יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרט תדמית לעיריות ורשויות מקומיות

עיריות ורשויות מקומיות מיחצנות את הפעילות שלהן בדיגיטל

כבר שנים שעיריות ומועצות מקומיות מבינות את העוצה שבדיגיטל, ולכן כל גוף ציבורי דואג להחזיק אתר מרשים, עם צוות דיגיטל שמתחזק אותו ומיחצן את פעילות העירייה דרך האתר. כמובן, שהפקת סרט תדמית מעודכן על העירייה, או המועצה המקומית, הוא כמעט מובן מאליו, אך בנוסף- קיימת דרישה להפקה של סרטים רבים נוספים. 

לפני שנציג את הייחוד של סרטי תדמית לעיריות ומועצות מקומיות, ראו דוגמה מייצגת:

מנהל תחום דיגיטל בעירייה- מחפש איך לקדם את פעילות העירייה בדיגיטל?

סרט תדמית מקצועי יספק לך פתרון הכי מקצועי!
 

ראו סרט הדרכה לאפליקציה רפואית ששימשה גם כסרט תדמית של המוצר

כאן מדובר על הפקת סרט תדמית מקיף, לעיריית כפר סבא, שמסכם פעילות רב שנתית בעירייה בשיתוף האיחוד האירופי, להתייעלות אנרגטית. הפרוייקט יושם במספר בתי ספר גם בכפר סבא וגם במשולש הדרומי, והצליח מאוד, עד כדי כך שההתייעלות עברה גם לבתים של התושבים. סרט התדמית כולל ראיונות הן עם מובילי הפרוייקט, והן עם תלמידים שהיו שותפים בהצלחה של הפרוייקט. סרט זה הוא באורך של כ- 4 דקות. בנוסף, הפקנו גרסה מקוצרת של כ- 1.5 דקות, על מנת להפיצה לא רק באתר העירייה, אלא גם ברשתות החברתיות.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית לעסקים

ראו דוגמת הפקת סרט תדמית למרכז עוצמה בעכו

צפו בדוגמאות נוספות של הפקת סרטי תדמית לעיריות ומועצות מקומיות

 

מה מייחד סרטי תדמית לעיריות ומועצות מקומיות? 

מה שמייחד את סרטי התדמית שמפיקים עבור עיריות ומועצות מקומיות הם הנושאים הבאים:

1. הצגת פעילות עבור התושבים- הדבר החשוב ביותר מבחינת העיריות, הוא לדאוג לרווחת התושבים, ולהראות שלהם שהיא אכן דואגת להם. זה הדבר העיקרי שהפקת סרט תדמית לעירייה, או למועצה מקומית, צריך לשקף.

2. העירייה היא גוף גדול- אכן, כל עירייה דואגת להפיק כל שנה סרט תדמית אחד, אשר בעיקר סוקר את הפעילות שהייתה בשנה הקודמת. אבל- סרט כזה בדרך כלל יש רק אחד. אבל, בכל עירייה ישנם מחלקות רבות, שכל אחת מעוניינת לשקף את התרומה שלה לתושבים. לכן, בהסכמה של מנהל הדיגיטל, ובהינתן תקציב לנושא, גופים שונים בתוך העירייה מבקשים הפקת סרטי תדמית שישקפו את הפעילות שלהם לטובת התושבים.

3. סרטים מקיפים- למרות שמדובר בדיגיטל, כל גוף בעירייה מעוניין בסרט תדמית הכי מקיף שאפשר, לפעמים אפילו סרט באורך של 5 דקות, שישקף כמה שיותר מידע על הפעילות שמוצגת בסרט, בכדי לרצות את התושבים.  

4. שימוש רב בוידאו- מכיוון שהמטרה העיקרית היא יחצון של הפעילות, מאוד חשוב למי שביקש את הפקת סרט התדמית, שנצלם בוידאו כמה שיותר דברים שנעשו, כולל ראיונות עם אנשי מפתח בעירייה שהיו מעורבים באותה פעילות.