים לכם להציג את סרטוני התדמית באופן ממומן ברשתות, כולל טרגוט של קהל היעד. 

8. שימוש בכלים של ניהול שיח ברשתות- לאחר שסרטון התדמית שלכם עלה לרשתות, חשוב לעקוב אחרי התגובות של הצופים בסרטון, ולהשתתף בשיח באמצעות כלים לניהול שיח, כדי לספק תגובה מהירה ואיכותית למשתשמים, שהם הלקוחות הפוטנציאלים שלכם.

9. השקעה בניהול וקידום קהילות- מומלץ ליצור קהילה סביב סרטוני התדמית שלכם, ולהשקיע בניהול קהילות כדי ליצור קשר אמיתי עם הלקוחות, ולקדם את הסרטונים שלכם בצורה יעילה. 

10. שיתוף פעולה עם משתמשי רשתות מובילים- כדאי לשקול שיתוף פעולה עם משתמשי רשתות חברתיות מובילים, ועם משפיענים בתחום שלכם, על מנת שהם יקדמו את סרטון התדמית שלכם, ברשתות החברתיות שלהם, עם סוג של המלצה.

11. התערבות בנושאי טרנדים ונושאים 'חמים'- כאשר ניתן לקשר את סרטון התדמית שלכם, לנושאי טרנדים חדשים באותו תחום, או נושאים 'חמים' אצל קהל היעד, ניתן בכך לקבל יתרון תחרותי, ולקדם את הסרטון תדמית בצורה משמעותית.

12. אינטגרציה עם אסטרטגיות נוספות- סרטוני תדמית יכולים לשמש כחלק מרכזי באסטרטגיי שיווק מקוונת, אך חשוב לשלב אותם באופן יעיל עם אספקת תוכן נוסף, כגון: פוסטים בבלוגים מקצועיים, פוסטים ברשתות חברתיות, דואר אלקטרוני ישיר, או כל פעילות שיווקית נוספת ברשת, שתתמוך בקידום הנושא.

13. ניתוח נתונים וביצוע שיפורים- מאוד חשוב לעקוב אחריי הנתונים הסטטיסטיים שניתן לקבל מהרשתות, לגביי השימוש בסרטונים, לנתח את הביצועים כולל מספר צפיות, זמן צפייה ממוצע, תגובות וכן הלאה. ניתוח זה יאפשר לכם להבין את היעילות של סרטוני התדמית, ולבצע שיפורים הן ביישום של הסרטון ברשתות, ואפילו ליישם שינויים בסרטון התדמית, במידה ושינויים אלה יכולים להשפיע על הצופים, ובכך להגיע לתוצאות מיטבות עבור העסק.

14. ניהול תקציב דינמי- לאורך כל התהליך, חשוב לנהל את התקציב, הן של ההפקה של סרטון תדמית, והן של האסטטרטייה השיווקית המקוונת. חשוב גם להפיק לקחים תקציביים, עם קבלת הנתונים של ניתוח הביצועים של סרטון התדמית ברשתות השונות. על בסיס הנתונים, אפשר להגדיל תקציב במקום שרואים הצלחה, ולבטל תקציב במקומות בהם לא מזהים פעילות. 

 
לסיכום,  סרטון תדמית הוא כלי עוצמתי באסטרטגיית שיווק מקוונת, שיכול להעלות את רמת ההתערבות וההתחברות עם הלקוחות. על העסק להשתמש בסרטון בצורה חכמה ומיומנת, כדי להשיג את התוצאות הרצויות ביישום אסטרטגיית השיווק שלהן ברשת.
מאמרים נוספים בנושא:     כיצד להכין סרטון תדמית שנראה ייחודי ומרשים?                                       מה עלות ההפקה של סרטון תדמית לעסק?

מנהל שיווק- מעוניין לקדם את העסק והמכירות בזמן קצר יחסית?

מתכנן קמפיין שיווקי מקוון, תוך שימוש בעיקר בסרטון תדמית עבור העסק?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו תחילה סרטון קצר על חשיבות הפקת סרטון תדמית לעסק

 מדובר על סרטון קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר מציג בצורה ברורה את כל היתרונות בהפקת סרטון תדמית לעסק. סרטון זה מבוסס כולו על קטעים קצרים מתוך סרטוני תדמית לעסקים שהפקנו בשנתיים האחרונות, ללא קריינות, כאשר היתרונות של סרטון תדמית מוצגים בכותרות גדולות ומודגשות. הסרטון גם מציג את מגוון סוגי סרטוני התדמית שהפקנו, כאשר ברור שרובם מבוססים על צילומי וידאו, מה שמתקבל כיום בצורה הכי טובה על ידי לקוחות פוטנציאלים.

ראו סרטון תדמית למערכת תאורה חדשנית לבית

סרטון קצר זה, הוא אחד מסדרה של סרטוני תדמית שהפקנו לצורך קמפיין ענק מקוון, שבוצע כמעט בכל הרשתות, כולל פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין וכן הלאה. הייחוד של סרטון תדמית זה, הוא בהיותו מותאם בצורה אופטימלית לקידום מקוון בכל סוגי הרשתות. אורך הסרטון 30 שניות בלבד, ללא קריינות, כאשר כל המסרים השיווקיים ניתנים להבנה בקלות מהויז'ואל בלבד, שזה הוידאו והכותרות ששולבו להדגשות במידת הצורך. הפקנו גם את אותם סרטונים בפורמט מרובע, על מנת שיתאימו להפצה גם באינסטגרם.

ראו סרטון תדמית לאגירת מי מזגנים ברכבי עבודה

 גם כאן מדובר על סרטון תדמית לעסק שהיה מעוניין בקמפיין גדול בפייסבוק, של מערכת ייחודית שהם פיתחו, וקהל היעד היה בעלי רכבי עבודה, עבורם המערכת שפיתחו הכי התאימה. לכן, הפקנו סרטון תדמית זה, באורך של כ- 30 שניות, אשר מציג את הבעיה איתה בעלי רכבי עבודה מתמודדים, ובצמוד מציגים את הפתרון הכל כל יעיל ומותאם לצורך. הסרטון כן כולל קריינות, אבל ניתן להבין את כל המסרים השיווקיים דרך צפייה בויזואל, גם ללא סאונד, כמו שדי מקובל ברשתות.

ראו סרטון תדמית לשירות תיקוני פח בשיטה יבשה

סרטון תדמית קצר זה, באורך של כ- 40 שניות, מציג פתרון חדשני של תיקוני פח בשיטה 'יבשה', כזו שלא מחייבת תיקוני צבע, או ירידת ערך הרכב. הסרטון מציג בצורה הומוריסטית את הבעיה המוכרת כמעט לכל בעל רכב, ואת הפתרון הייחודי, כל זה באמצעות ויזואל ברור ואיכותי. הסרטון שולב בקמפיין בפיסבוק, תוך טרגוט של בעלי רכבים, וזכה לחשיפה עצומה, ויצירת קשר עם הגוף שהציע את הפתרון הייחודי.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות