יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
טיפים להפקת סרט מוצר

סרט מוצר- לקידום המכירות של המוצר

סרט מוצר נועד להציג מוצר חדש, בכדי להגדיל את החשיפה שלו לציבור, וכפועל יוצא לקדם מכירות לקהל היעד. 
להלן מספר טיפים חשובים בהפקת סרטי מוצר:

- להגדיר מי קהל היעד- לא לנסות ולמכור את המוצר "לכל העולם", או להפיק סרט "כללי". כל מוצר פונה לקהל יעד מאוד מסוים. החוכמה היא לזהות אותו, ואת הסרט לכוון לאותו קהל יעד.

- הכי חשוב- כתיבת תסריט המדגיש את הבידול של המוצר, ביחס למוצרים מתחרים- הלקוח חייב להבין במה המוצר החדש יותר טוב מהתחרות, תוך שימת דגש על הערך שהמוצר נותן ללקוח. להיזהר מהצגת "פרמטרים" או "תכונות מפרט" של המוצר, כי תכונות הן דבר נהדר, אבל אנשים לא קונים "תכונות", הם קונים "פתרונות" או דברים "שנותנים להם ערך מוסף".

- צילום ולא אנימציה- מאוד מומלץ שהמוצר יצולם בוידיאו, כך שהצופה יוכל לראות את המוצר בפועל, ושהוא אכן קיים, לראות את השימוש שנעשה בו, ואפילו אנשים שנהנים מהשימוש. כל שימוש באנימציה עלול לשדר ללקוח שהמוצר עדיין לא קיים, גם אם משתמשים בהדמיית תלת-מימד מתוחכמת. בהדמיה ניתן להשתמש אם רוצים להסביר פעולה של חלקים פנימיים מורכבים.

- צילום באיכות High Definition- ואם כבר מצלמים בוידאו, יש להשתמש באיכות וידאו הכי גבוהה הקיימת, קרי- HD, מה שיאפשר ללקוח לראות בצורה מעולה את המוצר, ובכך גם לשדר מקצוענות.

- שימוש במקסימום אמצעי מדיה- על מנת לחזק את המסרים, מומלץ שכל נושא יוצג במירב אמצעי המדיה הקיימים: צילום בוידאו, כותרות להדגשת המסרים, קריינות המלווה את הסרט, ומוזיקת רקע המסונכרנת לקריינות, ואפקטים קוליים הקשורים לוידאו/מעברים.

- להימנע מאפקטים "זולים"- הרבה פעמים לקוחות מבקשים להוסיף לסרטים במסגרת העריכה "רעש וצלצולים" על מנת שיעשה רושם. לצערי, כל האפקטים האלה עושים באמת רושם, אבל- שלילי.

באופן כזה, הסרט יענה על הציפיות של קהל היעד, ויאפשר הגדלת מכירות של המוצר, כל זאת ללא השקעה משמעותית בהפקת סרט המוצר.למאמרים נוספים בנושא:   חשיבות הבידול בהפקת סרטי מוצר - לחץ כאן

                                       איך מומלץ להציג סרט מוצר?  לחץ כאן

 

מנהל עסק - מעוניין להפיק סרט לקו מוצרים חדש?

מעוניין להגדיל מכירות של מוצר קיים?
 

ראו תחילה סרט מוצר למערכת ניהול דיגיטלית של קווי ייצור

ראה סרט מוצר למכשיר מעקב מבוסס GPS שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט מוצר באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד להגדיל מכירות של מכשיר מעקב מבוסס GPS, אשר משווק על ידי חברה ישראלית לשוק המקומי. סרט מוצר זה הינו אחד מתוך סדרת סרטי מוצר למכשירים שונים שהחברה משווקת, אשר כולם הופקו באולפן מסך ירוק. בסרטי מוצר אלה, כל המוצרים מוצגים על ידי הפריזנטורית, כאשר בעריכה הוסר הרקע הירוק, ונשתלו רקעים בהתאם לנושא המוצג בכל סרט מוצר. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, הופקו למוצרים שונים ומגוונים, וכל אחד מהם הוכיח את היעילות שלו בקידום המכירות של מוצרים אלו

יהב הפקות- סרטי מוצר שיווקיים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות