יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
על מי תוכלו לסמוך שיפיק לכם סרטון תדמית לעסק?
עודכן: פברואר 2024
כמעט כל מנהל שיווק בעסק- שוקל להפיק סרטון תדמית שיווקי לעסק
היום כבר לא צריך לשכנע מנהלי שיווק, ביעילות של סרטוני תדמית המופקים עבור העסק. זה ידוע, שסרטון תדמית שהופק עבור העסק מאפשר קידום שיווקי של העסק בצורה הכי יעילה, וזו גם ההוצאה השיווקית הנמוכה ביותר. 

אבל, זה לא אומר שכל סרטון תדמית שמפיקים- מניב תוצאות שיווקיות רצויות. צריך להשקיע הרבה מאוד מחשבה, ועבודה מקצועית מצד כל הגורמים המעורבים, על מנת שניתן יהיה לקבל סרטון תדמית יעיל מסיק לקדם את העסק, ולהניב תוצאות שיווקיות רצויות ונדרשות לעסק. וגם כשיודעים כבר מה רוצים להפיק לצורך קידום העסק, מיד עולה השאלה: "על מי אפשר לסמוך שיפיק עבורכם סרטון תדמית לעסק"?. יש הרבה חלופות, החל מהפקה עצמית, דרך הפקות חלקיות על ידי גורמים שונים, ועד לפנייה לחברת הפקות סרטוני תדמית, עם הרבה ניסיון בתחום.

מטרת מאמר זה היא לנסות ולענות למנהלי שיווק, על מי הם יכולים לסמוך שיפיק להם את סרטון התדמית המתאים לעסק
 
לסיכום, רק חברת הפקות, עם הרבה ניסיון בתחום הפקת סרטוני תדמית, יכולה להפיק סרטון תדמית לעסק, שאכן ייתן לעסק תוצאות חיוביות. לעסק צריך מגוון יכולות, החל מתחקיר, כתיבת תסריטים, יכולות צילום ועריכה, ואפילו ייעוץ בשיווק באמצעות הסרטון, כאשר כל זה תחת קורת גג אחת.למאמרים נוספים בנושא:   איך לשלב סרטון תדמית לעסק באסטרטגיית שיווק רישתי?- לחץ כאן                                      כיצד להשתמש בסרטון תדמית כדי ליצור קשר עם לקוחות?- לחץ כאן

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין שיווקי לעסק, שמבוסס על סרטון תדמית?

מעוניין לפרוץ לשווקים חדשים עם מוצרים חדשים?
 

ראו תחילה סרטון תדמית לחברה המפתחת ומייצרת מכלולים מכניים זעירים

מדובר על סרטון תדמית לעסק באורך של כ- 1.5 דקות, בו מוצגות היכולות המרשימות של החברה, דרך צילומי וידאו של התשתיות האנושיות והטכנולוגיות של החברה. בנוסף, מוצגים בוידאו תחומי הפעילות של החברה, ובעיקר- למרות שמדובר על עסק יצרני במהותו, הוא מוצג כמו חברת הייטק, כולל כל הפונקציות המקצועיות הקיימות בחברות הייטק. גם תשתיות הייצור מצולמות באופן כזה שנראה שהעסק נקי ומטופח, וגם זה משדר את הייטקיות של העסק. סרטון תדמית זה, הצליח להגדיל משמעותית את ההזמנות מהחברה, שנתפשה כמובילה בתחום על ידי הלקוחות, שהתייחסו אליה כמו אל חברת הייטק מובילה, ולא כמפעל ייצור. אין ספק, רק חברת הפקות של סרטוני תדמית לעסקים, עם ניסיון רב בתחום, יכולה להפיק סרטון תדמית שאכן יניב לעסק תוצאות חיוביות.

עוד דוגמא של הפקת סרטון תדמית לאתר הזמנת קרוזים (הפלגות נופש) אונליין

מדובר על סרטון תדמית של כ 1.5 דקות, המציג דרך צילומי וידאו את הכייף החווייתי של הפלגות נופש (קרוזים), כולל מראה ספינות השיט המרהיבות, וכן מקומות הנופש המדהימים שאליהם מפליגים. בנוסף, מכיוון שמדובר על אתר הזמנות אונליין, מוצגים המסכים העיקריים בהם יתקלו מי שמזמין את ההפלגות, ואת קלות ההזמנה דרך האתר. צריך להבין, עד היום, רוב ההזמנות של הפלגות הנופש בוצעו אחריי שיחה של הלקוח עם סוכן נסיעות של חברות הקרוזים. מטרת הסרטון תדמית הייתה לשנות את הרגלי ההזמנה של הלקוחות, וזה מה שהסרטון הצליח לעשות. לצורך הפקת סרטון תדמית זה, שולבו מאמצים רבים, של בעלי מקצוע שונים בחברה, כך שהצליחו ליצור סרטון תדמית הכי משכנע לאתר החברה, שגם סיפק את החשיפה הגדול שהחברה ציפתה מהסרטון.
על מי תוכלו לסמוך שיפיק עבורכם סרטון תדמית לעסק?
האפשרות כמעט היחידה לקבל הפקת סרטון תדמית, שגם ייתן לכם את התוצאות שציפיתם, זה להתקשר עם חברה שאלה היכולות העיקריות שלה, ולא אחת מהן- אלה כולן, והן:

1. עלות הפקה- שיקול שני- ישנם עסקים, שפונים לברות הפקת סרטוני תדמית לעסקים, ושאלה ראשונה שלהם היא: 'כמה עולה להפיק סרטון תדמית'? בדרך כלל זה נובע מכך שללקוח אין מושג בנושא העלויות של ההפקה, ושנושא העלויות הוא נושא רגיש אצלו. לקוח כזה בדרך כלל מחפש את החברה שתפיק עבורו את הסרטון הזול ביותר, ולא באמת אכפת לו מי יעשה את העבודה.  לקוחות כאלה שפונים אליי, אני בדרך כלל עונה להם דווקא בשאלות: 'מה המטרה של הסרטון'? או 'האם יש לך תוכנית שיווקית לשימוש בסרטון התדמית? וכן הלאה, ואז הלקוח מבין בעצמו שגם המחיר של הפקת סרטון התדמית הוא לא הנושא החשוב ביותר, ושגם תחום עלויות ההפקה הוא מאוד רחב, ומשתנה בהתאם לצרכים ולתוכניות השיווקיות של הלקוח. לכן, עלות ההפקה היא דבר מאוד חשוב, אך היא צריכה להבחן רק אחריי שמבינים לעומק מה רוצים להפיק, ומה התוכנויות השיווקיות של השימוש בסרטון התדמית.

2. יכולת תחקיר מעמיק- לפני שמתחילים לצאת לדרך בתהליך ההפקה, השלב הראשון והחשוב ביותר הוא קיום מפגש תחקיר מעמיק בין נציג חברת ההפקות לבין מובילי החברה שמעוניינת להפיק את סרטון התדמית. במפגש תחקיר זה, לומדים לעומק את היכולות של החברה, קהל היעד, המתחרים העיקריים, הבידול של החברה ביחס למתחרים, החולשות של העסק, והמטרות השיווקיות של הפקת הסרטון, וביחד מגבשים את המסרים השיווקיים שמעוניינים להעביר בסרטון התדמית. מאוד מומלץ לא לוותר על שלב חשוב זה, ותמיד- לקיים פגישה פנים אל פנים בנושא, ולא בהתכתבות.

3. התאמת סרטון התדמית למטרות השיווקיות- אני לא חושב שיש סרטון תדמית אחד, שמתאים לכמה מטרות שיווקיות שונות. לדעתי, לכל מטרה שיווקית יש לתפור סרטון תדמית שיענה בצורה אופטימלית על המטרה השיווקית. אם רוצים לחזק את המיתוג של העסק, מפיקים לעסק סרטון תדמית ששם דגש על המובילות של העסק, היכולות הטכנולוגיות המתקדמות שלו, על צוות האנשים הטכנולוגיים המובילים וכד. אם לעומת זאת רוצים לקדם מכירות של מוצר מסויים, מתמקדים רק במוצר זה, ומציגים את הבידול שלו ביחס לפתרונות חלופיים. וכן הלאה, לכל מטרה שיווקית- לתפור סרטון תדמית.

4. שילוב קופירייטר בתהליך ההפקה- כאשר מבינים מה נדרש, ומה המטרות השיווקיות, מומלץ בשלב הזה לשלב קופפירייטר של חברת ההפקות (או פרילנסר), שיכין את התסריט של סרטון התדמית, או התסריטים של סרטוני התדמית השונים, במידה ונדרש כמה סרטים. לקופירייטר מקצועי יש יכולת ליצור סיפור, כזה שגם מציג את הבעיה הקיימת שאותה המוצר שמועניינים לקדם אכן פותר, וגם יודע להציג את היתרונות של המוצר ביחס לפתרונות חלופיים, שוב דרך הסיפור שהוא מייצר, ושאליו הלקוחות יכולים להתחבר.

5. יכולות צילום בוידאו- בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר הפקה של סרטוני אנימציה קצרים, בכדי לקדם עסקים שונים. זה בעיקר נבע מירידת המחירים המשמעותית של השנים האחרונות. אני לפעמים רואה פרסומים של הפקת סרטון אנימציה לעסק ב- 1,000 ש"ח. ברור שמחיר כזה מאוד מפתה, ויש המון עסקים שמאמצים סרטוני תדמית לעסק המבוצעים באנימציה. מי שזה מתאים שלו- שיבורך. אבל, לדעתי כל עסק שמוכר מוצרים, כולל פתרונות תוכנה, עדיף להפיק עבורו סרטון תדמית המצולם בוידאו. כבר נאמר רבות ש'אין טוב ממראה עיניים'. במיוחד כיום, כשעוסקים במכירות ובאספקת מידע ללקוחות דרך האינטרנט, אנשים הפכו לחשדניים ולסקפטיים, כי הם חוששים מהונאות, והרי כל גרפיקאי או אנימטור יכול להפיק סרטוני תדמית באנימציה, גם אם אין מאחוריו כלום. אבל, אם מצלמים גם את העסק וגם את המוצרים בסרטון התדמית בוידאו, זה הכי משכנע בקיום של העסק והמוצרים, ואפילו יוצר חיבור רגשי בין מי שצופה בסרטון התדמית לבין העסק והמוצרים. זה בהחלט מקדם מכירות מצויין. בכל מקרה, מאוד חשוב שהצילומים יהיו מקצועיים. שיבוצעו על ידי צלם וידאו מקצועי, שמשתמש בציוד מקצועי, כולל מייצב מצלמה, תאורה מקצועית ומערכת סאונד מתקדמת.

6. יכולות עריכה מקצועית של הסרטון- זה בהחלט לא מספיק לבצע תחקיר מעמיק, ולצלם את העסק בוידאו עם צלם מקצועי. מי שמשפיע מאוד על הנראות של הסרטון תדמית הוא העורך של הסרטון. חייבים להקפיד שהעריכה תהיה הכי מקצועית שיש, על מנת שהתוצאה תהיה מקצועית. עריכה חובבנית, תגרום למי שצופה בסרטון לחשוב שהעסק והמוצרים המוצעים הם ברמה חובבנית. עריכה מקצועית- תשדר מקצוענות גם של העסק והמוצרים. 

7. המלצות לשיווק באמצעות סרטון התדמית- לצערי, ישנם לקוחות שאחריי שהפיקו סרטון תדמית מקצועי, רק מעלים אותו לאתר של העסק, ומצפים לתוצאות שיווקיות. ובכן, זה לא עובד כך. הסרטון לא משווק את עצמו. חיבים לקדם את העסק דרך פעולות שיווקיות, כמו: פרסום בגוגל, re-marketing, שיווק דרך רשתות חברתיות או רשתות עסקיות, וכן הלאה. בכל הפעולות האלה, אפשר לשלב את סרטון התדמית, שהוא הכי יעיל בהעברת המסרים השיווקיים. במהלכים כאלה, ניתן לראות תוצאות שיווקיות.

ראו סרטון תדמית למערכת אגירת מים ברכבי עבודה שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר נועד לקדם שיווקית מערכת לאגירת מים ברכבי עבודה, בעיה משמעותית ברכבי עבודה בשטח. מכיוון שהשיווק של המערכת תוכנן להתבצע בדיגיטל (פייסבוק ואינסטגרם), סרטון תדמית זה מאוד קצר, וכל המידע השיווקי הרלוונטי מוצג בויזאול באמצעות צילומי וידאו וכותרות גדולות ומודגשות. למקרה שאנשים יצפו בסרטון כולל הפעלת הסאונד, הסרטון כולל קריינות מקצועית, שמותאמת לקהל היעד. אין ספק שהפצת הסרטון בדיגיטל, מטורגט לקהל היעד, יצר חשיפה מאוד גדולה למערכת, וקידם מכירות בצורה משמעותית.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית ליהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

מדובר על סרטון תדמית באורך של כדקה, אשר מבוסס על קטעים מתוך סרטוני תדמית שיהב הפקות הפיקה השנה. שורת הטג של יהב הפקות היא "רואים תוצאות בעסקים", וזה בדיוק החזון של החברה. פיתחנו פנימית יכולות רחבות בכל תחומי ההפקה, התמקצענו בהם, וצברנו ניסיון בעבודה מול מאות עסקים, כמעט מכל תחומי העסקים, מה שמאפשר לנו כיום כמעט להתחייב בפני כל עסק שפונה אליינו להפקת סרטון תדמית, זה שניתן לסמוך עליינו!

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות