יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
חשיבות צילום סרט תדמית בוידאו

אין טוב ממראה עיניים!

הלקוחות כיום מאוד ספקניים, ובכלל לא משנה באיזה תחום מדובר, החל מרכישת מוצרי צריכה ועד למוצרים המתוחכמים ביותר. הסיבה העיקריות היא התחרות האגרסיבית בין החברות, שמאלצת אותן לקדם את המוצרים שלהם בצורה הכי אגרסיבית שהם יכולים, לפעמים פשוט בכדי לשרוד. ברור שזה יוצר חוסר אמון וחשדנות אצל הלקוחות, שחוששים שמנסים "לדחוף" להם את המוצר החדש. אחת השיטות הבטוחות להגדלת האמינות של המוצר בעיניי הלקוחות היא לצלם את המוצר בפעולה ובוידאו, לא באנימציה או הדמיה.

מה מייחד סרטון תדמית זה?

מדובר על סרט תדמית הכולל צילום מאוד מורכב, שצולם בתוך רכב נוסע. צילום זה הוא מאוד אתגרי, הן בשל אור השמש החזק שנכנס מהחלונות, התנודות של הרכב בזמן נסיעה, והמידע הזעיר שמוצג על גבי טלפון סלולרי. אבל, במדה ומתגברים על כל המכשולים האלה, מתקבל סרט שמציג את השימושיות של המוצר בצורה הכי אמינה, כך שכל הספקנות של הלקוח הפוטנציאלי מוסרת. 
 

האם תמיד מומלץ לצלם סרט תדמית בוידאו?

ברור שלא תמיד מומלץ לצלם סרט תדמית לעסק בוידאו. כללי אצבע חשובים להפקת סרט תדמית המצולם בוידאו הם שצילום החברה או המוצר יתרמו להחלטת רכישה מהחברה והמוצרים. אבל, אם העסק לא נראה טוב לצילומי וידאו (שזו בדרך כלל הבעיה של מפעלים יצרניים), או אנשי העסק מסרבים לעמוד מול מצלמה, או המוצרים לא יראו טוב בצילומי וידאו, אז כמובן צריך לחהימנע מצילומים. כלומר, על חברת ההפקה להפעיל שיקול דעת על פי העיניין.
 

אפליקציות ותוכנות מחייבות פתרון אחר

כאשר מדובר על אפליקציה חדשה למכשירים סלולריים, תוכנה מיוחדת ומתקדמת שפותחה לרוץ על מחשבי העסק, מחייבים פתרון שהוא לא וידאו. אפליקציות ותוכנות הכי קל ונוח להסביר באמצעות סרטוני תדמית באנימציה (או בעיקר- גרפיקה דינאמית- Motion Graphics).  אפשר כמובן גם סרטים משולבים, שהם בעיקר סרטי תדמית המצולמים בוידאו, אשר משלבים בהם קטעי אנימציה (גרפיקה דינאמית) על מנת להסביר את האפליקציה.


לסיכום, בכול הפקה של סרט תדמית, במידה ורוצים להקטין למינימום את הספקנות של הלקוח, ולהגדיל את האמינות של המוצר, מומלץ לצלם את הסרט בוידאו, ולא להסתפק בסרט המבוסס על אנימציה או הדמיות. לא במקרה אומרים: טוב מראה עיניים ממשמע אוזניים!

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרט תדמית לעסק?

 

מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?

ראו תחילה סרט תדמית למערכת למניעת תאונות ברכב

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו דוגמא לסרט תדמית שמשלב צילומי וידאו ואנימציה

אולי יעניין אותך גם:     שילוב גרפיקה דינאמית בסרטי תדמית לעסקים


                                   סרט תדמית שנראה כמו פרסומת   

ראו סרט תדמית למכשיר רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר מציג מכשיר רפואי מתקדם לאוכלוסיה המבוגרת. מכיוון שמדובר על מכשיר רפואי, ובמיוחד לאוכלוסיה המבוגרת, הפקת סרט התדמית מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו, הן של המכשיר, והן של אנשים שמשתמשים בו, כך שמשתמשים פוטנציאלים במכשיר יכולים לראות בדיוק איך המכשיר נראה ואיך משתמשים בו בצורה הכי מדוייקת. רק את התכונות של המכשיר והבדיקות שהמכשיר יכול לבצע, הצגנו באנימציה חביבה וברורה.

ראו סרט תדמית למרכז עוצמה בעכו שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית מקיף באורך של כ- 4 דקות, ואשר נועד לסכם פעילות העצמה שקיים מרכז עוצמה בעכו במהלך השנה. לכאורה, ניתן היה להכין מצגת פשוטה ב Power Point, ולהציג בטבלאות את הפעילות וההשיגים. אבל, מדובר בפעילות העצמה של האוכלוסיה הכי חלשה בעכו, הן היהודית והן הערבית, שנשאה פירות רבים, כולל יציאה לעבודה של אנשים שהיו חסרי תעסקוה במשך זמן רב. לכן, הוחלט על הפקת סרט תדמית מקיף, אשר יצולם בוידאו, ובו ניתן הזדמנות גם למנהלי התוכנית שבעיריה, וגם לחלק מהאנשים שהשתתפו בתוכנית, להציג את מה שעבר עליהם באותה תקופה. בזכות צילומי הוידאו התקבל סרט תדמית מרגש, שיצר הזדהות רבה, ועודד אנשים נוספים בעכו להצטרף לתוכנית בשנים הבאות.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות