יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
חמישה דברים חשובים שכדאי לדעת לפני הפקת סרטון תדמית לעסק

'אני צריך סרטון תדמית עבור העסק, ומהר'!

כמעט לקראת כל סוף שנה, זהו אחד המשפטים הכי נפוצים שאני שומע מלקוחות: 'אני צריך סרטון תדמית עבור העסק, ומהר'! מדובר במנהלי שיווק או מנהלי מכירות שלקראת סוף השנה מופעל עליהם לחץ להגדיל מכירות, בכדי ל'סגור שנה'. בתקופה זו בדרך כלל נשפכים די הרבה תקציבי שיווק על קמפיינים גדולים, וכולם לחוצים לקבל כלים שיווקיים ומהר, כך שיוכלו להתניע את הקמפיינים שלהם. אותם מנהלים בדרך כלל מופתעים, כאשר אני במקום להגיד להם: 'מעולה, הצעה בדרך', מתחיל לשאול אותם כל מיני שאלות שיווקיות, כמו: 'מי קהל היעד'? 'מה הבידול העסקי שלכם'? וכן הלאה. לצערי, בהרבה מקרים אני לא מקבל תשובות עינייניות. 

בכל תהליך של התנעת קמפיין שיווקי, שמתבסס על הפקת סרטוני תדמית, יש לפחות 5 דברים מהותיים שהעסק צריך להגדיר לעצמו, על מנת שאנחנו כחברת הפקה נוכל להפיק סרטון תדמית לעסק שיניב תוצאות. 

לפני שנציג את אותם דברים, ראו סרטון תדמית שיווקי שהפקנו לחברת ריוסול:

מהם חמשת הדברים החשובים שכדאי לדעת לפני הפקת סרטון תדמית?

חמשת הדברים הכי חשובים שכדאי שכל מנהל שיווק, או מנהל מכירות, ידעו לפני הפקת סרטון תדמית עבור העסק הם:

1. מה התוכנית השיווקית?- בהרבה חברות, לקראת סוף השנה, מגדירים תקציבים די גדולים לצורך קידום שיווקי של העסק, ולא תמיד מתרגמים אותם ללתוכנית שיווקית מסודרת, עם הגדרות מדוייקות ויעדים. רק כאשר התוכנית השיווקית מוגדרת, והיעדים ברורים לכל מי שמעורב בתהליך, יש אפשרות לנו כחברה שמפיקה סרטוני תדמית לעסקים להבין מה נדרש מסרטון התדמית, או סרטוני התדמית, על מנת שניתן יהיה לעמוד ביעדים, ולהצליח. ולכן, על מנת להצליח, העסק חייב להכין תוכנית שיווקית, ולחלוק אותה עם חברת ההפקות של סרטוני התדמית. 

2. מה באמת הבידול של העסק או של המוצרים?- חברות ישראליות כל כך מאוהבות במוצרים שהם מפתחים, שלפעמים מאמינים שהמוצרים שלהם הם 'הכי טובים בעולם, ושאם רק נציג אותם- המכירות יהיו בשמים'. בשיחות עומק, אותן אנחנו מקיימים עם הלקוחות, אנחנו שואפים להבין מה באמת הבידול של העסק או של המוצרים, ביחס למתחרים או לפתרונות חלופיים. חייבים להבין מה יגרום ללקוח פוטנציאלי לבחור דווקא בעסק שמציע את המוצר, ולא במתחרים, ולכל עסק יש מתחרים, או בפתרונות חלופיים יותר זולים. כשמבינים מהו אותו בידול- אפשר לכוון את סרטון התדמית לשים דגש על אותו בידול.

3. מי קהל היעד העיקרי?- אין מוצר שמתאים לכל העולם! כל מוצר מתאים לקהל יעד מסויים. הכי חשוב בתהליך של הפקת סרטון תדמית זה לזהות בצורה הכי מדוייקת שאפשר את קהל היעד העיקרי. מיהם אותם אנשים, שיש להם בעיה ספציפית אמיתית, שהמוצר שהעסק מציע יכול לפתור להם את אותה בעיה, ושיש לו יתרון ביחס למתחרים (הבידול)? כשמבינים את זה בצורה טובה, ויודעים להגדיר את אות קהל יעד- ניתן לכוון את הפקת סרטון התדמית אליהם, לדבר בשפתם, ולהציג להם איך המוצר פותר את אותה בעיה איתה הם מתמודדים. 

4. איפה נמצא קהל היעד ואיך ניתן להגיע אליו?- כאשר מבינים מי קהל היעד, צריך להמשיך ולחקור איך ניתן להגיע אליו. אין כוונה כמובן לנסוע ולפגוש את הלקוח, אלא איך ניתן להציג לו את סרטון התדמית? מכיוון שכיום המדיה החדשה (האינטרנט) הוא הכלי האמצעי השיווקי הכי יעיל בעולם העסקים, חייבים להבין איפה קהל היעד נמצא? איפה הוא מחפש פתרונות לבעיה שלו? אז, ניתן להפיק סרטון המוצאם במדוייק לאותה מדיה, ולטרגט את הלקוח הפוטנציאלי במסגרת הקמפיין. אין טעם להפיץ את הסרטון בכל מדיה אפשרית, רק בגלל ששם נמצאים לקוחות. את העסק צריך לעניין רק קהל היעד המוגדר, ואליו לכוון את הקמפיין בצורה ממוקדת. 

5. מה מניע את קהל היעד לפעולה?- כל סרטון תדמית שמפיקים, חייב להסתיים ב'הנעה לפעולה'. כלומר- מה אני ממליץ ללקוח לעשות על מנת שהבעיה שלו תיפטר. זה נשמע מובן מאליו- אבל שונה לחלוטין בין לקוחות שונים. חייבים להבין מה מניע את קהל היעד הספציפי לביצוע רכישה של המוצר שמציעים בסרטון. כשמבינים את זה, זו גם תהיה השפה בסיום הסרטון להנעת הלקוחות הפוטנציאלים.


לסיכום, על מנת להפיק סרטון תדמית לעסק, חשוב להבין מה התוכנית השיווקית של העסק, מה הבידול, מי קהל היעד ואיך מגיעים אליו. שיתוף מידע זה עם חברת ההפקות של סרטוני התדמית מבטיח הצלחה בשיווק.אולי יעניין אותך גם:    כל המידע בנושא הפקת סרטוני תדמית
                                 חשיבות איש השיווק בהפקת סרטון תדמית

 
 

מנהל שיווק- מתכנן בימים אלו את הקמפיין השיווקי הגדול של סוף השנה?

מעוניין להגדיל מכירות תוך חשיפת העסק לשוק חדש?
 

סרטון תדמית שיווקי לחברת ריוסול

חברת ריוסול פיתחה מערכת לניהול גידול של קנאביס רפואי, שיווקה אותו בהצלחה רבה בישראל, ולאחרונה רצתה להתחיל לשווק אותו גם בחו"ל. לצורך כך, הפקנו סרטון תדמית שיווקי זה, שמבוסס כולו על צילומי וידאו של המערכת, כפי שהיא משולבת בחממת גידול קנאביס רפואי בישראל. באופן כזה, החברה יכלה להציג את ההצלחה שלה באספקת מערכת שנותנת פתרון מלא לנושא ניהול הגידול, מה שייתן לה יתרון ביחס לחברות אחרות חסרות ניסיון בנושא.

ראו סרטון תדמית שיווקי לחברת אקטיב מערכות אשר הופק לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית שיווקי באורך של כדקה, אשר ממוקד לקהל היעד של רופאים וקוסמטיקאיות, שמשתמשים במכשרים לטיפולים קומסמטיים-רפואיים. הבידול של אקטיב מערכותהוא בפיתוח 3 טכנולוגיות שונות לטיפולים קוסמטיים-רפואיים, כאשר כל טכנולוגיה מיושמת במכשירים שונים שיעילים לנושאים ספציפיים (בניגוד למתחרים שמשתמשים בטכנולוגיה אחת לכל הטיפולים, ובכך פחות יעילים).
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות