יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרט תדמית לעסק: הדרך המובילה ליצירת קשר עם הציבור
נכתב: פברואר 2024
סרט תדמית לעסק הוא אחד הכלים היותר חשובים בחיזוק המיתוג של העסק
כיום, כמעט כל מנהל שיווק מבין שאם הוא מעוניין לקדם את העסק, ולחזק את התדמית שלו, בעיקר בקרב קהל היעד, הפתרון הוא הפקת סרט תדמית לעסק, והפצתו בדיגיטל. אבל, זה לא הדבר היחיד שסרט תדמית יכול לתרום לעסק. בעידן הדיגיטלי והתקשורת המתקדמת, סרט תדמית משמש כלי עוצמתי שמאפשר לעסקים לבנות ולהעצים קשר עמוק עם הלקוחות הפוטנציאלים שלהם. כלומר, האפשרויות של קידום העסק דרך סרט תדמית גדולות הרבה יותר מחיזוק התדמית של העסק.

מטרת מאמר זה היא לנתח את היתרונות של הפקת סרט תדמית לעסק כדרך ליצירת קשר עם הציבור, והיתרונות של כלי זה לצורך כך.

מה הופך סרט תדמית לדרך עיקרית ליצירת קשר עם הציבור?
הגורמים העיקריים שבהפקת סרט תדמית לעסק, אשר יוצרים את הדרך המובילה ליצירת קשר עם הציבור, הם:


1. קשר אמיץ וריגשי- הפקת סרט תדמית מאפשרת לעסק להתחבר באופן ריגשי ואמיץ עם הציבור. המוסיקה, התסריט והויז'ואל המרשים, מאפשרים ליצור חוויות ריגשיות שמקנות ללקוחות הרגשה של זיהוי עם המותג והעסק. אין ספק שקשר ריגשי הוא אחד הפרמטרים החשובים מבחינת יצירת קשר. זה לא אומר שמי שצופה בסרט התדמית הוא מיד הופך ללקוח של העסק. אבל, הוא בהחלט מרגיש שהוא מכיר את העסק, ובמידה והוא בהמשך יצטרך משהו ממה שהעסק מציע- הוא יזכור אותו, ויכול להיות שאפילו יפנה אליו במקרה הצורך. 

2. העברת המסר בצורה ברורה- בניגוד לטקסטים ארוכים ומורכבים, סרט תדמית לעסק מאפשר להעביר מסר בצורה ברורה וקצרה. היצירתיות והבקיאות בתחומים הטכנולוגיים, מאפשרים להעביר את המידע בהפקת סרט התדמית בצורה ידידותית, מובנית וברורה לכ מי שצופה בסרט. לפעמים אנחנו רואים בפרסומות תחכום רב, שנועד דווקא ליצור סקרנות ולשדר חדשנות. בסרט תדמית לדעתי צריך להיות דווקא פשוטים וברורים, על מנת לרכוש את תשומת הלב והחיבור של הצופים בסרט.

3. שימוש באמצעים חדישים- הפקת סרט תדמית לעסק יכולה לשלב אמצעים חדישים, כמו גרפיקה מתקדמת, וידאו 360 מעלות ואפילו וירטואל-ריאליטי. השימוש בטכנולוגיות מתקדמות משפר משמעותית את חויית הצפייה, ומקנה רושם של חדשנות ומודרניות. חוויית צפייה מרשימה, מרתקת ומרעננת, בהחלט תורמת לפרסום חיובי, והבנה שהעסק יכול לתרום ערך מוסף לציבור שצופה בסרט.
 
4. שילוב שפה חזותית ומקורית- שפה יצירתית ומקורית בסרט תדמית מסייעת להפוך את המסר לבלתי נשכח, ומעודדת את הלקוחות להתקרב ולהתחבר למותג. בסופו של דבר, כולם רוצים להרגיש מיוחדים, והפקה כזו יכולה לשרת את המטרה.

5. איכות ואמינות- הפקת סרט תדמית באיכות גבוהה ומרשימה, יכולה ליצור חיבור ישיר עם הציבור, ולהשרות אמינות ומקצועיות. איכות ההפקה משפיעה ישירות על הרצון של הלקוחות להתקשר ולהתחבר עם המותג, במיוחד כאשר המטרה של הסרט היא לא 'לקדם מכירות'. 

6. שימוש בדיגיטל- סרט תדמית לעסק יכול לשמש ככלי יעיל לשיתוף חברתי. שימור פעילות בעמודי הרשתות החברתיות, יכול ליצור קשר ישיר עם הציבור, וליצור קהל מעורב ומוסרי, ואולי אפילו כזה שבעצם מליץ על העסק דרך שיתוף ברשתות. 

7. מדידת השפעה ופידבק-  הרשתות מאפשרות למדוד בצורה יעילה ומדויייקת את ההשפעה של סרט תדמית. באמצעות כלים כמו: גוגל אנליטיקס, גוגל קונסול, ניתן לעקוב אחריי הצפיות, התגובות והשיתופים, וכך למדוד את רמת ההצלחה, ובמידת הצורך- ניתן גם לעדכן את הפקת סרט התדמית, וליצור גרסה חדשה שתתאים יותר להפצה ברשת. 
 

לסיכום,  הפקת סרט תדמית לעסק היא הדרך המובילה והחשובה ליצירת קשר עם הציבור. חשוב בהפקת סרט התדמית להשקיע בהפקה איכותית, מרשימה ולהשתמש באמצעים חדישים ומרשימים, בכדי לחבר את הציבור למסרים שמוצגים בסרט התדמית.
מאמרים נוספים בנושא:     האופן שבו סרט תדמית משפיע על המותג                                       אחת המטרות של סרט תדמית היא לדמות חוויית משתמש

מנהל שיווק- מעוניין להגדיל את החשיפה של העסק?

מעוניין לפרוץ לשווקים חדשים, או לקדם מוצרים חדשים?
 

ראו תחילה סרט תדמית לעסק לעבודות מנוף, הובלות וחומרי ביניין

מדובר על סרט תדמית לעסק באורך של כ- 2.5 דקות, אשר נועד לחשוף לציבור את המובילות של החברה בתחום הבנייה, כולל יכולות רבות ומגוונות בתחום. הפקת סרט התדמית מבוססת כולה על צילומי וידאו, הן מרחפן והן ממצלמת וידאו קרקעית, כך שהציבור נחשף למגוון היכולות המרשימות של החברה. סרט תדמית שכזה בהחלט מחזק את התדמית של העסק בציבור, וגם מגדיל את החשיפה.

ראו סרט תדמית לקורס עיצוב גבות

מדובר על סרט תדמית להצגת קורס עיצוב גבות, באורך של כ- 2 דקות. סרט התדמית מבוסס על פריזנטורית, שמציגה את הנושא, כאשר ברקע מוצגים טיפולים בנושא הגבות, כפי שמבוצעים בקורס שיזם מכון היופי. סרט תדמית כזה, כאשר הוא מופץ ברשתות, תוך טרגוט של קהל היעד, יוצר חשיפה גדולה של הנושא, וכפועל יוצא גם הרשמה לקורס.

ראו סרט תדמית למרכז הקונגרסים בירושלים

 כאן מדובר על הפקת סרט תדמית קצר יחסית, באורך של פחות מדקה, אשר נועד להגדיל את החשיפה של מרכז הקונגרסים בירושלים, לציבור מנהלי כנסים בעולם. לכן, סרט תדמית זה מבוסס כולו על צילומי וידאו מרחפן, ומצלמה קרקעית, כך שניתן להציג הן את הסביבה של מרכז הקונגרסים, והן את היכולות הרבות והמגוונות של המרכז. הפצה של הסרט לציבור הרלוונטי, באמצעות טרגוט בדיגיטל, בהחלט יוצר מודעות למרכז, וכאשר זה רלוונטי- סביר שאותו ציבור יפנה אליהם לקבלת פרטים נוספים.

ראו סרט תדמית לגיוס מימון ממשקיעים עבור מסרק כינים חדשני

סרט תדמית הוא כלי מצויין לגיוס מימון מציבור המשקיעים. הפקת סרט תדמית זה מציגה מסרק כינים חדשני, תוך הצגת גודל השוק, הבעיה כיום והחדשנות של הפתרון, תוך הצגת הטכנולוגיה החדשנית באמצעות הדמיית תלת-ממד מרשימה. בנוסף, שומעים ורואים את היזם, שפונה 'אישית' למשקיעים. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים