יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
יתרונות הרגש בסרטון תדמית
נכתב: ינואר 2024
גם כשקשה בעסק- חייבים להשקיע בשיווק של העסק
בתקופה זו של מלחמה בדרום, עם קרבות בעצימות בינונית גם בצפון, עם כמות כל כך גדולה של אנשים במילואים, כמעט כל עסק חווה תקופה מאוד קשה. מכירות ירדו לרמה נמוכה, וכמעט כל עסק מוצא את עצמו שול לצמצם הוצאות, כאשר לא מעט עסקים מוציאים אנשים לחל"ת, או במקרים מסויימים נאלצים אפילו לפטר.

אבל, כמעט כולם מבינים, שאם רוצים להמשיך ולהתקיים חייבים להמשיך ולהשקיע בשיווק, וכמעט לכולם ברור ששוה להפיק סרטון תדמית עבור העסק, כי זו ההוצאה השיווקית הכי יעילה. וכששוקלים להכין סרטון תדמית עבור העסק, כמובן עולה השאלה באיזה סגנון כדאי להפיק את הסרטון. לפונים אליינו אנחנו מציעים דווקא לשקול סרטונים שמעלים רגש. כאלה שמרגשים אנשים. כאלה שגורמים להם ליצור קשר עם העסק, על מנת לקבל פרטים נוספים. 
 
ראו תחילה דוגמא של סרטון תדמית קצר, שמבוסס על יצירת רגש אצל הצופה בסרטון:

מה היתרונות של סרטון תדמית שמעורר רגש אצל הצופים בו?
באופן די מפתיע, דווקא סרטוני תדמית קצרים, שמעוררים רגש אצל בצופים, נחשבים הכי יעילים, בלי קשר לסוג העסק. אלה היתרונות העיקריים של סרטון תדמית שמעורר רגש:


1. יצירת הזדהות עם העסק והמוצרים- במידה וקהל היעד שצופה בסרטון, מתרגש מעצם חוויית הצפיה, הוא כמעט באופן אוטומטי מרגיש הזדהות עם העסק והמוצרים שמוצגים לו בסרטון התדמית. זה מיד יוצר סקרנות לקבל פרטים נוספים על העסק והמוצרים, ובמקרים רבים מעודד אנשים ליצור קשר עם העסק, או לפחות להצעמק במוצר יותר. 

2. מעלים זכרונות חיוביים- אדם שמתרגש, הוא במצב פסיכולוגי חשוף, כזה שמעורר מיד זכרונות חיוביים, שגם אם לא קשורים ישירות במוצר שבו מדובר, כל זכרון חיובי, מעודד מצב רוח חיובי, מה שכפועל יוצא גם מעודד רכישה של מוצר כזה שריגש אותו בזמן הצפייה בסרטון.
 
3. נותנים תחושה של 'אחריי רכישה'- אחד היתרונות של העלאת רגש, בזמן צפייה במוצר מסויים שמוצג בסרטון, נותן מיידית תחושה של בעלות על המוצר, הרגשה טובה של שימוש במוצר, ותחושה שהמוצר מתאים עבורו. ברור שכזו תחושה מעודדת גם רכישה בפועל של המוצר.

4. נותנים תחושה שהעסק מבין את הצרכים של הלקוח- כל לקוח מעוניין שמי שמציע לו מוצר מסויים, הוא מעוניין להרגיש שמי שמציע מבין את הצרכים שלו באופן אישי. כאילו- הוא באמת מציע לו, ורק לו, פתרון שעונה במדוייק על הצרכים שלו. את זה העלאת רגש יוצרת כמעט מיידית. כשאנחנו מרוגשים, יש לנו תחושה שמבינים אותנו.

5. נותן תחושה שהמוצר אכן יכול לפתור בעיה קיימת- אדם שיש לו בעיה קיימת, ומחפש פתרון לאותה בעיה, כאשר הוא מוצא בחיפושים שלו סרטון תדמית שמעורר בו רגש, הוא מקשר את זה לבעיה שיש לו, ומרגיש שהמוצר שמוצג לו בסרטון אכן יכול לפתור לו את הבעיה. זה הכי מעודד רכישה של המוצר.

 

מה הדרך הכי יעילה ליצור רגש אצל הצופה בסרטון תדמית?

הדרך הכי מומלצת להעלות רגש במי שצופה בסרטון, היא באמצעות פנייה ממוקדת לקהל היעד שהכי מתאים לרכישה של המוצר, להציג לו את הבעיה העיקרית איתה הוא מתמודד בימים אלו, ומיד לאחר מכן להראות לו דרך צילומי וידאו, איך המוצר שמוצג בסרטון פותר לו את הבעיה, בצורה מוכחת ובדוקה. כלומר, צריך לצלם בוידאו את המוצר פועל בדיוק בסביבה בה הוא מתוכנן לפעול, ולהראות איך הוא פותר בפועל את הבעיה של קהל היעד.

 
לסיכום,  סרטון תדמית הוא הכלי השיווקי היעיל ביותר לקדם מכירות של מוצרים. הדרך הכי יעילה לעודד רכישה של אותם מוצרים, היא באמצעות העלאת רגש אצל קהל היעד שצופה בסרטון. חשוב להשתמש בצילומי וידאו של המוצר, כך שהיעילות לעידוד רכישה גדלים.
מאמרים נוספים בנושא:     חשיבות של סרטון ייחוס בהפקת סרטון תדמית                                       מה האורך הרצוי של סרטון תדמית לעסק?

מנהל עסק- מעוניין לקדם שיווקית את העסק באמצעות סרטון תדמית?

לא סגור באיזה סגנון ליישם את הסרטון?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו תחילה סרטון תדמית למערכת תאורה חדשנית לבית

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר מציג מערכת תאורה חדשנית לבית, שפותרת בעיה קיימת אצל כל הורה, של התמודדות עם תאורה לא מתאימה, שבשינוי קל מותאמת לפתרון הסיטואציה. סרטון כזה מעורר זכרונות אצל כל הורה שצופה בסרטון, ומרגש אותם כשהם רואים כמה קל לפתור כזו בעיה. זה בהחלט מעודד ליצור קשר עם העסק לקבל פרטים נוספים.

ראו סרטון תדמית למנשא תינוק למים לשיווק בארצות הברית

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כדקה, אשר נועד לקדם שיווקית מנשא מים לתינוק. סרטון תדמית זה, שמיועד לקהל היעד של אמהות שלוקחות את התינוקות לבריכה או לים, עם איזה קושי הם מתמודדות, ותחושת חוסר הביטחון של כולם, כאשר הם מוחזקים על הידיים, הפתרון המוצע הוא הכי בטיחותי, וזה מודגם דרך צילומי וידאו של המנשא עם אמהות שונות ותינוקות שונים. אין ספק שכזה סרטון מרגש את קהל היעד, ומעודד רכישה של המוצר, שמוכח בסרטון כמה הוא פועל בצורה טובה ובטיחותית.

ראו סרטון תדמית ליצרנית ציוד קוסמטי-רפואי

 גם כאן מדובר על סרטון תדמית באורך של כדקה, אשר מציג מגוון של מכשירים לטיפולים קוסמטיים-רפואיים, שמציע פתרון כמעט כל קהל היעד הנשי שצופה בכזה סרטון. כל המכשירים השונים, מצולמים בוידאו, תוך הדגמת השימוש בהם והתוצאות המושלמות, על דוגמנית מרשימה. זה בהחלט מעורר רגש בצופות, ומעודד אותן ליצור קשר עם החברה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות