יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
חשיבות הבידול בהפקת סרטוני מוצר 

להדגיש את המייחד של המוצר שלך!

היום בכדי למכור מוצר, הוא לא חייב להיות 'הכי טוב שבעולם', כי אין כאלה מוצרים. אבל כן חשוב שהלקוח יבין במה המוצר שאני מציע יותר טוב מהתחרות. זהו הבידול, התכונות שהופכות את המוצר שלי ליותר טוב מהמתחרים.

אבל, הצגת הבידול בסרטון המוצר חייבת להיות נסתרת. אף אחד לא מצפה ש'תלכלך' על מוצרים מתחרים, או שתגיד שהמצור שלך יותר טוב ממוצר מסויים אחר, כי הוא בעל תכונה עדיפה שלמתחרה אין. זו דרך מאוד לא שיווקית לקדם את המוצר. לכן, בכל הפקה של סרטון מוצר, הדרך הנכונה היא להדגיש מאוד את התכונות שיש במוצר שלך, במידה ואתה יודע שתכונה זו לא קיימת אצל המתחרים. 

על מה חשוב להקפיד בהפקת סרטוני מוצר?


בכל הפקה של סרטוני מוצר, אנחנו ממליצים להקפיד על הנושאים הבאים:

1. שהתוכן של סרטון המוצר יתמקד בבידול של המוצר ביחס לתחרות, כלומר- במה המוצר יותר טוב מהמתחרים, מבלי לציין זאת במפורש

2. במידה וניתן להראות את המוצר, ולהבין את צורת השימוש בו, עדיף שהסרט יצולם בוידאו, כי הוא מגדיל את האמינות של הפתרון

3. במידה והמוצר מציג תפישה חדשנית, שקשה להסביר אותה בוידאו, מומלץ להפיק סרטון מוצר באנימציה/גרפיקה דינאמית.

4. אפשר לעשות גם סרטי מוצר משולבים, בהם רואים את המוצר מצולם בוידאו, כולל צורת השימוש בו, ואת התפישה החדשנית שהוא מייצג ניתן להסביר באנימציה קצרה שתשולב בסרט

5. סרטים כיום צריכים להיות קצרים, ובמיוחד סרטוני מוצר שיווקיים. מומלץ שהסרט יהיה עד כדקה וחצי.

6. אם בעסק קיימים מספר קווי מוצרים, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי קצר ונפרד לכול קו מוצרים, ולא סרט ארוך ומייגע שמציג כמה קווי מוצר

לסיכום, הדרך היעילה לקידום מכירות של מוצרים היא באמצעות הפקת סרטון מוצר שיווקי לכל מוצר. בהפקת סרטוני מוצר חשוב להציג בצורה ברורה את הבידול של המוצר ביחס לתחרות.אולי יעניין אותך גם:    הפקת סרט מוצר למשפחת מוצרים טכנולוגיים


                                 חשיבות הפקת סרטי מוצר
 

מנהל עסק - מעוניין להשיק קו מוצר חדש?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

ראו תחילה דוגמאות לשני סרטוני מוצר שיווקיים

סרטון מוצר למערכת בטיחות לרכב (סרט וידאו)

מכיוון שמדובר על מערכת מאוד חדשנית, שכמוה כלל לא קיימים בשוק, החלטנו להציג את המערכת בסרטון המוצר כשהיא מצולמת בוידאו בזמן פעולה ברכב, ולהראות שהיא לא רק תפישה חדשנית אלא גם כבר עובדת בפועל ברכב. בצורה כזו מושגת אמינות גבוהה, ומעודדת לקוחות פוטנציאלים ליצור קשר עם החברה.

סרטון מוצר לאפליקציית השכרת דירות אונליין (סרט אנימציה)

גם במערכת זו מדובר על פתרון חדשני, המציג תפישה חדשנית, שדי קשה להסביר אותה בצילום בוידאו, לכן החלטנו על הפקת של הסרט באנימציה (Motion Graphics). התכנים מציגים בסרטון המוצר גם את התפישה, אבל מתמקדים בבידול של ריבוי התכונות שהמערכת מציגה, לעומת מתחרים שמאפשרים חלק מהתכונות בחלק מהמכשירים.

ראה סרטון מוצר למפזר חום חדשני שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון מוצר באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד להגדיל מכירות של מוצר חדש, שהוא מפזר חום חדשני המותקן בקצה תעלות מיזוג האויר. למרות שמדובר על מוצר שהוא Low-Tech, החברה שפיתחה אותו השתמשה בטכנולוגיות חדשניות, ומערכות אנליזות טרמיות, בכדי להבטיח את הביצועים המשופרים. לכן, סרטון מוצר זה מבוסס על צילומי וידאו בהם רואים הן את החברה שפיתחה את המוצר, ואת תוצאות האנליזות הטרמיות שבוצעו למוצר, ומוצגות בסרטון. המוצר מיועד לקידום שיווקי בארצות הברית, ולכן הוא כולו באנגלית, כולל הקריינות המקצועית.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, שהופקו למוצרים שונים ומגוונים, כאשר כל אחד מהם הוכיח את היעילות שלו בקידום המכירות של אותם מוצרים

יהב הפקות- סרטי מוצר שיווקיים