יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
חשיבות הבמאי בהפקת סרטוני תדמית לעסקים

גם סרטון תדמית לעסק צריך במאי

כאשר מדברים על הפקת סרטי קולנוע, חשיבות הבמאי ברורה לכל אחד ואחת. אבל, כאשר עוסקים בהפקה של סרטוני תדמית, הלקוחות לא תמיד מבינים מה החשיבות של תפקיד הבמאי. ננסה לענות במאמר זה על חשיבות הבמאי בהפקת סרטוני תדמית לעסקים

חשוב שסרטון תדמית לעסק- ישדר אמינות!

חשוב להדגיש, כאשר אנחנו מפיקים סרטוני תדמית לשימושים עסקיים, אחד המרכיבים החשובים בסרטון התדמית הוא שהסרט יהיה אמין, וכך ישקף בעצם שמדובר על חברה אמינה. ולהיפך, אם הסרט נתפש כלא אמין, זו גם תהיה חוות הדעת של הצופה על החברה עצמה. במקרה זה, הנזק של הסרט גדול מהתועלת. לכן, לנושא האמינות חשיבות מכרעת בשלבי ההפקה, ובעיקר- בשלב צילומי הוידאו.
 

איך ניתן להשיג אמינות בסרטון תדמית לעסק?

אם לצורך אמינות, נדאג שהפרזינטורים של החברה, יהיו בכירים בחברה, כגון: מנכ"ל, סמנכ"ל שיווק, סמנכ"ל פיתוח, נספק מימד אישי אמין לסרט. אבל, אף אחד מאנשים אלו איננו שחקן. מבחינתם, במקרים רבים לעמוד מול מצלמה נחשב לסיוט. היית מצפה מסמנכ"לי שיווק שיעמדו מול המצלמה ויציגו בביטחון את השוק שבו הם פועלים, ולמרבה ההפתעה- הם במקרים רבים "נאלמים דום" או סובלים מ"ליפסוסים" רבים. צריך לזכור שהתוצאה צריכה לא רק להראות אמינה מבחינת המציג, אלא גם להישמע אמינה.
 

מה תפקיד הבמאי בסרטון תדמית?

כאן בדיוק נכנס לפעולה הבמאי. תפקידו לעבוד עם המציגים בדיוק באותן טכניקות שעובדים עם שחקנים, כולל הרבה סבלנות, הפסקות ושוטים חוזרים, עד לקבלת התוצאה הרצויה. במקרים רבים, להעמדה יש חשיבות רבה. יש אנשים שיותר נוח להם להציג נושא בעמידה, לעומת כאלה שרק בישיבה. יש כאלה שלא מסוגלים לדבר ישירות למצלמה, אלא רק כלפי מרואיין. יש כאלה שבשום פנים ואופן לא זוכרים טקסט, ואז חובה לשלב טלפרומפטר בצילומים של סרטון התדמית לעסק. תפקיד הבמאי לבדוק מספר חלופות עד למציאת "אזור הנוחות" של המציג.  

כמובן, כאשר עובדים עם שחקנים מקצועיים כבתור פרזנטורים, רוב הבעיות שציינתי אינן קיימות. עדיין, חשוב שהשחקן שמציג יכנס לדמות ולאווירה של החברה, ידבר בשפתה, תוך התמקדות במסרים. שוב, זה בדיוק תפקידו של הבמאי.

לסיכום, גם אם האנשים ששולבו בסרטון התדמית לעסק, הם שחקנים מקצועיים, וגם אם הם אנשי החברה, הבמאי הוא זה שמנהל את הצילומים, ומנחה את המשתתפים להתנהגות טבעית ונינוחה, לצורך קבלת הצגה אמינה של החברה בסרטון התדמית.אולי יעניין אותך גם:    טיפים להפקת סרט תדמית לעסק


                                  מהם השלבים בהפקת סרט תדמית לעסק?

מנהל שיווק- מעוניין בהפקת סרטוני תדמית עבור העסק?

 

מעוניין לחזק את המיתוג של העסק?

ראו תחילה סרטון תדמית לבית ספר, מורכב מבחינת הבימוי

ראו סרטון תדמית ליהב הפקות שהפקנו לאחרונה

ראו סרטון תדמית לעסק, שהוא יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים. סרטון תדמית זה מבוסס כולו על קטעים קצרים מתוך הפקות שבצענו אלרחונה עבור מגוון של עסקים, בליווי כותרות דינמיות להדגשת מסרים עיקריים. בכל הפקה של סרטון תדמית, חייבים במאי שינחה את המשתתפים בסרטון על איך להתנהג בזמן צילומים. זהו התפקיד הכי חשוב בזמן ההפקה, ובמיוחד בימי הצילומים. כל עוד מביימים שחקנים, זה פשוט יחסית, אבל בחלק מהסרטים משתתפים אנשי העסק, מה שמחייב הנחיות מאוד מדוייקות לכל המשתתפים, שבוודאי לא רגילים להשתתף בהפקות.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית לרשת מוסכים שהפקנו לאחרונה

רשת מוסכי אלומה פיתחה שיטה של תיקוני פח יבשים, במסגרתו ניתן לבצע את תיקוני הפח של רכב שנפגע, ללא צורך בתיקוני צבע, ובלי פגיעה בערך הרכב מבחינת הביטוח. לצורך הפקת סרטון תדמית לעסק זה, גייסנו שחקן, ונקבעו צילומי חוץ בכמה מיקומים. הפקה כזו נחשבת למורכבת, מחייבת במאי צילומים בשטח. בפועל, למרות שסרטון התדמית באורך של כ- 1.5 דקות, הצילומים נמשכו שעות רבות. חלק מהתמשכות הצילומים היה הצורך לביים גם את אנשי הרשת, שצולמו תוך כדי עבודה, מכיוון שאינם שחקנים, והבימוי שלהם היה לא פשוט.