יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
כיצד להשתמש בסרטון תדמית כדי ליצור קשר עם לקוחות?
נכתב: אוגוסט 2023
הנושא שהכי מטריד מנהלי שיווק: איך ניתן להבטיח שסרטון התדמית שנפיק יהיה יעיל?
אין ספק, לכל מנהל שיווק כיום ברור שהדרך הכי מומלצת לקדם את העסק שיווקית בדיגיטל, היא באמצעות הפקת סרטון תדמית עבור העסק. כיום זה לא רק הכי יעיל, הפקת סרטון תדמית היא ברוב המקרים גם לא יקרה, כמובן- יחסית לכל אמצעי שיווקי אחר. עדיין, מנהלי שיווק שפונים אליינו, כמעט תמיד השאלה הראשונה היא: איך מבטיחים שהסרטון תדמית יהיה יעיל, ויניב תוצאות חיוביות לעסק?

התשובה שלנו לכאלה שאלות היא, שהכי חשוב שסרטון התדמית שנפיק, אכן יגיע אל קהל היעד. ננסה במאמר זה להרחיב בנושא, ולענות על השאלה: כיצד להשתמש בסרטון תדמית שהפקנו, כדי ליצור קשר עם לקוחות?

אז, כיצד מומלץ להשתמש בסרטון התדמית כדי ליצור קשר עם לקוחות ולהצליח?
על מנת באמת להצליח בהפקת סרטון תדמית עבור העסק, נסתכל על כל תהליך ההפקה, כך שיובטח שהסרטון יניב תוצאות חיוביות לעסק. מה שמומלץ זה תהליך ההפקה הבא:


1. הגדירו את הלקוחות שלכם- הרבה מנהלי שיווק טוענים שהמוצר המדהים שהם פיתחו, מתאים לכולם. כל מי שישמע ויראה את המוצר שלהם ממש יתלהב וירכוש את המוצר. לצערנו, החיים ממש לא כל כך פשוטים. לכל מוצר יש את קהל היעד שהמוצר מתאים עבורו. כזה שהמוצר עקרונית פותר לו בעיה קיימת. אנחנו כיום בתקופה כלכלית קשה. אנשים שומרים על הכסף שלהם, ולא נוטים 'לבזבז' על שטויות, אלא מעדיפים לרכוש מוצרים שהם באמת צריכים. כאלה שבאמת עונים על צורך קיים ואמיתי. כזה שאולי יכול לפתור להם בעיה קיימת. לכן, התפקיד הכי חשוב של מנהלי שיווק, ביחד עם תחקירנים של חברת ההפקות של סרטוני התדמית, לבחון את המוצר שהעסק מציע, וביחד להגדיר בצורה הכי מדוייקת את קהל היעד של אותו מוצר. ככול שההגדרה של קהל היעד תהיה יותר מדוייקת, כך יגדל הסיכוי של סרטון התדמית שהפקתם להצליח. 

2. הגדירו את המטרות- חשוב להגדיר, לפני שמתחילים את ההפקה, להחליט לאיזו מטרה מפיקים את הסרטון. האם המטרה היא קידום מכירות של מוצר ספציפי, או רק יצירת עיניין במוצר חדש, וכן הלאה. ככול שהמטרה יותר ברורה ומוגדרת, כך גדל הסיכוי להצלחה של הפקת הסרטון.

3. בחירת חברת הפקות- השלב הבא החשוב הוא לבחור חברת הפקות, שתפיק עבורכם את הסרטון. לדעתי, הקריטריון החשוב בבחירת החברה, היא בדיקת תיק העבודות של החברה. צריך לבדוק שלחברה יש ניסיון במגוון הפקות של סרטוני תדמית, ושאכן הסרטונים נראים לכם נכונים ומקצועיים. 

3. כתיבת תסריט- כאן נכנסת חברת ההפקות לפעילות. התסריט שהחברה מתבקשת להכין, צריך להיות עוצמתי, מקורי וכזה שיכול להעביר את המסרים בצורה הכי מדוייקת, אל קהל היעד. חשוב שהסרטון יהיה מעניין, ויצליח להציג לקהל היעד שאכן המוצר המוצע בסרטון הוא כזה שעונה על צורך אמיתי של קהל היעד. 

4. הפקה מקצועית- מהשלב שהתסריט אושר על ידי הלקוח, ומתחיל שלב ההפקה של צילומים ועריכה של הסרטון, הכל חייב להיות מקצועי, להיות מבוצע על ידי הצוות המקצועי של חברת ההפקות, בלי פשרות או ויתורים. כידוע, הרמה המקצועית של הסרטון, נקבעת על ידי החוליה הכי חלשה בהפקה. לדוגמא, אם שילבתם אפילו קטע קצר שצולם במצלמת טלפון, לסרטון שצולם במצלמה הכי מקצועית ברזולוציה של 4K, הרמה של כל הסרטון תהיה כאילו הכל צולם במצלמה של טלפון. 

5. הפצה של הסרטון לקהל היעד- אחריי שסרטון התדמית סיים את ההפקה, ואושר על ידי הלקוח, כאן נכנס הלקוח לפעולה, ואמור להפיץ את הסרטון לקהל היעד, במטרה להניע אותו לפעולה כמו שמעודדים בחלק האחרון של הסרטון. ההפצה כיום בדיגיטל היא זולה יחסית, עם יתרון אדיר שניתן לטרגט את קהל היעד. כלומר, ניתן שהסרטון יוצג לקהל היעד הספציפי, כאשר הוא 'משוטט' בדיגיטל. חשוב שההפצה תהיה בעיקר דרך גוגל, שהוא הכלי המשמעותי בחיפושים של לקוחות. כמובן, אם קהל היעד משוטט גם ברשתות חברתיות, ניתן להפיץ את הסרטון תוך טרגוט של קהל היעד, גם בכל מדיה חברתית. כלומר, אם קהל היעד נמצא באינסטגרם- ניתן לטרגט את הסרטון אל קהל היעד באינסטגראם.

6. מדיד ביצועים- עוד יתרון משמעותי של הדיגיטל, הם כלי מדידה רבים שעוזרים להבין איך הסרטון מתקבל על ידי הלקוחות. מספר ציות, זמן צפייה, שיתופים וכן הלאה הם כלים מאוד חשובים למדידת ההצלחה של סרטון התדמית, ובסיס מצויין לשינויים במידה ונדרש. מומלץ לערב את חברת ההפקות של סרטוני התדמית, על מנת לעדכן את הסרטון במידה ונדרש.

 
לסיכום,  סרטון תדמית שמופק בצורה מקצועית, מופץ אל קהל היעד בדיגיטל, ומודדים את נתוני הצפייה, די מבטיח שסרטון התדמית שהפקתם עבור העסק אכן יניב תוצאות חיוביות לעסק. ניתן כמובן גם לשפר את הביצועים, על ידי עדכון של הסרטון במידת הצורך. מאמרים נוספים בנושא:     מה עלות ההפקה של סרטוני תדמית לעסקים?
                                       ראו את תיק העבודות של יהב הפקות- סרטוני תדמית

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין שיווקי לקידום העסק והמוצרים?

מעוניין להגיע לכמה שיותר קהלי יעד, ולחשיפה מירבית?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו תחילה סרטון על חשיבות הפקת סרטון תדמית לעסק

מדובר על סרטון קצר, באורך של כ- 30 שניות, שמציג כמה חשוב להפיק סרטון תדמית עבור העסק. סרטון זה מבוסס על קטעים קצרים מתוך סרטוני תדמית שהפקנו בשנתיים האחרונות, שכפי שניתן לראות רובם כוללים צילומי וידאו רבים, שזו גם ההמלצה שלנו לכל מי שמנסה לקדם שיווק של מוצרים. הכי מומלץ לראות אותם, וצילומי וידאו הכי יעילים לצורך כך.

ראו סרטון תדמית למנשא תינוק למים

מדובר על סרטון תדמית באורך של כדקה, אשר מציג בצורה הכי ויזואלית בעיה קיימת של הורים שמנסים להיכנס למים עם תינוקות. מנשא תינוק למים מציג בצורה ויזואלית, את הנוחות הן של ההורים, והן של התינוקות, בזמן שימוש במנשא המיוחד. לכן אנחנו בהרבה מקרים ממליצים להשתמש במקסימום צילומי וידאו, שמצליחים להעביר את החוויה בצורה הכ ישירה וברורה.

ראו סרטון תדמית לחברת ביטוח

 מדובר על הפקת סרטון תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית חברת ביטוח קטנה יחסית. הסרטון ממוקד בקהל יעד ספציפי, שהוא גם הלקוח העיקרי של חברת הביטוח, ואחריי ההפקה של סרטון התדמית, הוא הופץ בדיגיטל, תוך טרגוט של קהל היעד המוגדר של החברה. גם סרטון זה כמעט כולו מצולם בוידאו, בתוך העסק, תוך הצגת התשתיות, הן האנושיות והן הפיזיות של המקום.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות