יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
חשיבות האיפור בהפקת סרטי תדמית
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית,שהופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 

עם מצלמות הוידאו החדישות- רואים את הפרטים הכי קטנים!


תסתכלו על התמונה המזעזעת הזו:

 

טוב, לא מדובר על תוצאה של תאונת דרכים, או ניסיון רצח מזעזע. מדובר על איפור מופלא שהוכן עבור סרט אימה ישראלי, בו שיחקתי דמות של אחד הזומבים צמאי דם. הסרט זכה בפרס האיפור, וכמו שאתם רואים בהחלט הושקעו המון משאבים בתחום האיפור, בכדי לשוות לכל הזומבים מראה מזעזע.  

 

גם בהפקת סרטי תדמית צריך לאפר את המשתתפים! 

בהפקה של סרט קולנוע, זה תמיד היה ברור שחייבים לתמחר מאפרים כחלק מצוות ההפקה. אבל כיום, זה מתחיל להיות גם יותר ויותר ברור, שחיבים לשלב מאפרת כחלק מצוות ההפקה. הסיבה היא המצלמות החדישות. מצלמות ה Full HD, ובמיוחד מצלמות ה 4K  החדישות, מאפשרות המון יכולות בעריכה הסופית של סרטי התדמית, אבל- באותה מידה הם גם חושפים את כל הפגמים בפנים של המשתתפים. כל קמט, נראה כמו 'עמק', כל פצעון הופך ל'הר געש'. כמובן, כאשר מפעילים את התאורה, כל עגל זיעה קטן נראה כמו 'מפל', ופנים מבריקות במקום להראות רעננות, יוצרות משטחים בוהקים ולבנים מול המצלמה. המדהים הוא שאי אפשר להתעלם מכך. כל הדברים הקטנים האלה מצטברים להפרעה ויזואלית משמעותית, שמושכת את תשומת הלב של כל מי שצופה בסרט התדמית, ומסיחה את דעתו. צריך לזכור, שהדבר שאיתו הכי חשוב להתמודד, בכל הפקה של סרט תדמית, זה שכל מי שצופה בסרט יישאר מרוכז בתוכן שמוצג לו, ויתעלם מכל שאר הסחות הדעת. לכן, איפור בהפקת סרטי תדמית הוא דבר חיוני ביותר.

 

את מי חייבים לאפר בסרטי תדמית?

טוב, איפור זה חיוני, אבל לא צריך לאפר את כל מי שמשתתף בסט התדמית שמצלמים. אם מצלמים אנשים עובדים במקום עבודה, אף אחד לא מצפה שהם יהיו כולם 'מתוקתקים' כאילו הגיעו לצילומי אופנה. גם בדרך כלל לא מתמקדים בעובד ספציפי, אלא המצלמה 'חולפת' במקום העבודה, ומציגה את הנוכחות של העובדים באותם מקומות. 

אבל, את האנשים הבאים חייבים לאפר בכל הפקה של סרט תדמית:

1. אנשי העסק אשר אמורים לעמוד מול מצלמת הוידאו, או מול 'מראיין', ומציגים דברים שקשורים לחברה או למוצר המוצג בסרט התדמית. 

2. שחקן.ית או פריזנטור.ית, אשר מצולמים בתוך העסק, ומציגים נושאים הקשורים לעסק, או מדגימים את השימוש במוצרים המוצגים בסרט.

3. שחקן.ית או פריזנטור.ית, אשר מצולמים באולפן מסך ירוק, וניצבים מול המצלמה ומציגים טקסטים מתוך הטלפרומפטר אשר מותקן על גבי מצלמת הוידאו שבאולפן.

 

מה המשמעות של מאפרת ליום צילומים?

מאפרת צריכה להגיע ליום צילומים שלם, בכדי שתוכל גם להכין את כל המשתתפים לצילומים, אבל גם שתהיה על סט הצילומים, כך שתוכל לבצע בהפסקות שבין הצילומים, תיקונים נדרשים בהתאם. האיפור בדרך כלל כולל איפור פנים, כך שבעיקר יסתיר 'פגמים' בפנים, ימנע ברק של פנים מבריקות, וכמובן ייבוש זיעה במידה ונדרש. חשוב שהאיפור לא יהיה 'כבד', אלא להיפך- שישדר את מראה הפנים הכי טבעי, רק ללא הפגמים או הברק שיכול לפגוע בתשומת הלב של הצופים בסרטי התדמית. מקובל שהמאפרת על הסט גם עושה 'תיקוני שיער' ברמה של סירוק ופן, או במקרים קיצוניים קצת החלקת שיער מסולסל, במידה ונדרש. כמובן, אין הכוונה לבצע תספורות למשתתפים. מאפרת מקצועית, אשר גם עושה תיקוני שיער, ונמצאת על סט הצילומים לאורך כל יום הצילומים, גובה 1,500-2,000 ש"ח. חשוב לדאוג גם לכלכלה של המאפרת, כמו לכל שאר המשתתפים, והוצאות הגעה לסט הצילומים. 

דרך אגב, בימים אלו של הסגר ומגבלות הקורונה, חשוב שבסט הצילומים תהיה פינה מבודדת, ורצוי בשטח פתוח ומוצל, בה המאפרת נמצאת, וכל מי שצריך להתאפר, מגיע לפינה זו בתורו. כל השאר ממתינים במרוחק. גם במהלך יום הצילומים, תיקון שנדרש לבצע לשחקן.ית, יתבצע גם הוא בפינת האיפור, בלי שהמאפשרת תיכנס לאזור הצילומים, שבו ישנה גם מגבלת משתתפים. 

 ראו סרט תדמית מקיף למרכז עוצמה בעכו

מדובר על סרט תדמית תדמית ארוך יחסית (כ- 4 דקות) אשר מסכם את הפעילות של מרכז עוצמה בעכו. בסרט תדמית זה משתתפים הרבה אנשים, שכולם או בעלי תפקידים במרכז, או משתתפים בפעילות של המרכז. כ- 8 אנשים מתוך כל המשתתפים בסרט התדמית גם מצולמים כאשר הם מרואיינים. אז, רק אותם אנשים אופרו לצורך הצילומים, כולל תיקונים שנדרשו במהלך הצילומים. 

מאמרים נוספים בנושא סרטי תדמית, שאולי יעניינו אתכם:5 הדברים הכי חשובים להצלחת סרט תדמית

                              
סרטי תדמית לשיווק באמצעות תוכן

 ראו סרט תדמית לאחד השירותים של חברת וורלדשופ טכנולוגיות שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית שצולם כולו באולפן מסך ירוק, כחלק מסדרת סרטי תדמית לקידום השיקותים והמוצרים של חברת וורלדשופ טכנולוגיות. בכל הסרטים משתתפת פריזנטורית, אשר מציגה את המוצרים השונים, ומדגימה את השימוש בהם. מדובר על יום צילומים ארוך יחסית, מול כמות גדולה של תאורה שמחוייבת באולפן מסך ירוק, מה שחייב מאפרת צמודה, שגם הכינה את הפריזנטורית לצילומים, וגם נכחה במקום לאורך כל יום הצילומים בכדי לבצע את התיקונים הנדרשים לאורך יום הצילומים.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות