יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
סרט תדמית לרפואה משלימה

תחום רפואה משלימה מאוד נפוץ בארץ!

כבר שנים שתחום רפואה משלימה זוכה להצלחה כבירה בארץ, עם מגוון עצום של טיפולים, כולל מספר רב של מוצרים אלטרנטיביים, לסיוע ולהקלה במגוון בעיות. התחום קיבל חיזוק משמעותי, אחריי שקופות החולים אימצו חלק מהטיפולים האלטרנטיביים של רפואה משלימה, אותם הם מספקים במסגרת הקופות, כגון: מכבי טבעי. עדיין, למרות ההצלחה, הרבה אנשים נרתעים מכאלה טיפולים, בעיקר מכיוון שאינם רפואיים מסורתיים, ומכך שישנם 'שרלטנים', ללא כל הסמכה, שמבטיחים דברים מופרחים כגון: טיפול אלטרנטיבי לסרטן סופני. 

לפני שנציג מה נדרש מסרט תדמית לתחום רפואה משלימה, ראו דוגמא של סרט תדמית לסוג מסויים של טיפול אלטרנטיבי:

סובל מבעיה שנלא נפתרה במסגרת טיפולים רפואיים מסורתיים?

צריך טיפולים אלטרנטיביים, שיכולים לעזור?
 

ראו סרט תדמית לתערובת צמחים טבעית

מדובר על הפקת סרט תדמית לתערובת צמחים טבעית, ששומרת על איזון הורמונלי של המטופלות, ומומלצות על ידי מטפלת אלטרנטיבית. הסרט הוא למוצר בודד. המטרה- להציג מה כוללת התערובת, להבטיח שהיא כולה טבעית, ואיך היא משפרת את איכות החיים של מי שמשתמשת במוצר זה. שוב, מומלץ לשלב כתוביות בתחתית המסך, לאבטחת המובנות של כל מה שנאמר בסרט.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרטון הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית לעסקים

 

מה מומלץ בהפקת סרט תדמית לתחום רפואה משלימה? 

בכל הפקת סרט תדמית לתחום רפואה משלימה, מומלץ להקפיד על הנושאים הבאים:

1. הכי חשוב- להסביר ולהרגיע- למרות שלטיפולים אלטרנטיביים קוראים גם 'רפואה אלטרנטיבית', זו עדיין לא הרפואה המסורתית, שניתנת בקופות החולים או בבתי החולים. נכון שזה שקופות חולים החלו לבצע חלק מהטיפולים במסגרת מרפאות חוץ כמו מכבי טבעי, משפר את הקבלה של אותם טיפולים, אבל עדיין ישנה רתיעה מהתחום לרוב הציבור. לכן, הדבר החשוב ביותר בכל הפקת סרט תדמית לתחום, או לטיפול ספציפי, להציג את הנושא בצורה הכי פשוטה וברורה. אם הטיפול הספציפי לא ניתן על ידי קופות החולים, יש להעמיק בהסבר של הטיפול, כי הוא יותר חריג מכאלה שניתנים על ידי הקופות. 

2. לראות ולשמוע את המטפל- הטיפול האלטרנטיבי מתבסס על מטפלים, עם הסמכה מותאמת. אבל, לצערי ישנם גם הרבה מאוד שרלטנים, ללא כל הסמכה, שנותנים בחוסר אחריות משווע כאלה טיפולים. לכן, כל הפקה של סרט תדמית חייבת לכלול את המטפל, יושב מול המצלמה, ומציג קודם כל את עצמו, את ההמכה שלו, ואת יתרונות הטיפול האלטרנטיבי שהוא מבצע. אם קיימות תעודות הסמכה- מומלץ לשלב אותן בסרט. 

3. שימוש מקסימלי בוידאו- שוב, במטרה להסיר חששות של מטופלים, מומלץ שכל הפקת סרט תדמית תתבסס על צילומי וידאו. הכוונה, מעבר לכך שרואים ושומעים את המטפל, צריך להראות איך מבוצע הטיפול, ומה הוא כולל, כשהכל מודגם על מטופל. 

4. סרט תדמית נפרד לכל טיפול/חומרי טיפול- במידה והמטפל, מספק מספר טיפולים אלטרנטיבים שונים, או במסגרת הטיפולים מומלצים גם חומרים מיוחדים שהמטפל מספק/מוכר, מומלץ להפיק סרט תדמית נפרד לכל טיפול, או סרט תדמית נפרד לכל חומר שמסופק במסגרת הטיפול.  

5. לשלב כתוביות לאורך הסרט- מומלץ מאוד, שלאורך כל הסרט ישולבו כתוביות של מה שהמטפל הציג במסגרת הסרט. זה חשוב כי המטפלים לא תמיד מדברים בדיקציה טובה כמו קריינים מקצועיים, אז בכדי להבטיח מובנות מושלמת, במיוחד כשמדברים על הרגעת הלקוחות הפוטנציאלים, על ידי הוספת כתוביות בתחתית המסך.

ראו דוגמת סרט תדמית לבדיקת עיניים בשיטת אירידיולוגיה

מדובר על הפקת סרט תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד להסביר מהי בדיקת עיניים בשיטת אירידיולוגיה. הסרט מבוסס על מטפלת בשיטת אירידיולוגיה, אשר יושבת מול מצלמה, מסתכלת בעיניים ללקוח פוטנציאלי, ומסבירה בשפה הכי פשוטה על מה מדובר, מה הבדיקה כוללת ומה התופקה מהבדיקה, כאשר במקביל רואים איך כל הטיפול מבוצע בפועל, דרך צילומי וידאו של מטופלת.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות