יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
המשק במצב איום- להרבה עסקים אין אפשרות לממן הכנת סרטי תדמית
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים


יום הולדת 11 די עצוב ליהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים!

 בימים אלה, אנחנו מתחילים את שנת הפעילות ה 12 (!!) לחברת ההפקות יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים. כלומר, כבר מעל 11 שנים שזה מה שאנחנו עושים. חשבתי שכזה יום יהיה אחד המאושרים בחיי ובחיי החברה. אבל למרות זאת כתבתי 'שזה יום הולדת די עצוב לחברה'. עצוב כי אנחנו בעיצומה של מכת הקורונה במדינה. מצד אחד, הקורונה לימדה את כל בעלי העסקים, את מה שאני כבר 'מטיף' במשך שנים, שהכלי השיווקי הכי יעיל לכל עסק הוא סרט תדמית. היום זה באמת יותר ברור מתמיד. כשהקונים לא מגיעים אל העסק, ניתן די בקלות להגיע לכל לקוח פוטנציאלי, באמצעות סרט תדמית קצר על העסק, וסרט תדמית קצר לכל אחד מקווי המוצרים שהעסק מציע. זו כבר לא שאלה, זו מציאות של כל העסקים. אבל, מצד שני- המצב הכלכלי של כמעט כל בעלי העסקים 'על הפנים'. ברור שמי שהכין את עצמו מבעוד מועד לשיווק אונליין, עם כלים שיווקיים מתאימים, נמצא במצב סביר יחסית, כי יכול להמשיך לעבוד. אבל כל האחרים מתרסקים. בנוסף, בגלל שאין הכנסות, גם אין כסף לשיווק של העסק, וזה תהליך שמחמיר את מצב העסק. ללא שיווק- העסק ממשיך להתדרדר, ללא תחתית, עד לסגירה של העסק. בעלי עסקים גם נרתעים מלקחת הלוואות, מחשש שלא יוכלו להחזיר אותן, במידה והעסק לא יתאושש. בקיצור- ישנה מודעות לחשיבות של סרטי תדמית עבור העסק, אבל חסר מימון להפקות של הסרטים הנדרשים. 

 

 ראו מקבץ קצר מתוך סרטי תדמית לעסקים שהפקנו בשנה האחרונה- Showreel 2020

מדובר על מקבץ מתוך כמה עשרות סרטי תדמית לעסקים שהפקנו בתקופה האחרונה, ואשר די מייצגים את האפשרויות הרבות הקיימות להפיק לעסק סרט תדמית, שיקדם שיווקית את העסק. כל סרט תדמית שהפקנו מבוסס על תסריט מקורי שנכתב לאותו עסק על ידי קופירייטר של יהב הפקות, וייצרנו סרט תדמית שמייצג בצורה הכי מקורית ומעניינת את אותו עסק. ספציפית סרט זה, שנקרא גם Showreel 2020, מציג גם את תפיסת העולם שלנו כחברה, על מה צריך לכלול סרט תדמית מנצח, כלומר כזה שיעביר בצורה הכי יעילה את המסרים השיווקיים, וישמש כמקדם מכירות עיקרי עבור העסק שמציג את אותו סרט תדמית. 

בעל עסק- אל תחכה שהמצב ישתפר!

אנחנו מאמינים, שמדובר בסופו של דבר על מצב קשה זמני, שדווקא מי שידע להתעלות, לקחת סיכונים, ולהשקיע בשיווק גם כשהמצב קשה, יהיה זה שיצליח להתגבר על התקופה הקשה. כמובן, חייבים לחשוב אחרת, לא להמשיך ולהתבסס על לקוחות שיגיעו לעסק, אלא לעשות את כל מה שנדרש על מנת להביא את העסק והמוצרים אל המודעות של הלקוחות, ולאפשר רכישה קלה ופשוטה של המוצרים אונליין. לזה כמובן צריך השקעה הן בהסבת העסק לחנות אונליין, והן להשקיע בשיווק של העסק והמוצרים, כאשר ברור שהכלי החשוב ביותר לנושא הם סרטי התדמית. להוריד ראש, ולקוות שיהיה יום אחד טוב, זה אומר לוותר על הלקוחות, כי יהיה כבר מי שינקוט יוזמה לירכוש את אותם לקוחות, וכשסוף סוף המצב ישתפר- אלה שחיכו יגלו שבעצם איבדו את הלקוחות הפוטנציאלים. היתרון של מה שהצעתי, זה שלא מדובר על עלויות גבוהות. כיום, ליצור חנות וירטואלית שמאפשרת מכירות אונליין זה ממש פשוט, ובעלות בהחלט סבירה, וכן הפקת סרטי תדמית עבור העסק הינה הוצאה חד פעמית סבירה, שמיד אחריי ההפקה, ישנם המון כלים שיווקיים לקדם את העסק במדיה החדשה, תוך ניצול מקסימלי של סרטי התדמית שהפקתם לנושא. בקיצור- זה הזמן להשקיע בהגעה ללקוחות, וממש לא לחכות שהזמן הקשה יחלוף. 

 

אז מה היתרון לעבוד עם יהב הפקות בהפקת סרט תדמית לעסק?

מכיוון שאנחנו כל כך הרבה שנים בעסק של הפקת סרטי תדמית לעסקים, אנחנו בהחלט מרגישים שאנחנו יכולים להיות הגורם המרכזי שמסייע לעסקים לצלוח את התקופה הקשה, ודווקא לצמוח ולגדול במכירות. 

אלה היתרונות העיקריים לעבוד עם יהב הפקות בהפקת סרטי התדמית הנדרשים לעסק:

1. חברה חסונה כלכלית- יהב הפקות הינה חברה חסונה כלכלית, שמסוגלת לתמוך בתנאי תשלום טובים לאותם עסקים שמחליטים להשקיע בשיווק של העסק, והתקרבות ללקוחות, באמצעות אתרי אונליין והפקת סרטי תדמית עבור העסק והמוצרים. לאותם לקוחות, אנחנו מציעים תחילת פעילות עם מקדמה נמוכה יחסית, רק בכדי ליצור מחוייבות, אבל מציעים גמר חשבון פרוס לאורך זמן, כך שההצלחה של העסק תוכל להחזיר את ההשקעה. 

2. ניסיון שיווקי רב- במקצועי אני מהנדס אלקטרוניקה, עם תואר שני במנהל עסקים בשיווק. לפני שהקמתי את יהב הפקות לפני כ- 11 שנים, עבדתי במגוון חברות הייטק, ובמגוון תפקידים החל ממנהל פרוייקטים בפיתוח, ועד לתפקידי סמנכ"ל שיווק וסמנכ"ל פיתוח עסקי בכמה חברות הייטק. כל אלה נתנו לי הרבה מאוד ניסיון מקצועי בשיווק, ומאפשרים לי כיום להיות הגורם העיקרי ביהב הפקות שמבצע תחקירים אצל הלקוחות שלנו, בשלב שלפני גיבוש התסריטים של סרטי תדמית לאותם עסקים. זה מאפשר צלעסק, לטייב את המסרים השיווקיים שמעוניינים להעביר לקהל היעד בסרטי התדמית. כשנדרש, אני גם מייעץ לאותם עסקים, מה הם נדרשים לשנות בעסק, על מנת להבטיח את ההצלחה של העסק בהמשך.  

3. ניסיון הפקתי רב- ב- 11 שנות הפעילות שלנו, הפקנו מעל 1,000 (!!) סרטי תדמית לעסקים, עבור מאות עסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות וחברות הייטק. בנוסף, הפקנו כמעט לכל תחום עסקי במדינה, החל ממוצרי צריכה ועד למערכות הכי מתוחכמות שפותחו ויוצרו בארץ. הניסיון גם לימד אותנו מה מומלץ לכל סוג עסק, ולכל תחום עסקי. במשך השנים לא רק הפקנו סרטי תדמית, אלא גם עקבנו אחריי העסקים עבורם הפקנו את הסרטים, ולמדנו יחד מה עובד בכל תחום, ויותר חשוב- מה לא עובד. לכן כיום אנחנו יכולים להמליץ כמעט לכל סוג לקוח מה מומלץ עבורו ובתחום הפעילות שלו.

4. צוות מגובש- הצוות שפעיל כיום ביהב הפקות, זה כמעט אותו צוות שהתחלנו לפני כ- 11 שנים. עבודה משותפת, לאורך כל כך הרבה שנים, יצרה שפה משותפת מאוד יעילה בין כל חברי הצוות, והתמקצעות בחום ההפקות של סרטי התדמית לעסקים. לא מבזבזים זמן על ויכוחים, ובטח לא מבצעים טעויות שנעשו בעבר, ועבורן הפקנו כבר את הלקחים. העבודה מאוד יעילה, הן בממד הזמן, והן בתוצרים, מה שבהחלט משפיע על עלויות ההפקה. 

5. עובדים מהבית- אנחנו לא היינו צריכים את הקורונה, בכדי להבין את היתרונות של 'עבודה מהבית'. כבר מעל 4 שנים, אנחנו לא מחזיקים משרדים יקרים בתל אביב, אלא כולנו עובדים מהבית. את רוב הסרטים אנחנו מצלמים או בעסקים עצמם, או באולפנים, כך שאין כל יתרון בהחזקת משרד. כמובן כשרוצים לחשוב יחד, נפגשים בדרך כלל אצלי, ומגבשים החלטות משותפות בהתאם לצורך. ואם צריךך אולפן צילומים, שוכרים אולפן נוח לכל המעורבים. 

בהחלט מאוד שמח שיש מודעות כיום לחיוניות של סרטי תדמית לעסקים, אבל די עצוב שהעסקים כיום במצב די קשה, ומהססים לפני השקעות בשיווק לצורך קידום העסק. זה קצת הופך את יום ההולדת 11 של יהב הפקות ליום די עצוב.

מאמרים נוספים בנושא סרטי תדמית לעסקים, שאולי יעניינו אתכם:מגמות עכשוויות בסרטי תדמית לעסקים

                              
סרט תדמית בעולם דיגיטלי

 ראו סרט תדמית לחברת אקולוג'יק שהפקנו לאחרונה

חברת אקולוג'יק, פיתחה תוכנה שמאפשרת סינכרון של גידולים חקלאיים בינלאומיים, החל מהמגדל הבודד ועד לצרכן הסופי ברשתות השיווק. בעבר, הצגה של תוכנה חדשה הייתה בדרך כלל באמצעות סרט תדמית באנימציה. אבל, החסרון של אנימציה לא יוצרת קשר רגשי בין הלקוח לעסק שמציג את התוכנה, וגם לא יוצר אמון בקיום של התוכנה. לכן, בשנים האחרונות אנחנו מפיקים סרטי תדמית לתוכנות ואפליקציות חדשות, אשר מבוססות על שילוב של צילומי וידאו, עם צילומי מסך אקטיביים (Dynamic Screen Shots) של מסכי התוכנה בפועל. בכך נוצר קשר רגשי בין העסק המציע לבין קהל היעד, ובעיקר- הלקוח הסופי יכול לראות בעיניים איך בדיוק נראית התוכנה, ולהווכח שהיא באמת עובדת. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות