יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
חשיבות נושא התאורה בהפקת סרטוני תדמית

התאורה הכי מוצלחת היא זו שלא מרגישים אותה!

נשמע כמו דבר והיפוכו, אבל זה נכון. שימוש בתאורה נכונה בהפקה של סרטון תדמית היא מאוד חשובה למקצועיות של הצילומים. אבל, אסור שיורגש שיש תאורה מלאכותית, אלא הצופה בסרטון חייב לקבל הרגשה שהכל אותנטי ואמיתי. במידה והוספת התאורה מורגשת, כמו על ידי הטל מאחורי הדמויות שבסרטונים, או פנים מאוד מוארות ולבנות שיוצרות תחושה של חיוורון וחוסר בטחון, וכן הלאה. הכל צריך להראות הכי טבעי שיכול להיות. כמובן, זה מאוד מורכב כי ברוב המקרים חייבים להוסיף תאורה בסט הצילומים, במיוחד אם מדובר בחללים סגורים בהם מצלמים. זה אפשרי במידה ובצילומים משלבים תאורן, שמבצע סיור מוקדם בכל אתרי הצילומים, ומזמין לימי הצילום את התאורה המדוייקת הנדרשת לכל מקום, ובשטח הוא זה שדואג שהתאורה תראה הכי טבעי. 

 

ביצוע התאורה הכי מורכב שהתמודדנו- בהפקה של סרטוני התדמית של מורנו תעשיות

מורנו תעשיות היא חברה ישראלית שפיתחה מערכת תאורה מיוחדת, אשר מאפשרת שינוי אוירה בסיטואציות ביתיות באמצעות שינוי התאורה.לצורך קידום הנושא, הוחלט להפיק כ- 10 סיטואציות ביתיות רגילות, שיוצגו ב- 10 סרטוני תדמית שונים, שבהן משנים את התאורה ובכך משתנה האוירה שתתאים בצורה מיטבית לסיטואציה. לא היה הגיוני להתקין את מערכת התאורה בחלל ביתי בו התבצעו הצילומים, במיוחד שמדובר על מספר חדרים רב, כולל חללים מאוד גדולים, ובבית שמושכר לצורך הצילומים. לכן, הובא למקום ציוד תאורה רב ומגוון, עם מערכת שליטה על עוצמת וצבע של התאורה, ורפלקטורים מסוגים שונים, כך שניתן יהיה להאיר כל חלל בצורה 'טבעית' ולשנות את האוירה בהתאם לכל סיטואציה.


תראו לדוגמא איך נראה סט הצילומים באחת הסיטואציות:

 סרטןן תדמית לשינוי אווירה בסיפור לפני שינה

מה כולל כל אחד מסרטוני התדמית? 

כל סרטון תדמית הוא באורך של עד 30 שניות, ומתאר בקצרה סיטואציה בייתית שונה, כגון: ארוחה רומנטית של בני הזוג, צילום סלפי של אמא וילדה, צפיה משפחתית בסרט בטלויזיה וכן הלאה. כל סרטון כולל שלושה שלבים: שלב ראשון תיאור של סיטואציה בייתית בתאורה לא נכונה. בשלב השני- משנים את התאורה בצורה הדרגתית, ובשלב השלישי שינוי התאורה יוצר אווירה נעימה שמתאימה לסיטואציה. את שתהליך שינוי התאורה רואים בכל סיטואציה על גביי הפנים של השחקנים. כלומר, כל סרטוני התדמית מבוססים על נוכחות ממשעותית של התאורה, ואיך היא משפיעה על האווירה, בניגוד למה שכתבתי בתחילת המאמר לגביי זה שתאורה לא צריכה להיות מורגשת. 


לסיכום, לתאורה תפקיד מאוד חשוב בכל הפקה של סרטוני תדמית. בדרך כלל היא צריכה להיות בלתי מורגשת, כאילו סביבת הצילומים היא עם תאורה טבעית, מה שמשדר אמינות לסרטון התדמית ולמוצר שמוצג בסרטון.
 למידע שימושי נוסף בנושא:     מה מיוחד בסרטוני התדמית של אייקרוז?-  לחץ כאן                                             מה מיוחד בהפקת סרטון תדמית לעסק בתחום הרפואי?-  לחץ כאן


 

 סרטןן תדמית לשינוי אווירה בארוחה רומנטית

  סרטןן תדמית לשינוי אווירה כאשר גבר מתלבש

  סרטןן תדמית לשינוי אווירה כאשר אישה מתאפרת

ראו דוגמאות של חלק מסרטוני התדמית שהפקנו בפרויקט זה:

 סרטןן תדמית לשינוי אווירה במצב של רגיעה בבית

  סרטןן תדמית לשינוי אווירה בסרט משפחתי

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

 ראו סרטון תדמית למערכת תאורה חדשנית שהופק עבור אינסטגרם לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית שהופק לצורך קידום מכירות דרך אינסטגרם. הסרטון צולם במקור עבור סרטון תדמית לאתר החברה. אבל, בכדי להעלות סרטון לאינסטגרם עדיף שהפורמט שלו יהיה 'מרובע', כלומר הרוחב והגובה שווים, בניגוד לפורמט וידאו סטנדרטי של 16:9 (רחב כמעט פי שניים מהגובה). הפורמט של סרטון תדמית זה הוא Full HD 1080x1080, כך שהאיכות מדהימה, והפורמט מתאים לאינסטגרם. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות