יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרט תדמית- עכשיו יותר מתמיד!
עדכון אחרון: אפריל 2022
למה דווקא עכשיו זה הזמן הכי מתאים להפקת סרט תדמית?
כיום זה ברור לכל מנהל שיווק, שסרט תדמית מקצועי הוא הכלי השיווקי היעיל ביותר לקדם את העסק שיווקית, במיוחד כשמדובר בקידום בדיגיטל, או מה שנקרא 'המדיה החדשה'. אין ספק שהמדיה המסורתית, כלומר: טלוויזיה, רדיו ועיתונות, לא רק שהם בתהליך של צמצום משמעותי מבחינת הפרסום, גם העלויות ממש גבוהות על כל כמה שניות של פירסום, והיעילות הוכחה כמעט רק לחיזוק המיתוג של חברות ענק. כל שאר התעשייה, ברצותה לקדם את העסק פונה לדיגיטל.

וכיום, זה הזמן הכי מתאים להפקת סרט תדמית עבור העסק מהסיבות הבאות:

1. אנחנו אחריי מספר גלי קורונה קשים, שפגעו בכל העסקים.  

2. רוב המכירות כיום עברו לרכישות בדיגיטל ובגדול. הקורונה מנעה מלקוחות להגיע ולראות בעיניים פתרונות חדשניים, והם התרגלו לרכוש בדיגיטל, גם בסכומים גבוהים, וגם פתרונות מתקדמים.

3. עלויות השיווק במדיה המסורתית (טלוויזיה, רדיו ועיתונות) עלו בצורה משמעותית, ומשמשות כיום בעיקר לחיזוק המיתוג של חברות ענק.

לפני שנציג איזה סרטי תדמית מומלץ להפיק, על מנת שיניבו תוצאות לעסקים, ראו שתי דוגמאות של סרטי תדמית שהפקנו לאחרונה, ואשר מותאמים לדיגיטל:

אז איזה סרט תדמית מומלץ להפיק כיום?

על מנת שסרט התדמית שאתם מפיקים כיום, יניב מקסימום תוצאות עבורכם, יש להקפיד על ההמלצות הבאות בכל הפקה:

1. תחקיר מעמיק- כל הפקה חייבת להתחיל בתחקיר שמבצעים בחברה, על מנת להבין את הפתרון, את קהל היעד, וגיבוש המסרים השיווקיים לאותו קהל יעד. אבל כיום, מכיוון שלקוחות מוצפים במידע פירסומי בדיגיטל, על מנת לרכוש את תשומת ליבו הכי חשוב שהסר יעביר לקהל היעד את הבידול של העסק או המוצר, כלומר- במה בדיוק מה שמוצג בסרט התדמית יותר טוב מפתרונות מתחרים, וכיום לכל פתרון יש מתחרים. 

2. סרט באורך מקסימלי של 60 שניות- שוב, בגלל הצפת המידע הפרסומי לקהל היעד, הוא הפך לחסר סבלנות, ומוכן להקדיש שניות בודדות לכל סרט לפני שהוא מדלג לסרט הבא. לכן, חייבים 'לתפוס' את הלקוח בשניות הראשונות של הסרט, ולדאוג שכל המידע השיווקי הרלוונטי, ובמיוחד הבידול, יוצגו לקהל היעד בתוך 30-60 שניות. לא יותר. 

3. בעיקר צילומי וידאו- סרטוני אנימציה בדרךם כלל מאוד נחמדים, במיוחד סרטונים מקצועיים עם גרפיקה באיכות גבוהה. אבל, הם הכי לא משדרים אמינות, כי מאחוריהם עומדים רק אנימטורים. בימים אלו, בהם קהל היעד הפך לסקפטי וחשדן בכל מה שקשור בדיגיטל, עם חשש גדול מהונאות, מה שהכי משדר אמינות הם סרטי תדמית המבוססים על צילומי וידאו. בסרטים אלו ניתן לראות את המוצר המוצע, את אופן שילובו המערכתי, ואנשים שמשתמשים בו ומרוצים. זה הכי משכנע, כאילו הלקוח רואה בעיניים את המוצר. לכן, כיום אנחנו ממליצים להרבות בצילומי וידאו בכל סרט תדמית, במיוחד של מוצרים פיזיים שניתן לצלם אותם בוידאו. 

4. יצירת קשר רגשי- למרות שאנשים כיום יותר סקפטיים מבעבר, עדיין חיבור רגשי היה ויהיה תמיד מקדם המכירות הכי מוצלח. לכן, מומלץ בכל הפקה של סרט תדמית, לנסות וליצור חיבור רגשי עם הלקוח הפוטנציאלי. זה כנובן יגיע דרך תסריט מבריק, בו מציגים ללקוח הפוטנציאלי בעיה שהוא מכיר ויכול להזדהות איתה, ומיד גם את הפתרון המוצע בצורה הכי ברורה, וכמו שאמרנו- מצולם בוידאו. זה הכי מחבר ויוצר הזדהות וכפועל יוצא- חיבור רגשי. מומלץ מאוד.

 

מיד לאחר הפקת סרט התדמית- תקדמו אותו בדיגיטל!

הפקת סרט התדמית היא רק השלב הראשון וההכרחי בקידום העסק והמוצרים. מיד עם השלמת הפקת הסרט, חשוב להשתמש בו בצורה הכי יעילה לקידום העסק. האפשרויות הן רבות, ורובן חינמיות, מה שעוד יותר מעודד להשתמש בסרטים, וזה כולל:

- העלאת הסרט לאתר יוטיוב, רצוי בערוץ של העסק
- הטמעת סרט התדמית באתר העסקי. אם זה לחיזוק המיתוג של העסק- להטמיע בדף הבית. אם זה לקידום מכירות- להטמיע בדף העסקי של המוצר שאותו רוצים לקדם
- לקדם את הסרטון ביוטיוב בקידום ממומן
- לקדם את הסרט בגוגל בקידום ממומן, כולל remarketing
-  להטמיע את הסרט ברשתות חברתיות ועסקיות, ולקדם אותו במידה ומעוניינים
- להטמיע את הסרט בבלוגים מקצועיים

 

מה עלות הפקת סרט התדמית?

עלויות ההפקה של סרט התדמית לעסק שלכם יכולה לנוע מאלפי שקלים בודדים ועד עשרות אלפי שקלים. לכל עסק צריך לתפור פתרון שמותאם לאותו עסק, ואת זה ניתן לעשות תוך יצירת קשר עם חברת הפקת סרטי תדמית לעסקים, כך שבעקבות בירור מול מומחה החברה ניתן לגבש הצעה מסחרית שמותאמת לעסק. 

למידע רב נוסף בנושא עלויות הפקת סרטי תדמית, מומלץ לקרוא את המאמר שכתבנו, ודואגים לעדכן אותו באופן שוטף:

מה עלות ההפקה של סרטי תדמית?


לסיכום,  אין ספק שסרט תדמית שמופק עבור העסק, הוא הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום העסק בדיגיטל, וכיום זה הכלי המומלץ ביותר להפקה עבור כל עסק. 
  


מאמרים נוספים בנושא:     מה באמת היתרונות של סרטי תדמית?


                                       סרט תדמית בעולם דיגיטלי

מנהל שיווק- מעוניין לקדם את העסק מבחינה שיווקית?

מעוניין להשיק קו מוצרים חדש או להיכנס לקהל יעד חדש?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראה תחילה סרט תדמית לניהול ובקרת גידול של קנאביס רפואי

מדובר על סרט תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר מציג פתרון מערכתי לניהול ובקרת גידול של קנאביס רפואי. הסרט מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו של המערכת, כפי שהיא מותקנת בחממת גידול נאביס רפואי בישראל, ובעצם מבקרת את כל תהליך הגידול. לאורך כל הסרט משולבות כותרות גדולות ומודגשות, לחיזוק המסרים השיווקיים. הסרט מיועד לשיווק בינלאומי, לכן הקריינות והכותרות הן באנגלית.

ראה סרט תדמית למערכת אגירת מים ברכבי עבודה

מדובר על סרט תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר מציג מערכת חדשה שמאפשרת לרכבי עבודה לאגור עודפי מים מהמזגן. הסרט מיועד לקידום בארץ בפייסבוק, ולכן הוא כל כך קצר, הוא אמנם כולל קריינות אבל מכיוון שרוב האנשים צופים בסרטים בפייסבוק ללא סאונד, הסרט כולל כותרות גדולות ומודגשות כמעט של כל הנאמר בקריינות.

ראו סרט תדמית ליהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

מדובר על סרט תדמית קצר, באורך של כדקה, אשר נועד להציג את חברת יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים. הסרט בנוי ממקבץ קצר מתוך סרטוני תדמית שהפקנו לאחרונה, תוך הדגשת היתרונות של יהב הפקות, חברה שהוקמה כבר ב 2009, ומאז צברה מגוון גדול של לקוחות. כמו שניתן לראות, רוב הסרטים מבוססים על צילומי וידאו, שהוכחו כהכי יעילים שיווקית בקידום עסקים.

ראו סרט תדמית למיכשור רפואי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית קצר, באורך של כדקה, אשר נועד לקדם שיווקית מיעשור רפואי לאוכלוסיה מבוגרת. הסרט מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו של המוצר, ושל אנשים שמשתמשים במוצר, כך שקהל היעד יכול להתרשם באופן בלתי אמצעי מהמכשור הרפואי. את היכולות של המכשור הצגנו בגרפיקה דינאמית, שהיא הצורה הפשוטה והברורה ביותר להצגת נושאים כאלה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות