יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים- נרתמים לסייע לעסקים בתקופה קשה זו!
נכתב:  אוגוסט 2023
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית,שהופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 

מדינת ישראל באחת התקופות הכלכליות הקשות שידענו, והתחתית עוד לפניינו!

מעולם לא הייתה בארץ כזו תחושה של תסכול, לראות את הכלכלה הולכת ונהרסת לנגד עיננו. הפעילות של הממשלה, תוך תהעלמות מכל האזהרות של כלכלנים, ובעיקר- התעלמות מהאזהרות של גופי דירוג האשראי, שמזהירים שהחוסר יציבות הפוליטית עלולה לגרום לירידת דרוג האשראי של המדינה. ההייטק בנסיגה משמעותית, בעיקר מקריסת ההשקעות בתחום, וכמעט כל עסק חש כיום את הירידה בפעילות העסקית, וכניסה להפסדים. ברור שבמצב זה כמעט כל עסק חותך הוצאות, כאשר ההוצאה השיווקית שהיא בדרך כלל גבוהה בעסקים מצליחים, גם מקוצצת בצורה משמעותית. ברור שעם קיצוץ ההוצאות השיווקיות, גם התוצאות העסקיות עלולות להתדרדר עוד יותר. מצד שני, חשוב לבחון כל הוצאה בצורה הכי זהירה, ולקצץ איפה שאפשר, תוך פגיעה קטנה ככול האפשר בעסק. 

אנחנו ביהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים, החלטנו לעשות כל מה שבידיינו, על מנת לסייע לעסקים בזמנים קשים אלו. יש לנו הן את המשאבים, את הניסיון ואת הרצון, לעשות זאת עבור כל עסק שיפנה אליינו, ויפה שעה אחת קודם!

לפני שאציג מה אנחנו יכולים לעשות עבור כל עסק, ראו סרטון תדמית קצר של החברה:

 

אז איך אנחנו יכולים לסייע לעסקים? 

מהניסיון הרב שצברנו, מול מגוון ענק של עסקים, מכל התחומים ומכל הגדלים, אנחנו יכולים לסייע לעסקים בנושאים הבאים:

1. בחינה אובייקטיבית של היתרון השיווקי- כיום, על מנת להמשיך ולמכור את המוצרים של העסק, חייבים להבין מה היתרון השיווקי של העסק מול המתחרים, או פתרונות חלופיים. ליהב הפקות, ובעיקר לי כמנהל החברה, יש ניסיון רב בביצוע תחקירי עומק במגוון עסקים, ניתוח היכולות בעיקר מול התחרות, וזיקוק היתרון התחרותי של העסק. את התחקיר אנחנו מוכנים לבצע ללא עלות, עבור כל עסק שמעוניין לקדם את העסק שיווקית, ולהקצות לכך תקציב. 

2. המלצה להפקת סרטים במדוייק על פי הצרכים והיכולות- בהמשך לתחקיר המעמיק שאנחנו מוכנים לבצע עבור העסק, שוב ללא עלות, אנחנו נשמח להציע לאותם עסקים, סט של פתרונות שיווקיים, המבוססים של סרטים שנפיק. כל סרט יתבסס על הצרכים המדוייקים של העסק, המטרות השיווקיות, והתקציב אותו הם מוכנים להשקיע לצורך הנושא. 

3. תמחור הצעות בעלות עם ריווחיות נמוכה- אנחנו מוכנים לעבוד מול כל לקוח, במבנה של מה שנקרא Cost Plus, והכוונה לעבוד בצורה שקופה לחלוטין מול כל לקוח, להציג עלויות אמיתיות של כל הפקה, במטרה שההפקה תהיה בעלות מינימלית, עם ריווחיות נמוכה. 

4. סיוע בגיוס משקיעים- יש לנו ניסיון רב גם בסיוע לעסקים לגייס משקיעים, במיוחד משקיעים איסטרטגיים. אנחנו יכולים ללמוד לעומק את ההיצע של העסק שמעוניין לגייס, ולתפור לאותו עסק סרט תדמית לגיוס משקיעים, תפור בצורה מדוייקת לאותו עסק, כזה שיכול לסייע משמעותית לעסק לגייס משקיע איסטרטגי, גם בזמנים קשים אלו.

 ראו מקבץ מתוך סרטי תדמית שהפקנו בשנה האחרונה

חברת יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים, הוקמה בשנת 2009, ומאז הספקנו לעבוד כמעט מול כל סוגי העסקים, החל מעסקים קטנים, ועד לחברות תעשייתיות וחברות הייטק מתקדמות. תחומי הפעילות העיקריים הם כמובן סרטי תדמית, אבל גם סרטי מוצר וסרטי הדרכה, וכן סרטים לנושאים מיוחדים, כגון: סרט תדמית לגיוס משקיעים, סרטים לתערוכות וכן הלאה. למרות שיש לנו יכולות לכל סוגי ההפקה של סרטים, כיום אנחנו ממליצים להפיק סרטים המבוססי בעיקר על צילומי וידאו, כך שלקוחות פוטנציאלים יוכלו לראות א העסקים, את התשתיות ואת המוצרים שמציעים לקהל היעד. סרטון תדמית קצר זה, מבוסס על קטעים קצרים מתוך סרטי תדמית שהפקנו בשנתיים האחרונות, וניתן לראות שרובם מבוססים על צילומי וידאו.

מאמרים נוספים בנושא סרטוני תדמית, שאולי יעניינו אתכם:תיק עבודות סרטי תדמית של יהב הפקות

                              
סרטון תדמית למוצר- להתמקד בעיקר!

 ראו סרטון תדמית למנשא תינוק למים

מדובר על סרטון תדמית, שהפקנו לאחרונה, ובו יישמנו את נושא הפקה 'רזה'. לצורך הצילומים, נשלח צלם/במאי בלבד, מכיוון שלא נדרשה תאורה לצילומי החוץ, וכן לא נדרשה הקלטת סאונד, כי הסרטון מבוסס על קריינות מקצועית שהוקלטה באולפן קול אקוסטי. כל המשתתפים בצילומים הם היזמית של הפתרון, החברות שלה, והתינוקות שלהן. אחרת- עלות הפקה עם שחקנים, כולל תינוקות מאוד יקרה.

 ראו סרט תדמית לגיוס משקיעים שהפקנו לאחרונה, ושאכן הצליח לגייס מימון עבור אותו עסק

מדובר על סרט תדמית לגיוס משקיעים עבור עסק שפיתח תהליך של בנייה מודולרית, שחוסכת משמעותית בזמן ובעלות הבנייה. הסרט מבוסס כולו על צילומי וידאו, כך שמשקיעים פוטנציאלים יכולים לראות במדוייק על מה מדובר, מה סטטוס הפתרון, ואפילו בניינים שנבנו באותה שיטה, והחסכון בזמן ובעלויות. בנוסף, הסרט מבוסס על מחקר שוק, שממליץ על הנושא, ומציג את תחזית גידול השוק בתחום זה, מה שמאוד מעניין משקיעים איסטרטגיים. ואכן, בעקבות הפצת הסרט למשקיעים, החברה הצליחה לגייס מימון להמשך הפעילות והרחבתה.

 

אנחנו יכולים גם לסייע באמצעות הפקות 'רזות' של סרטי תדמית?

הפקות של סרטי תדמית לא חייבות להתחיל מ- 20 אלף ש"ח. ניתן בהחלט לבצע הפקות במחירים יותר צנועים, כמעט בלי לפגוע במקצוענות של ההפקה ושל התוצאה הסופית. אם העברת המסר בצורה הכי טובה הוא הנושא הכי חשוב, ניתן לבצע הפקות 'רזות', ולהוזיל משמעותית את מחיר ההפקה.

מה ניתן לעשות על מנת לבצע הפקות 'רזות':

1. תחקיר- במקום שאדם של חברת ההפקות יבצע תחקיר מעמיק בחברה, באמצעות פגישות היכרות, ובעקבותיה לימוד של התחום והתחרות, והכנת בריף לקופירייטר של החברה, על מנת שיכין תסריט לסרט התדמית. במקום זאת, ניתן לשלוח לעסק שאלון מפורט, שמחייב את העסק להעמיק בנושא התחקיר, ולקבל ממנו את התשובות לשאלות, שואתן מעבירים לקופירייטר להכנת תסריט.

2. כתיבת תסריט- מאוד חשוב להימנע מתחכום. ניתן להכין תסריט 'פשוט', כזה שמציג בעיה שקיימת אצל קהל היעד, ואיך המוצר המוצג בסרט התדמית יכול לפתור את הבעיה. זהו. לפעמים- הכי פשוט- הכי טוב!  

3. צוות הפקה מצומצם- אנחנו כיום ממליצים כמעט לכל עסק להפיק סרט שרובו מבוסס על צילומי וידאו, כי זה מחזק את הקשר הריגשי של קהל היעד עם המוצר, אותו הוא יכול לראות בצילומי הוידאו. אבל, ניתן להפיק סרט תדמית מקצועי, עם צוות מצומצם. ניתן להוציא לשטח צלם, שהוא גם במאי, שיהיה אחראי על כל ההפקה. במידה ונדרשת תאורה מיוחדת- אז נדרש עוזר צלם לשילוב התאורה. בדרך כלל גם לא צריך מקצליט, כי כיום רוב הסרטים מבוססים על קריינות, אותה מקצליטים באולפן קול אקוסטי, ובשטח רק מקליטים 'אוירה'. את זה הצלם יכול לעשות ללא כל קושי. 

4. ויתור על Post Production- חלק מאוד יקר בהפקות של סרטי תדמית זה ה- Post Production, בו בעיקר מבצעים תיקוני צבע לצילומים. נכון שזה תורם, אבל מניסיוננו ניתן לחלוטין לוותר על שלב זה, בלי לפגוע באיכות הסרט כמעט, במיוחד כשמדובר בהצגת הסרט בדיגיטל, או צפייה בסרט ממכשירים סלולריים. בהחלט ניתן לוותר על שלב זה, שמייקר את עלות ההפקה.


לסיכום, תקופות קשות מחייבות פתרונות לא שגרתיים. מכיוון שהתקופה כיום מאוד קשה כלכלית, כמעט לכל עסק, החלטנו ביהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים, לעשות כל מאמץ על מנת לתרום שיווקית לכל עסק שפונה אליינו, עם מטרה לקדם את עצמו שיווקית. הסיוע שלנו אפשרי בזכות הניסיון הרב שצברנו במגוון הפקות למגוון ענק של עסקים.