יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
חשיבות המיתוג בסרט תדמית שיווקי

חשיבות הלוגו במיתוג של העסק

הייעוד העקרי של סרט תדמית הוא לקדם שיווקית את העסק, החל מקידום מכירות לעד לחיזוק המותג. אבל, במידה והמטרה העקרית של הסרט היא חיזוק המותג של העסק, או בניית מותג חדש, הדרך העיקרית והמומלצת היא להתמקד בלוגו של העסק או המוצר. יש להשקיע מחשבה רבה בבנייה הראשונית של הלוגו, כך שיכלול מרכיבים של העסק בתוכו, ויהיה קליט ויזואלית.

 

איך הלוגו קשור לסרט תדמית לעסק?

מהרגע שהלוגו של העסק או המוצר קיימים, נשאלת השאלה איך לשלב אותו בסרט התדמית, או סרט המוצר? לדעתנו, חשוב שהלוגו יפתח את הסרט, שיהיה מרשים ויזואלית, אבל שגם "יספר סיפור". חשוב שהצופה בסרט יתרשם מהפתיח של הסרט, יבנה לעצמו רושם מקצועי על החברה או המוצר, וייוצר עניין ראשוני.

מנהל עסק - מעוניין לחזק את המיתוג של העסק?

 

מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחום הפעילות שלכם?

ראו מספר דוגמאות של שילוב הלוגו בסרטי תדמית שהפקנו:

סרט תדמית עם לוגו ללא עיבוד

זהו סרט תדמית שהופק עבור אוניברסיטת תל אביב. בסרט זה, הלוגו שולב בתחילת הסרט, ללא כל עיבוד מיוחד, ונשאר לאורך כל סרט התדמית בחלק העליון של המסך. ברור שבמקרה זה המיתוג של האוניברסיטה הוא קטן יחסית. שילוב כזה של הלוגו הוא ללא עלות נוספת.

מקבץ פתיחים של סרטי תדמית לעסקים עם לוגו מעובד

בסרטון זה, מוצגים סדרה של מספר לוגויים של עסקים ומוצרים, שעברו עיבוד בגרפיקה דינאמית. כל לוגו עבר עיבוד מיוחד, כך שהוא נבנה בתוך כ- 8 שניות, ובמהלכן "מסופר סיפור" מעניין הקשור לעיסוק של החברה, ומיוצר רושם ראשוני מקצועי על החברה.פתיחים אלו שימשו במגוון סרטי תדמית לעסקים.

איך עוד ניתן לחזק את המיתוג של העסק בסרט התדמית?

מה שהצגנו עד עכשיו זה הפתיח של סרט התדמית, המבוסס על עיבוד של הלוגו של העסק. זהו גם השלב החשוב לשמור את הלקוח הפוטנציאלי שצופה בסרט התדמית. הרבה אנשים מקבלים החלטה בשניות הראשונות, אם להמשיך ולצפות בסרט. עיבוד מעניין של הפתיח- עושה את העבודה.

מה ניתן בנוסף לעשות בסרט התדמית, על מנת לחזק את המיתוג? ראו את המלצתנו בנושא זה:

1. סרט וידאו- לא במקרה אומרים 'אין טוב ממראה עיניים'. אפשר להפיק סרטי תדמית מדהימים באנימציה, או סרטי תלת ממד, שמציגים עולם מדהים ונפלא. עדיין, לקוחות יכולים להתרשם מאיכות הסרט, ואפילו להגיד שהוא מדהים. אבל, מה זה אומר על העסק, שגם הוא מדהים? מניסיוננו- סרט תדמית המצולם בוידאו יוצר אצל הצופה את התחושה שהוא כאילו ראה את העסק, ועכשיו הוא מכיר אותו. וידאו יוצר חיבור רגשי בין הלקוח הפוטנציאלי לבין העסק. לכן, חשוב שבסרט התדמית הלקוח יוכל לראות את העסק, התשתיות, המוצרים, האנשים וכל מה שיכול להרשים את הלקוח ביכולות של העסק.

2. הציגו את הערכים שיקבל הלקוח- חשוב שהסרט ידבר אל הלקוח בשפה של תרומה. מה הוא יכול להרויח, אם הוא ישתמש במוצרים של החברה. חשוב שהלקוח יבין את המושגים ברמה של ערך מתקבל, ולא פרמטרים חשמליים שהוא לא בהכרח יבין. לדוגמא, אם מדובר על טלפון חכם חדש, דברו על זמן הפעולה של המכשיר, ולא על גודל הסוללה במיליאמפר-שעה. 

3. שתפו בחוויה של לקוחות אחרים- מכיוון שהמלצנו על שימוש בוידאו, צלמו אנשים אחרים משתמשים במוצרים המוצעים ונהנים, צלמו מערכות מורכבות כפי שהן מותקנות אצל לקוח אחר, הפיקו סרטי תדמית שהם עדות לקוח מרוצה, כל מה שיחזק את התחושה אצל הלקוח הפוטנציאלי, שהמוצר מדהים וכדאי גם לו להשתמש בו.

4. פשטו את ההצגה- יש אנשי שיווק שמאמינים שאם נציג כמה הפתרון שלנו מורכב וחכם, ונציג את הטכנולוגיה פורצת הדרך שפתחנו, ונכנס לקרביים של המוצר שהלקוח יראה כמה הוא מורכב- נצליח להרשים את הלקוח. דעתי בדיוק הפוכה. הצגה כזו מרתיעה את הלקוחות. הרי לא כולם מהנדסים ותכנתים שמתרשמים מטכנולוגיה. להיפך, הם צריכים להבין למה המוצר טוב עבורם, שאין סיכונים במוצר, ושבוודאות אם ירכשו אותו, הם יקבלו משהו עובד. לכן, אני ממליץ שבהפקת סרטי תדמית לפשט ככול האפשר את ההצגה של המוצרים, בכדי לחזק את הבטחון של הלקוחות הפוטנציאלים.
 

ראו דוגמא של סרט תדמית שחיזק משמעותית את המיתוג של העסק

מה מייחד סרט תדמית זה?

בסרט תדמית זה יישמנו את כל מה שהמלצנו למעלה: החל מכך שמדובר על סרט שרובו מצולם בוידאו, אשר מסביר בצורה הכי ברורה ופשוטה מה הלקוח יכול להרויח אם ישתמש במערכת המוצגת, רואים את המערכת מותקנת אצל לקוח אחר ומתפקדת לשביעות רצונו, ובעיקר- הכל מוצג בצורה פשוטה וברורה, בלי להיכנס כלל לטכנולוגיה המורכבת שבזכותה מיטמשו את המערכת. בפועל, סרט התדמית קידם משמעותית את החברה, ומיתג אותה כמובילה בתחומה. זה כמובן גם בא לידי ביטוי בהגדלת מכירות משמעותית.


לסיכום, סרט תדמית אשר מופק בצורה מקצועית ונכונה, יכול למתג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל משמעותית את המכירות בזמן קצר יחסית. אולי יעניין אותך גם:   סרט תדמית לשיווק בסין


                                סרט תדמית שיווקי- מקדם מכירות מספר 1

 

ראו סרט תדמית לבנייני האומה שהפקנו לאחרונה

בארץ כולם מכירים את מרכז הקונגרסים בירושלים- בינייני האומה, כמרכז קונגרסים הכי גדול והכי מתקדם בישראל. על מנת למתג את מרכז הקונגרסים גם בעולם, הפקנו סרט תדמית זה. הסרט מבוסס כמעט כולו על צילומיט וידאו, הן קרקעיים והן מרחפן, כך שמאפשרים לקהל היעד לראות במו עינייהם את היכולות המגוונות העצומות הקיימות במקום, כאילו הם נמצאים בפועל המקום. הקריינות המקצועית הינה באנגלית, כמקובל בסרטי תדמית לשיווק בחו"ל.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית למשרד עורכי דין שהפקנו לאחרונה

לעורכי דין ישנם הרבה מאוד מגבלות בנושא פרסום. לכן, אנחנו ממליצים למשרדי עורכי דין להפיק סרטי תדמית מקצועיים, בהם הם עונים על שאלות נפוצות של לקוחות, מציעים טיפים מקצועיים או מספרים על סיפורי הצלחה בתחום שלהם. סרט תדמית מקצועי זה, הוא אחד מתוך סדרת סרטי תדמית מקצועיים שהפקנו למשרד עורכי הדין, שהצליח לחזק מאוד את התדמית המקצועית של המשרד, ולמתג אותו כמוביל בתחומו. בזכות זה, גדלה משמעותית הפנייה של לקוחות אל המשרד.