יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרט תדמית שיווקי ליבואנים ישראליים

ישראל, למרות גודלה, נחשבת מעצמת ייבוא!

הצרכן הישראלי אוהב מוצרים מיובאים, ולכן למרות הגודל הקטן יחסית של ישראל, אנחנו נחשבים מעצמת ייבוא. אמנם מכון התקנים הישראלי משגע כל יבואן עם מיליון בדיקות מיותרות, ותשלומים כבדים, עדיין- אין מוצר כמעט שלא ניתן להשיג בארץ, במקום לקנות בחו"ל. האתגר של היבואנים הוא להתמודד עם רכישות אונליין שישראלים מכורים לכאלה רכישות, ומהווים איום משמעותי על כל מוצר מיובא, במידה וניתן להשיג אותו אונליין. 

לפני שנציג את הייחוד של סרט תדמית שיווקי ליבואנים, ראו דוגמה מייצגת:

יבואן- מתכנן להתחיל לשווק בארץ מוצרים מיובאים?

מעוניין לחזק את המיתוג של החברה שאתה מייצג בארץ?
 

ראו הפקת סרט תדמית למצלמת דרך חדשנית מיובאת

סרט תדמית זה, באורך של כדקה, נועד לקדם שיווקית מצלמת דרך ייחודית, אשר נותנת מענה רחב לצרכים שונים ברכב. הכל מוצג באמצעות צילומי וידאו שבוצעו בארץ, על שחקנים ישראלים, כולל צילום תוך כדי נסיעה ברכב, כך שכל לקוח פוטנציאלי יוכל לראות בדיוק איך נראית המצלמה, צורת ההתקנה שלה ברכב, והתוצרים שהיא מצלמת תוך כדי נסיעה.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית לעסקים

ראו דוגמת הפקת סרט תדמית שיווקי לחברת וול דן- מוצרי בישול חוץ

צפו בדוגמאות נוספות של הפקת סרטי תדמית ליבואנים

 

מה מייחד סרט תדמית שיווקי ליבואנים ישראלים? 

מה שמייחד את סרט התדמית שמפיקים עבור יבואנים ישראליים, הם הנושאים הבאים:

1. מיתוג חברת המקור- הדבר הכי משמעותי בייבוא של מוצרים לארץ, זה לחזק את המיתוג של החברה שמאחורי המוצרים. לא היבואן, אלא החברה שפיתחה ומייצרת את המוצרים בחו"ל. הלקוח הפוטנציאלי בארץ, אמור להבין מתוך סרט התדמית, שהמוצר שהוא הולך לרכוש בא מהחברה הכי טובה בתחום. מה שנקרא 'מוצר מבית טוב'. לכן, הפקת סרט התדמית צריכה להציג את החברה המקורית, להדגיש את הייחוד שלה, ולמה היא הכי טובה בתחום של קווי המוצרים הרלוונטים.  

2. שימוש מירבי בוידאו- ישראלים אוהבים לגעת ולבדוק מוצרים חדשים. לכן גם למרות הצלחה של רכישות אונליין, המכירות בחנויות ובקניונים ממשיכה לפרוח. מה שמומלץ זה שסרט התדמית יספק לקהל היעד תחליף 'ראייה בעיניים', ומה שעושה את זה בצורה הכי יעילה הם צילומי וידאו של המוצר, כך שקהל היעד יוכל לראות בדיוק איך נראים המוצרים, לראות אנשים אחרים משתמשים בהם ונהנים, או כל ערך אחר שהלקוחות מקבלים- צריך לשקף את זה בסרט התדמית. 

3. תמיכה מקומית- למוצרים יותר מורכבים, היבואן חייב להציג לקהל היעד שהוא יכול לטפל בכל בעיה מקומית, כך שלא יצטרכו לשלוח מוצר לתיקון בחו"ל. זה מהותי כשמדובר במערכות שמשולבות בפתרונות קיימים, ותקלה בהם משביתה ייצור. התמיכה חייבת להיות מקומית ובזמינות גבוהה.  

4. הכל בעברית- ישנם הרבה יבואנים, שבכדי לחסוך עלויות שיווק, משתמשים בסרטונים מקוריים של החברה שפיתחה את המוצרים, ומקסימום מוסיפים כתוביות בעברית. אין ספק שבכך חוסכים כסף, אבל גם מאבדים לקוחות. ישראלים מעדיפים שידברו אליהם עברית, שהצילומים יעשו בארץ, עם משתמשים ישראלים. זה הכי משכנע בכך שהם לא לבד, אלא שהמוצר נמכר בארץ.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות