יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
חשיבות הצגת הייחוד של העסק בסרטי תדמית
אין כיום תחום ללא תחרות!
אין ספק, ישראל ממוקמת כיום בחזית הטכנולוגית, עם פיתוחים חדשניים מדהימים. חברות הייטק מוציאות לשוק פתרונות שהם יישומים מדהימים וחדשניים, שבהרבה מקרים הם גם פורצי דרך. אבל, בשל ההתקדמות הטכנולוגית בהרבה מאוד מדינות, כיום- כמעט לכל פתרון יש מתחרים, או פתרונות חלופיים. כמעט ואין כיום בלעדיות לאף טכנולוגיה ולאף פתרון טכנולוגי. לקוחות כיום מאוד מבולבלים. לכל יישום חדש שמוצג להם, ישנם כמה וכמה יישומים מתחרים, עם פתרונות דומים או פתרונות המבוססים על טכנולוגיה שונה, שגם מאפשרים את אותו פתרון. גם אם הפתרון שמוצג ללקוח עונה על צורך אמיתי, הוא מאוד מתקשה לקבל החלטה על איזה פתרון ללכת, כי הוא לא רוצה לצאת פרייר. הוא מעוניין לוודא שהוא רכש את הפתרון שהוא 'הכי טוב עבורו'. 

מכיוון שכיום סרטי תדמית הם הכלי היעיל ביותר לשווק של עסקים ומוצרים חדשים, זה בדיוק גם המשימה החשובה ביותר של הסרטים: להציג את הייחוד של העסק והמוצרים, כלומר- במה הם יותר טובים מהמתחרים. חשוב לעשות את זה לא על ידי השמצת המתחרים חלילה, כי זה ממש לא אתי וגם לא יעיל, אלא על ידי הבלטת והדגשת המייחד של העסק ושל המוצרים. 

ראו 2 דוגמאות של סרטי תדמית שמדגישים את הייחוד של מוצרים חדשים:
לסיכום, מה שהכי עוזר לקידום העסק והמוצרים שלו, זה שבסרט התדמית מציגים את הייחוד של העסק ומוצריו. סרטי תדמית שנעשו אחריי תחקיר מעמיק בחברה, והציגו את הייחוד דרך הערך שהלקוח יכול לקבל הוכיחו עצמם כמקדמי מכירות הכי יעילים.למאמרים נוספים בנושא:   תסריט- הנושא החשוב ביותר בהפקת סרטי תדמית  - לחץ כאן                                       סרטי תדמית- כדי שיזכרו אותך! - לחץ כאן

מנהל עסק- מרגיש שנמצא בתחרות קשה, ומעוניין לקדם את העסק והמוצרים?

מעוניין להתניע קמפיין שיווקי חדש לעסק ולמוצרים?
 

ראה תחילה סרט תדמית לחברת אקולוג'יק

מדובר על סרט תדמית של כ-2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית תוכנה חדשנית שהחברה פיתחה, שמאפשרת סינכרון גלובלי של כל שרשרת הגידולים החקלאיים, החל מהמגדל הבודד ועד לרשתות השיווק שמציגות את התוצרים החקלאיים ברשתות. כיום, כל אחד מהגופים שבשרשתרת אספקת המזון, משתמש בתוכנת ניהול לעצמו. כל אחד מנסה שהניהול של עצמו יהיה הכי יעיל, אבל אף אחד כמעט לא מסתכל על הגופים שמתחתיו או מעליו לוודא שהשרשרת פועלת ביעילות. בדיוק את זה חברת אקולוג'יק פתרה. התוכנה שלה אמורה להשתלב אצל כל אחד מהגופים שבשרשרת. אין כיום כאלה פתרונות, וגם התפרונות החלופיים שמנסים להתאים פורמטים של מידע, כך שניתן יהיה להעביר מידע בין גופים שונים, מאוד לא יעיל, וכמעט ולא פותר בעיות ברמה גלובלית. התוכנה של אקולוג'יק מהווה פתרון גלובלי, ובזה בדיוק הייחוד שלה. בסרט תדמית זה מושם דגש על הסינכרון הבינלאומי, תוך שמציגים את כל הגופים המעורבים בשרשרת האספקה הבינלאומית, החל מהמגדל ועד לרשתות השיווק. 

ראה לדוגמא סרט תדמית לחברת ריוסול

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר מציג פתרון שפיתחה חברת ריוסול, אשר מאפשר ניהול משופר של גידול קנביס רפואי. גידול הקנביס הרפואי הינו תחום חדש יחסית, ומאוד בעייתי. מעבר לכך שעצם הגידול מורכב ורגיש, ומחייב השקעה רבה, הרגולטורים בכל מדינה מטילים המון מגבלות ודרישות די דרקוניות על המגדלים, ומתייחסים לגידול הקנביס הרפואי כמו אל פיתוח תרופה חדשה. כמעט כל מגדלי הקנביס החדשים, התניעו את תהליך הגידול של הקנביס, תוך הישענות על פתרונות ניהול ידניים, מבוססים על תצפית ורישום מדוייק, במטרה לעמוד בדרישות המחמירות של הרגולטורים. חברת ריוסול הייתה החלוצה לזהות את הבעיה, והוציאה לשוק את הפתרון כבר לפני שנתיים. כמו שמוצג בסרט התדמית, הפתרון עונה באופן מלא על כל הדרישות של הרגולטורים, ומהוות פתרון ניהול מאוד חדשני ויעיל, כולל יכולת ניתור וחקר של בעיות בתהליך. מכיוון שהם גם היו חלוצים, הם התקינו מערכת ראשונה אצל לקוח, ששירתה בצורה מצויינת את הלקוח. הפתרון שהותקן אצל אותו לקוח צולם ושולב בסרט התדמית, מה שחיזק את הבטחון של לקוחות חדשים שהפתרון של ריוסול אכן עובד, ולכן גם רבים אימצו את הפתרון עבורם.
איך הכי יעיל להציג ייחוד בסרטי תדמית?
אחריי שראינו את חשיבות הצגת הייחוד של עסק או של מוצר בסרט תדמית חדש שמפיקים, נשאלת השאלה- איך הכי יעיל להציג את הייחוד בסרטי תדמית? ראו כמה המלצות בנושא:

1. תחקיר- יש לבצע תחקיר מעמיק בחברה, עבורה מפיקים את סרט התדמית, בכדי ללמוד לעומק את היכולות של החברה, ולהבין מהו הייחוד של העסק, או המוצר שרוצים להציג בסרט. הייחוד חייב להיות במונחים של 'ערך ללקוח'. אף אחד לא מבין מפרטים חשמליים, וגם לא באמת איכפת ללקוח כאלה נושאים. מה שבאמת מעניין אותו זה מה הוא ירוויח אם יבחר בחברה שמוצגת בסרט התדמית. שימו לב, הייחוד לא חייב להיות הנושא הכי חשוב מבחינת המוצר, אלא רק במה הוא יותר טוב מהמתחרים. בזה צריך להתמקד.

2. מיקוד- אם מדובר על סרט תדמית לחברה, צריך להתמקד בטכנולוגיה שלה, ובמה היא יותר מתקדמת ביחס לתחרות, שוב דרך במה זה יועיל ללקוחות שצופים בסרט התדמית. אם מכינים סרט תדמית למוצר, זה חייב להיות מוצר בודד, או קו מוצרים באותו תחום. לא להכין סרט תדמית לכמה מוצרים. לכל מוצר- סרט תדמית נפרד. בנוסף, כאשר רוצים להציג את הייחוד, להתמקד רק בייחוד אחד שהוא הכי חשוב ללקוח. יותר מידי מסרים- הלקוח עלול להתבלבל. סרט תדמית הוא של כ 1-2 דקות, אבל רוב הלקוחות מקבלים החלטה בשניות הראשונות. אם לא תפסתם את הלקוח בתחילת הסרט עם משהו שהוא יכול להזדהות איתו, ולקבל ערך עבורו- אתם תאבדו את הלקוח. 

3. וידאו- לקוחות מאמינים למה שהם רואים. הכי טוב להציג ייחוד של חברה או מוצר זה דרך צילומי וידאו של החברה והמוצרים שמעוניינים לקדם. אנשים מתחברים למה שהם רואים, מאמינים שזה קיים, ומונעים לפעולה בצורה הכי יעילה דרך צילומי וידאו. 

4. לקוחות מרוצים- מאוד מומלץ לצלם לסרט התדמית לקוחות מרוצים, או אם מדובר על פתרונות מורכבים- מומלץ לצלם את המערכת כפי שהיא מותקנת בהצלחה אצל לקוח מרוצה. אפשר אפילו עדות של לקוח מרוצה, בתנאי שמדובר על לקוח גדול ומוכר (אחרת זה יראה כאילו סתם לקחתם שחקן וביקשתם ממנו לדבר בשבח הפתרון שלכם, שזה הכי מזיק לקידום המוצר)

ראו סרט תדמית של חברת מחם פתרונות לתעשייה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית את חברת אקןלוג'יק בסרביה. לצורך כך הפקנו סרט תדמית זה, אשר מציג דרך צילומי וידאו את הייחוד של הפתרון של חברת אקולוג'יק. צילומי הוידאו גורמים לחיבור רגשי בין קהל היעד ואקולוג'יק, שגם רואים את החברה בוידאו, וגם את התוכנה כפי שהיא מיושמת אצל לקוח אחר, כך שברור שהתוכנה קיימת ועובדת. את הסרט מלווה קריינות מקצועית בסרבית, ולא כתוביות תרגום מאנגלית, כפי שהוקלטו בסרט המקורי. נושא זה חשוב ביותר לקבלה על ידי קהל היעד הסרבי.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית של חברת מחם פתרונות לתעשייה

מדובר על סרט תדמית ארוך יחסית, של כ- 3 דקות, אשר מציג את היכולות המגוונות של מחם פתרונות לתעשייה. סרט התדמית מציג את ארבעת התחומים השונים, מה הם כוללים, ובמיוחד את הייחוד של החברה בכל תחום, שהוא- היכולת לתמוך בלקוחות מבחינה מקצועית לאורך כל התהליך, החל מפיתוח של מוצר חדש ועד לייצור סדרתי, כשכל זה מבוסס על עשרות שנות ניסיון. אין ספק שזה יתרון תחרותי מאוד משמעותי מבחינת הלקוחות, ובהחלט מניע לפעולה בקידום העסק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות