יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
הפקת סרט תדמית למרכז מבקרים
מרכז מבקרים הוא שער הכניסה לאתר 
כמעט לכל אתר בארץ, קיים בכניסה מרכז מבקרים. זהו המקום הראשון שכל מבקר באתר עובר דרכו. כבר במרכז המבקרים כל מי שמגיע למקום, מגבש את הרושם הראשוני על המקום. מאוד חשוב שהמבקרים באתר, ירגישו שהמקום מעשיר את הידע שלהם לגביי האתר, לא רק במה הוא הוך לראות, אלא גם ידע כללי הקשור לנושא. חלק מהאתרים, כבר בכניסה למרכז המבקרים, מפנים את המבקרים להיכנס ולצפות בסרט תדמית של מרכז המבקרים, מה שמווסת את תנועת האנשים באתר, אבל גם מעשיר את החוויה של המבקרים. 

לפני שנציג את הדרישות להפקת סרט תדמית למרכז מבקרים, ראו 2 דוגמאות של סרטי תדמית למרכזי מבקרים:

על מה מומלץ להקפיד בהפקת סרט תדמית למרכז מבקרים?


בכל הפקה של סרט תדמית למרכז מבקרים, מומלץ להקפיד על הנושאים הבאים:

1. העשירו את הידע של הצופים בסרט- מאוד חשוב שמי שצופה בסרטי התדמית המוצגים במרכז מבקרים, ירגיש שהוא צבר ידע במהלך הצפייה בסרט. כלומר, הוא למד דברים חדשים על הנושא שבהמשך יראה באתר שבו הוא מבקר. הידע יכול להיות מידע כללי, או נרחבה של מידע ספציפי, אבל- מאוד חשוב שהמידע לא יהיה 'המובן מאליו' או 'ידוע לכל'. חשוב שהמידע יכלול משהו מיוחד שלא קיים אפילו בגוגל, כך שאפילו אלה שהגיעו למקום והכינו את עצמם לביקור, ירגישו שהם באמת קיבלו מידע שלא יכלו להשיג במקום אחר. 

2. עד 10 דקות סרט-  צריך להבין שהסרט תדמית הוא מה שעומד בין הרגע השמבקר הגיע לאתר, לבין הכניסה בפועל לאזור הביקור באתר. כלומר, הוא מה ש'מעכב' את המבקר מהתחלת ביקור בפועל באתר. לכן, אי אפשר לעכב את המבקרים יותר מידי. מניסיוננו, המקסימום זמן שמקובל לצפות בסרט תדמית של מרכז מבקרים הוא עד 10 דקות. זמן אופטימלי הוא 6-8 דקות. 

3. סרט תדמית מעניין ומרשים- דיברנו על זמן אופטימלי, וגם על כך שחשוב שהסרט יעשיר את הידע של המבקרים באתר. עדיין, בכדי שבכל זאת האשנים שצופים בסרטי תדמית אלה גם יהנו, חיבים להפיק סרט שירא נהדר, ובעיקר- שיהיה מעניין, כך שאכן תתקבל תוצאה מהנה מהצפיה בסרט. מומלץ שסרט התדמית שמציגים יהיה מבוסס על צילומי וידאו, הן צילומים קרקעיים, והן צילומים מרחפן, ערוכים בצורה קצבית ועם מוזיקה כייפית, כך שחוויית הצפייה תהיה מושלמת.

4. שילוב של הדרכה והמלצות- במידה ומדובר באתר גדול ומגוון, אפשר לנצל את סרט התדמית שמוצג במרכז המבקרים, עוד לפני שהאנשים נכנסו לתוך האתר, גם להדריך את האנשים איך כדאי לנצל בצורה מיטבית את הזמן במקום, לתת הוראות בטיחות בסיסיות (במידה ורלוונטי), או להמליץ לאנשים על מסלולים על פי תחומי העיניין.


לסיכום, סרט תדמית למרכז מבקרים הוא החוויה החשובה של ביקור באתר מבקרים, כך שמומלץ להפיק סרט תדמית מעניין ומרשים, שבעיקר יתרום לידע של המבקרים באתר, וישביח את חוויית הביקור באתר.
למאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם:   טיפים להפקת סרט תדמית                                                          חשיבות הסאונד בסרטי תדמית

מנהל שיווק- מעוניין להכין סרט תדמית למרכז המבקרים שלכם?

מעוניין להעשיר את הידע של המבקרים במרכז?
 

ראה תחילה סרט תדמית למרכז המבקרים של חוות התוכים- כפר הס

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 7 דקות, אשר מוקרן באולם ההקרנות שבמרכז המבקרים של חוות התוכים שבכפר הס. כל מבקר במקום, לפני הסיור בחוות התוכים, צופה בסרט תדמית זה, במטרה שיועשר הידע של כל המבקרים לגביי התוכים. באופן כזה, אחריי שיוצאים לסיור בחווה, ורואים את הסוגים שונים של התוכים, כל מבקר כבר מרגיש שהוא מכיר קצת יותר טוב את עולמם הקסום והמרתק של התוכים השונים. מכיוון שעיקר המבקרים הם ילדים, סרט תדמית זה הופק במיוחד שיותאם לילדים, כולל 'תוכי מדבר' שמסביר להם על עולם התוכים. 

ראה סרט תדמית עבור ZenDM Agriculture

סרט תדמית זה הופק עבור מרכז המבקרים שהקימה חברת אגרסקו, חברה לייצוא חקלאי, בתערוכה בחו"ל. מטרת סרט התדמית הייתה להציג את הטכנולוגיות החקלאיות החדישות של ישראל בתערוכה, כך שניתן יהיה להמשיך ולשווק אותן בחו"ל ללקוחות פוטנציאלים. סרט הדתמית הוא באורך של כ- 6 דקות, ומציג את כל הטכנולוגיות החדישות שהחברה הייתה מעוניינת לשווק, תוך הצגה של היתרונות לחקלאים במידה והם מאמצים את אחת מהטכנולוגיות. בנוסף חלק מהסרט הוא גם הצגה של תוכנה של חברת אקולוג'יק, אשר עוזרת לפעילות גידול גלובלית של גידולים חקלאיים, כך שניתן לייעל את הגידולים, ולהקל על צינורות השיווק הבינלאומיים, דרך סינכרון של הגידולים עם הצרכים.

ראו סרט תדמית לבינייני האומה בירושלים שהפקנו לאחרונה

בנייני האומה הוא מרכז הכנסים והקונגרסים הגדול בישראל. מטרת סרט תדמית זה היא לקדם שיווקית את מרכז הקונגרסים. לכן, הסרט מבוסס כולו על צילומי וידאו, בו ניתן לראות את מגוון אפשרויות קיום כנסים ותערוכות במקום. בסרט משולבים מגוון תערוכות וכנסים שהתקיימו במקום, תוך שהמקום יכול להכיל עד 50 אלף איש בו זמנית, מה שהופך את המקום למאוד ייחודי בישראל. בנוסף, הפקנו סרט תדמית נוסף, הכולל קריינות באנגלית, על מנת לקדם את המקום שיווקית גם בחו"ל.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לחברת דשן גת לתערוכה בחו"ל

מדובר על סרט תדמית מקיף, באורך של כ- 8 דקות, אשר הופק לחברה שמייצרת ומשווקת חומרי דישון לחקלאות, ואשר שימש להקרנה במרכז המבקרים של תערוכה בנושא חקלאות בחו"ל. סרט התדמית מציג 8 סיבות מרכזיות למה מומלץ לבחור בחברת דשן גת, שהם רלוונטיים לכל חקלאי בעולם. כמעט כל הסרט מבוסס על צילומי וידאו, כך שמי שצופה בסרט יכול להתרשם באופן בלתי אמצעי שמכל נושא שמוצג, כאילו הוא ביקר בחברה בישראל. סרט התדמית מועשר בהרבה גרפיקה דינאמית, בכדי ליצור סרט מרשים ויזואלית.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות