יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
חברת הפקת סרטי תדמית- הראשונים להיכנס לסגר, וראשונים לצאת ממנו!

הוצאה שיווקית- תמיד עולה לדיון בזמן משברים!

אחת ההוצאות המשמעותיות בעסקים הינה ההוצאה השיווקית. אבל, בכל פעם שעסק נכנס למשבר, ההוצאה השיווקית מיד עולה על שולחן הדיונים. משבר הקורונה, שכדוגמתו לא חזינו, הכניס את המשק לסחרחורת. ההחלטה להכניס את כל המשק לסגר, למעשה הקפיא את כל הפעילות העסקית. 

אנחנו כחברת הפקת סרטי תדמית הרגשנו את זה כמעט הראשונים. מיד כשהתחילו לדבר על 'חשש מקורונה', אפילו עוד לפני שהחליטו על הסגר, ההזמנות החדשות שלנו ירדו לאפס. בתוך שבוע נפסקו לא רק זרימת הזמנות חדשות, נפסקו לחלוטין אפילו הבקשות להצעות מחיר. אף אחד לא דיבר על הפקות חדשות של סרטי תדמית עבור העסק שלו, למרות שלכולם ברור שסרט תדמית לעסק הוא הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום העסק. 

אחריי כחודש בסגר, התחילו לדבר על 'יציאה מהסגר'. למרות שזה נראה רחוק, ולא היה ברור מתי סוף סוף יתחילו להוציא את המשק מהסגר, כבר באותו שבוע, התחילה ההתעניינות. מיד קיבלנו הרבה מאוד פניות לקבלת מידע נוסף, ואפילו כמה בקשות להצעות מחיר להפקת סרט תדמית עבור העסק שלהם. היה להם ברור שבמיוחד כיום, שעיקר הפעילות העסקית הינה באינטרנט, זה הזמן לחדש את הפעילות השיווקית, וסרט תדמית חדש ומקורי זה מה שיתן להם את הדחיפה השיווקית לחידוש הפעילות העסקית בזמן קצר יחסית.

לכן, אנחנו כחברה שמפיקה סרטי תדמית, היינו הראשונים להרגיש את הבעיה , וגם הראשונים לצאת מהסגר העסקי שנכפה עליינו!

אבל עדיין, אנחנו נמצאים בזמנים מיוחדים, עם לא מעט אתגרים, ומתחיל להסתמן מודל של מה הלקוחות מבקשים מאיתנו להפיק, שזה בעיקר:

1. סרטי תדמית שאפשר להפיק בזמן הכי קצר שאפשר- רוצים לחדש פעילות הכי מהר שאפשר, גם אם זה לא הסרט תדמית הכי טוב שהיו רוצים להפיק עבור העסק שלהם

2. סרטי תדמית לרשתות חברתיות- כשכולם 'משועממים' ומשוטטים ברשתות חברתיות, זה הזמן להציע להם לרכוש מוצרים חדשים, ולכן לא מעט מתכנים קמפיינים שיווקיים ברשתות חברתיות, שיהיו מבוססים על סרטי תדמית

3. סרטי תדמית שמדגישים את 'הערך ללקוח'- אף אחד לא רוצה להרגיש שעכשיו הוא 'מבזבז כסף על שוטיות או על מותרות'. מבקשים שנציג את החיוניות של המוצרים שלהם ללקוחות פוטנציאלים. 

4. סרטי תדמית מקצועיים (סרטי טיפים)- בימים אלה, שאנשים מחפשים מידע על מוצרים חדשים ושירותים, הם מעדיפים להסתמך על חוות דעת של מומחים. מומלץ להפיק סרטי תדמיית מקצועיים, או מה שנקרא סרטי טיפים, בהם מוביל החברה מבחינה מקצועית מציג טיפים מקצועיים חשובים ללקוחות. 


ראו מספר סגנונות של סרטי תדמית, שמהווים דוגמא לסרטים שמבקשים שנפיק:

לסיכום, חברות הפקת סרטי תדמית, הן הראשונות שנפגעות כאשר נכנסים למשברים. אבל, מכיוון שסרטי תדמית הם המקדמים השיווקיים הכי יעילים, הם גם הראשונים לצאת מהמשבר. צריך רק לבחון איזה סוג סרט תדמית מתאים לזמני משבר.מאמרים נוספים בנושא:   סרט תדמית אחד לכמה יישומים                                     סרטי תדמית- העולם עבר לצפייה בוידאו

מנהל עסק - מעוניין לקדם את העסק ולהגדיל מכירות?

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין שיווקי לקידום החברה?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, אשר הופקו למגוון מוצרים, החל ממוצרי צריכה ועד למוצרים טכנולוגיים מורכבים.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

סרט תדמית לתוכנה יישומית לרכבים

בהפקה של סרט תדמית זה, התבקשנו לבצע את ההפקה הכי מהירה שאנחנו יכולים לעשות, ממש ברמה של בתוך שבועיים. בדרך כלל, הפקה של סרט תדמית נשמכת 4-6 שבועות. בכדי לעמוד בזמנים שהלקוח הגדיר, כמעט כל הסרט מבוסס על חומרי גלם שנרכשו מתוך מאגרים (Stock Footage). הסרט גם לא כולל קריינות, אלא רק מוזיקה מלווה, וכל המסרים השיווקיים מבוססים על המידע הויזואלי, כלומי צילומי הוידאו והכותרות הדינמיות שמדגישות את המסרים העיקריים. 

ראו סרט תדמית לחברת יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

מדובר על סרט קצר באורך דקה, לחברת יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית, שמציג בתוך כדקה מקבץ מתוך מגוון ההפקות של החברה, סרטי תדמית, סרטי מוצר וסרטי הדרכה. החברה מבצעת הפקות במגוון טכניקות, החל מסרטים המבוססים על צילומי וידאו, סרטוני אנימציה וגרפיקה דינאמית, הכל בהתאם לחברה עבורה הפקנו את הסרטים.

סרט תדמית לחומר מקצועי לניקוי זכוכיות

סרט תדמית קצר זה, הוא אחד מתוך סדרת סרטי תדמית למוצרי ניקוי מקצועיים, שעכשיו מוצעים לקהל הרחב, בכדי להגיל מכירות. בעבר, המוצרים האלה הוצעו רק לחברות ניקיון מקצועיות. בימים אלו, שכולם בפייסבוק, סרטי תדמית שכאלה מאוד מתאימים להפקצה בקמפיין שיווקי של החברה בפייסבוק. כל אחד מסרטי התדמית הוא באורך של כ- 30 שניות, וכל הצילומים רוכזו ביום צילומים בודד, בו צולמו 10 חומרים שונים לשימושים מגוונים, כאשר נציגת החברה מדגימה את התוצאות בשטח.

סרט תדמית למצלמת דרך חדשנית

בימים אלה, חשוב להימנע מהצעה של מוצרים שהם בבחינת 'מותרות'. עדיף להציג את המוצרים כחיוניים, ושנותנים ערך מוסף ללקוחות. מצלמות דרך לרכבים נתפסות כמוצר מותרות. לכן, בהפקת סרט תדמית זה, הצגנו את המצלמה דרך הערך החיוני שהיא נותנת להורים מודאגים שנותנים את הרכב לילדים. בסרט התדמית מוצג איך ההורים מקבלים הרבה מאוד שליטה ומידע על מה שהילדים עושים עם הרכב, כולל יכולת לתקשר איתם בצורה בטיחות בזמן נהיגה. הצגה כזו של מוצר חדשני, מניעה הורים מודאגים לפעולה, וזו בעצם מטרת סרט התדמית. 

סרט תדמית מקצועי של עורך דין

לעורכי דין ישנם הרבה מאוד מגבלות בכל מה שקשור לפרסום, ובמיוחד לסרטי תדמית למשרד עורכי הדין. אבל סרט תדמית מקצועי בהחלט מבורך במקרה של משרד עורכי דין. לכן, הפקנו סדרה של סרטי תדמית מקצועיים למשרד עורכי הדין, בו מציגים עורכי הדין טיפים מקצועיים, ומענה לשאלות מרכזיות בתחום העיסוק של המשרד, כמו שרואים בסרט זה. כאלה סרטי תדמית מאוד מחזקים את התדמית המקצועית של כל מי שמציג אותם, ומניעים לקוחות פוטנציאלים ליצור קשר. 

ראו סרט תדמית לחברת מחם פתרונות לתעשייה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 3 דקות, אשר גם הופק בזמן קצר יחסית. כל חומרי הגלם שמשולבים בסרט התדמית נלקחו מהחברה, או מהספקים של אותה חברה, כך שהשתמשנו רק בחומרי גלם זמינים, בדומה להפקה המבוססת על Stock Footage. בנוסף, שולב בסרט התדמית קריינות מקצועית של קריין שהוא American Native Speaker, מכיוון שהסרט פונה לשוק האמריקאי, ואמריקאים לא קוראים טקסטים. מעדיפים לקבל את הצגת הנושאים השיווקיים באופן ישיר עם קריינות.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות