יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
חשיבות סרטי תדמית
אחד הכלים השיווקיים החשובים לכל מנהל שיווק הוא סרט תדמית לעסק. במדריך זה תוכלו למצוא אוסף גדול של מאמרים בנושא החשיבות של סרטי תדמית, אשר מספקים מידע שימושי רב לכל מי שמתכנן להפיק סרט עבור העסק. 

חידושים בתחום הפקת סרטי תדמית לעסקים

החידושים העיקריים בהפקת סרטי תדמית לעסקים הם: סרטים קצרים, ממוקדים, עם צילומי וידאו דינמיים ואיכותיים, וסרטי תדמית באנימציה וגרפיקה דינאמית רבים, המופצים דרך המדיה החדשה. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

קידום אתרים? רק עם סרטי תדמית!

הדרך היעילה לקידום אתרים היא באמצעות הפקת סרטי תדמית עבור העסק, והטמעתם באתר. חשוב להקפיד על צורת ההפקה הנכונה של הסרטים, כך שיאריכו את זמן הצפייה באתר, שהוא פרמטר חשוב לקידום בגוגל. ראו כאן דוגמאות.

עם סרט תדמית- רואים תוצאות בעסקים!

סרטי תדמית הם הכלי היעיל ביותר לקידום העסק, במידה ומציגים את הבידול של העסק ביחס לתחרות, ומציגים בפועל את העסק בצילומי וידאו. חשוב כמובן שאחריי הפקת סרט התדמית, להפיץ אותו במדיה החדשה. קראו עוד ודוגמא

סרט תדמית- להפוך תנועה באתר למכירות!

כל עסק חייב להשקיע בשיווק על מנת להתקדם. סרט תדמית המשולב באתר החברה, מהווה כלי שיווקי יעיל, אשר מקדם מכירות בזמן קצר יחסית. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות של סרטי תדמית שונים.

מיקוד- החידוש העיקרי בהפקת סרטי תדמית לעסקים

סרטי תדמית לעסקים כיום צריכים להיות מאוד ממוקדים בצורך השיווקי, ולהיות באורך של עד דקה וחצי. הלקוח הפוטנציאלי מקבל החלטות בתוך שניות ספורות. קרא כאן על הפקת סרטי תדמית לעסקים, כולל דוגמאות.

הפקת סרטי תדמית- הכי חשוב להגדיר את המטרה!

קיימות הרבה מאוד מטרות שיווקיות לחברות ועסקים, עבורן אנחנו ממליצים להפיק סרטי תדמית ייעודיים השונים זה מזה. ככול שהמטרה השיווקית המוגדרת ברורה יותר, ניתן להפיק סרט תדמית לעסק שיענה בצורה הכי יעילה.

סרטי תדמית- להציג ולא לייצג

סרטי תדמית המצולמים בוידאו מציגים את העסק והמוצרים בצורה מדוייקת, המחברת רגשית את הלקוחות הפוטנציאלים לעסק ולמוצרים. ניתן כמובן להעשיר את הסרטים בגרפיקה דינאמית, או בהדמיות תלת-מימד.

חשיבות סרטי תדמית לעסקים

האמצעי המתאים ביותר לשיווק של העסק הינו סרט תדמית לעסק. חשוב להתאים את סרטי התדמית לצרכים השיווקיים של העסק, ולתקציבו. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות של סרטי תדמית לכל סוגי המדיה השונים..

סרט תדמית- להוביל או להישאר מאחור

בכדי להגדיל את המכירות של העסק, חשוב להשקיע במיתוג מחדש של העסק, במטרה להציגו כמוביל שוק. כמובן, זה מחייב השקעות רבות, אבל- שכרן בצידן. החברות שמצליחות הן אלה ששכנעו את הלקוחות שהן המובילות בתחום.

סרט תדמית באנימציית תלת ממד

הדרך היעילה ביותר לקדם כיום שיווקית את העסק, הינה באמצעות הפקת סרט תדמית באנימציית תלת ממד. בתוך כחודשיים, ובעלות של כ 20 אלף ש"ח, ניתן להפיק סרט שיהמם את הלקוחות הפוטנציאלים. קראו כאן עוד בנושא

חשיבה עסקית בהפקת סרט תדמית

מעוניין להפיק סרט תדמית? הפקת סרט לעסק הינו בדרך כלל תהליך ארוך ומורכב. מומלץ לצאת לדרך רק אחרי שמטרות הסרט מוגדרות, והתוצאות הנדרשות מהסרט ידועות, בכדי להפיק סרט שיעשה את העבודה ויניב תוצאות.

מה ההבדל בין שיווק ומכירות, ומה הקשר לסרטים לעסקים?

סרטי תדמית נועדו לקדם שיווקית את העסק ולשפר את מיצובו העסקי. סרטי מוצר נועדו לקדם מכירות של קו מוצרים קיים. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית- זמין תמיד!

יש לעשות כל מאמץ בכדי לאפשר ללקוח פוטנציאלי להבין בצורה פשוטה ונוחה כיצד הפתרון המוצע עונה על הצורך שלו, יותר טוב מהתחרות, וזמין בכל עת לרכישה. סרט תדמית לעסק, שהוטמע במדיה חדשה, מאפשר הגדלת מכירות.

סרטוני תדמית- לא יותר מדקה!

הדרך היעילה ביותר לקדם את העסק היא באמצעות הפקת סרטון תדמית לעסק. מומלץ שהסרט לא יהיה יותר ארוך מדקה, כי אנשים מצפים לקבל את עיקר המסרים בתוך שניות ספורות. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות

בחירה של חברת הפקת סרטי תדמית

חושב להפיק סרטים לעסק? חשוב לכל עסק כיום להפיק סרט תדמית, אשר יציג את הייחוד של העסק, הן באמצעות התכנים שמוצגים בסרט, אבל להציג זאת גם בדרך ייחודית. חשוב לבחור חברה עם ניסיון בהפקת סרטי תדמית

סרטון תדמית לרשת חברתית (פייסבוק, אינסטגרם)

ישנם הרבה תחומים אותם ניתן לקדם ביעילות ברשתות חברתיות. הדרך היעילה ביותר לקדם את אותם מוצרים, היא באמצעות סרטוני תדמית. חשוב להפיק אותם בצורה נכונה, על מנת שיהיו יעילים. ראה כאן דוגמאות מוצלחות

מה מייחד סרט תדמית לעסק?

ישנם עסקים רבים ומגוונים, אך לכולם צורך אחד: להגדיל את הרווחים של העסק. אחד האמצעים היעילים להשגת תוצאות ומהר הם סרטי התדמית לעסקים. במידה ובונים את הסרטים בצורה נכונה, רואים תוצאות בעסקים.

סרט תדמית- חשיבות המגע האישי

כאשר בעסק יש ייתרון משמעותי ביחס לתחרות של האנשים והתשתיות, מומלץ להפיק את סרט התדמית בצילומי וידאו, ולחשוף לצופה כמה שיותר אלמנטים אליהם הוא יכול להתחבר רגשית. זה די מבטיח עידוד החלטת קנייה של הלקוח.

הגדלת מכירות באמצעות סרטים לעסק

סרטי תדמית לעסקים ובעיקר סרטי תדמית וסרטי מוצר המצולמים בוידאו, מאפשרים הגדלת מכירות בזמן קצר יחסית, במידה ומוצגים במירב האמצעים של המדיה החדשה, וכן בכנסים מקצועיים ותערוכות. קרא עוד בנושא ודוגמאות.

מיתוג- כיצד בונים תדמית עסקית מובילה?

סרטים לעסקים הם הכלי היעיל ביותר למתג מחדש את העסק, ולהציגו כמוביל בתחומו. חברת יהב הפקות המתמחה בהפקת סרטים לעסקים עשתה זאת כבר עבור מאות עסקים, כי אצלנו- רואים תוצאות בעסקים!

אין שני סרטי תדמית זהים

מעוניין להפיק סרט תדמית לעסק? מאוד חשוב שכול עסק יציג את היכולות שלו, אבל בעיקר את הבידול ביחס לתחרות, מה שמעודד לקוחות לבחור בעסק. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

סרטים פנים-ארגוניים לעסקים גדולים

חשוב שפרסומים פנים ארגוניים יתבססו במידת האפשר על סרטים, המופקים בצורה מקצועית, תוך שמירה על נהלי החברה בפרסומים חיצוניים. הדבר מחזק את מיתוג העסק, וכן את "גאוות היחידה" של העובדים. קרא כאן בנושא.

10 מיתוסים נפוצים על סרטי תדמית

ישנם הרבה מאוד מיתוסים בתחום הפקת סרטי תדמית, שלצערי- רובם לא נכונים, מטעים וגורמים ללקוחות לבזבז כסף, בלי להשיג את המטרה שלשמה הם מפיקים את הסרטים. קראו כאן את האמת שתחסוך לכם הרבה כסף.

סרט תדמית- להדגיש את המייחד

סרט תדמית הוא הכלי השיווקי החשוב והיעיל ביותר לקידום שיווקי של העסק. הכי חשוב שסרטי תדמית ידגישו את הבידול של העסק והמוצרים ביחס למתחרים. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות של סרטי תדמית לקידום מכירות.

חשיבות המגע האישי בסרט תדמית לעסק

מאוד מומלץ בהפקת סרט תדמית לעסק, לשאוף להציג את החברה ועובדיה, מה שיוצר חיבור רגשי בין הצופה בסרט (לקוח פוטנציאלי) והחברה. חיבור רגשי מעודד התנעת תהליך רכישה. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות

שאלות נפוצות בנושא סרטי תדמית

ללקוחות רבים מתעוררות הרבה מאוד שאלות לקראת הפקת סרטי תדמית. קראו כאן שאלות אופייניות, ותשובות בכל נושא.

סרט תדמית לעסק יצרני

גם עסק יצרני יכול להיות מוצג בצורה מרשימה. לצורך כך נדרש להשקיע בתסריט מיוחד ומקורי, ובאמצעי צילום מיוחדים המותאמים למקום. קרא כאן כיצד, כולל דוגמאות.

הפקת סרט תדמית אחד לשימושים שיווקיים רבים

האם ניתן להפיק סרט תדמית יחיד, שישמש למטרות שיווקיות רבות? בהחלט ניתן, אך במקרה כזה יש להקפיד על כללים חשובים, שישמרו על עיניין אצל כל אחד שצופה בסרט התדמית. קרא כאן כיצד, כולל דוגמאות.

איזה עסק צריך סרט תדמית?

מומלץ לכל עסק להפיק לעצמו סרט תדמית או סרט מוצר, בכדי להגדיל את החשיפה לציבור לקוחות פוטנציאלי, ולהציג את הבידול השיווקי בינו לבין המתחרים. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית לעסק- יותר חשוב מאתר אינטרנט

בכלים השיווקיים הקיימים כיום בשוק, בכדי להגדיל את החשיפה של העסק לקהל לקוחות פוטנציאלי, עדיף להפיק סרט תדמית מקצועי לעסק, אפילו לפני שלעסק יש אתר אינטרנט. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות ומחירים.

סרטון תדמית להצגה בתערוכה

עם הירידה המשמעותית בעלות הפקת סרטוני תדמית לעסקים, מומלץ לכל מי שמשתתף בתערוכה, להפיק סרטון תדמית מיוחד לקראת התערוכה, אשר יוצג מחוץ לביתן על גבי מסך גדול, וישמש "כשואב" לקוחות פוטנציאלים. קרא עוד.

סרטון תדמית לסיכום אירוע

חשוב לתעד תערוכות וכנסים בוידאו באיכות גבוהה, ובעקבות האירוע לערוך סרטון תדמית קצר שמסכם את האירוע, בכדי שישמש להגדלת החשיפה ללקוחות חדשים. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

מה הקשר בין ג. יפית וסרטוני תדמית?

מה גורם ההצלחה הכל כך גדול של הפרסומות של ג. יפית? יצאתי לבדוק, במטרה ליישם את אותן טכניקות גם בסרטוני תדמית שאנחנו מפיקים. קרא כאן בנושא הפקת סרטון תדמית יעיל, כולל דוגמאות.

הפקת סרטון תדמית- למה דווקא עכשיו?

כיום הפתרונות עונים בצורה טובה מאוד על הצרכים, ובעלויות שמתאימות להפקת סרטוני תדמית גם לחברות ענק, אבל גם לעסקים קטנים. לכן, כמעט כל עסק כיום מפיק לעצמו סרטון תדמית שיווקי. קראו כאן עוד בנושא

סרט תדמית לעסק במגזר הדתי

גם עסקים במגזר הדתי חייבים לשווק את מוצריהם, ועדיף להפיק עבורם סרטי תדמית. על מה חשוב להקפיד בהפקת סרטים למגזר זה. קרא כאן, כולל דוגמאות.

התפתחויות בתחום הפקת סרטי תדמית לעסקים

תחום הפקת סרטים לעסקים עבר שינוי מהותי בשנים האחרונות. עיקר השינוי הוא מהפקת סרטים ארוכים שמציגים הכול לכולם, לסרטים קצרים ומאוד ממוקדים למטרות ספציפיות. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית- להעביר את המסר

הדרך היעילה ביותר לבדל את העסק מול התחרות, הינה באמצעות הפקת סרט תדמית לעסק, בו מתמקדים במסרים השיווקיים העיקריים של העסק, ומפיקים סרט שיעביר בצורה הכי טובה את המסרים, באמצעות סרט אנימציה או וידאו.

גוגל- המהפכה שיצרה את המדיה החדשה

גוגל יצרה את עולם המדיה החדשה אשר משמשת כיום כמנוף עיקרי לקידום עסקים. בתחום זה, סרטי תדמית לעסקים הוכחו כיעילים ביותר לקידום העסק. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות

מה הקשר בין ביטקוין וסרטי תדמית

מאוד חשוב שסרט התדמית אשר מופק עבור עסק או מוצר ספציפי, יבנה אמון אצל הלקוח בעסק ומוצריו, ושאכן העסק יוכל לעמוד בהבטחה. אחרת, יכולה להיווצר אכזבה שתסכן את העסק. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית- התוכן הוא המלך!

הדבר החשוב ביותר בהפקה של סרט תדמית הוא התוכן, אותו בונים אחריי תחקיר מעמיק בחברה, וכתיבת תסריט על ידי קופירייטר. התוכן הוא מה שהופך סרט תדמית למצליח ומביא תוצאות בזמן קצר יחסית. קרא כאן עוד בנושא.

מה סוד ההצלחה של סרטי תדמית?

סוד ההצלחה של סרטי תדמית תלוי בארבעה גורמים: בהצגת ערך ללקוח, בהצגת הבידול העסקי, בכך קיים צורך אמיתי אצל הלקוח, ובעיקר- ביצירת קשר רגשי מול הלקוח. כל אלה מבטיחים רכישה על ידי מי שצופה בסרט התדמית.

איך אני כבעל עסק אדע איזה סרט תדמית אני צריך?

כל בעל עסק שמעוניין לקדם שיווקית את העסק, באמצעות הפקת סרטי תדמית, מומלץ שיעשה עבודה מקדימה: יבדוק איזה סוג סרט הוא צריך, לאיזה תוכנית שיווקית, באיזה תקציב ואיזה סרט תדמית הוא אהב. קרא כאן עוד בנושא

סרטי תדמית- עם או בלי שחקנים?

בכל הפקה של סרט תדמית צריך לשקול לגופו מתי עדיף לעבוד עם אנשי העסק, ומתי לגייס שחקנים. לכל אפשרות ישנם יתרונות, אך גם חסרונות וחשוב להכיר אותם בתהליך ההפקה של סרטי תדמית. קרא כאן עוד, כולל דוגמאות

סרטי תדמית- העולם עבר לצפייה בוידאו

הקניות המקוונות (אונליין) כיום מבוצעות בהרבה מקרים אחריי שאנשים צפו בסרט תדמית על החברה או המוצר הנדרש. סרטי תדמית המבוססים על צילומי וידאו הם הכלי היעיל ביותר לקידום המכירות בפועל. קרא כאן עוד בנושא.

סרט תדמית אחד לכמה יישומים

באופן כללי עדיף שלכל ערוץ שיווק יופק סרט תדמית עבורו. אבל, כאשר הלקוח מוגבל תקציבית, וכן מתכנן שיווק בכמה ערוצים, נדרשת יצירתיות שמאפשרת סרטי תדמית המותאמים בצורה פשוטה ויעילה לאותו יישום. קרא כאן עוד

סרט תדמית שירוץ ברקע של אתר האינטרנט של החברה

באתרי אינטרנט מודרניים, אשר פרוסים לרוחב כל המסך, מומלץ להציג סרט תדמית של העסק כרקע בדף הבית. יש להקפיד בהפקה של סרטי תדמית כאלה, על כמה כללים חשובים שיהפכו את הסרטים ליעילים. קרא כאן המלצות ודוגמאות

הפקת סרטי תדמית בימי קורונה

דווקא בתקופה קשה של ימי הקורונה, חשוב להפיק סרטי תדמית לעסקים, בכדי לעודד מכירות. קיימות מספר מגבלות בהפקה שחשוב להבין אותן, אבל זה אפשרי מומלץ. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות של סרטי תדמית

סרטי תדמית- כלי עיקרי ליציאה ממשברים!

סרטי תדמית הם הכלי היעיל ביותר לשווק את העסק ומוצריו, ובמיוחד בכדי לצאת ממשברים במשק. חשוב להבין מה נדרש מכל סרט תדמית, על מנת שיהיה יעיל בקידום מכירות. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות של סרטי תדמית.

חברת הפקת סרטי תדמית- ראשונים להכנס לסגר וראשונים לצאת ממנו

חברות הפקת סרטי תדמית, הן הראשונות שנפגעות כאשר נכנסים למשברים. אבל, מכיוון שסרטי תדמית הם המקדמים השיווקיים הכי יעילים, הם גם הראשונים לצאת מהמשבר. צריך רק לבחון איזה סוג סרט תדמית מתאים לזמני משבר.

בכל משבר יש גם הזדמנות, וסרטי תדמית הם הפתרון!

בכל משבר יש גם הזדמנות, ועסקים שמצליחים לזהות את הבעיות ולבצע שינויים בעסק, שאותם הם משווקים עם סרטי תדמית, מצליחים להתאושש ואפילו להתחזק בעקבות המשבר. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

מה ההבדל בין סרטון תדמית לעסק וסרטון תדמית למוצר?

צריך להבדיל בין שני סוגי סרטוני תדמית עיקריים: סרטון תדמית לעסק שנועד לחזק את המיתוג של העסק, וסרטון תדמית למוצר שנועד לקדם את המכירות של מוצר מסויים. ההבדל העיקרי הוא במטרה של סרטוני התדמית השונים.

צילום וידאו תדמיתי לעסק- סרט תדמית

צילום וידאו תדמיתי לעסק מחזק מאוד את המיתוג והמובילות של העסק בתחומו, ויוצר סרט תדמית של עסק מוביל. זה כמובן מחזק מאוד את התדמית של החברה, ומשמש פחות כמקדם מכירות, ויותר כממצב את המובילות של העסק.

מה הקשר בין השווי של חברת וויקס וסרטי תדמית?

אתר אינטרנט לכל עסק הוא כיום צורך חיוני לקיום של כל עסק, כי רוב הלקוחות נמצאים שם לקבלת מידע על מוצרים חדשים. זה מסביר את ההצלחה האדירה של חברת וויקס. ובכדי להגדיל משמעותית את הקידום של העסק והמוצרים,

למה ענקיות המדיה מצליחות, ואיך זה קשור לסרטוני תדמית?

ענקיות המדיה מצליחות, כי הן מכירות את הצרכים של הלקוחות. לכן גם בכל הפקה של סרטון תדמית, חשוב להכיר בצורה הכי אינטימית את הלקוחות הפוטנציאלים, ולחדד את המסרים בסרטוני התדמית בהתאם. קראו כאן עוד בנושא.

מה הקשר בין ניסיון הסחיטה של שירביט וסרטי תדמית?

אנשים שצופים בסרטי תדמית בדיגיטל הפכו ליותר ויותר חשדניים, עם חשש גדול מהונאות. הפקת סרט תדמית המבוסס על צילומי וידאו, ויוצר קשר רגשי עם הלקוח הפוטנציאלי, בסבירות גבוהה יקדם את העסק. קראו כאן בנושא זה

איך יראו סרטוני התדמית בשנת 2022?

סרטוני התדמית בשנת 2022 יהיו מאוד ממוקדים בקהל יעד ספציפי, כשהמטרה לבנות אמון בחברה ובפתרון שמוצע לו, דרך סרטון תדמית קצר ומעניין, אשר מציג בעיה קיימת אצל אותו קהל יעד, ומציג פתרון ייחודי לאותה בעיה.

סרט תדמית- בין רגש לרציונל בקבלת החלטות

כל סרט תדמית ניתן להפיק מבוסס רגש או מבוסס רציונל. מה שקובע בהפקה הוא קהל היעד, והבעיה אותה המוצר המוצג בסרט התדמית פותר. מומלץ בכל מקרה שההפקה תהיה מבוססת צילומי וידאו, שהם הכי יעילים בסרטי תדמית אלה

מה למדתי השנה בנושא הפקת סרטי תדמית?

כמעט כל עסק כיום זקוק לסרט תדמית עבור העסק, אבל חשוב לדעת איך להפיק את הסרט על מנת שיביא תוצאות רצויות לעסק. קראו כאן עוד בנושא, ומה נדרש להתאים בסרטי התדמית עבור כל עסק, כל שיהיה אופטימלי עבורו.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות