יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרט תדמית לחנויות מכירה ואולמות תצוגה

לא כל המכירות כיום הן באונליין

כשמסתכלים על הצמיחה של המכירות אונליין בשנים האחרונות, ניתן לראות צמיחה אקספוננציאלית, ומקבלים את התחושה כאילו כיום הכל נמכר רק באונליין. מי שלא מוכר את המוצרים שלו באונליין- לא מצליח. אז נכון שהמכירות צומחים בקצב מדהים, אבל עדיין יש ציבור ענק, שמעדיף לפני שהוא קונה 'חתול בשק', לגעת ולהרגיש את המוצר שהוא מעוניין למכור. את אלה נועדו לספק חנויות מכירה ואולמות תצוגה, שפזרוים בכל הארץ באלפים רבים, של כל סוגי המוצרים, גם אם נדמה שניתן להשיג אותם יותר בזול באונליין.

לפני שנציג איזה סרט תדמית מומלץ להפיק עבור חנויות מכירה ואולמות תצוגה, ראו סרט תדמית שהפקנו לחנות לממכר ציוד סלולרי:

מעוניין לקדם חנות מכירות, לקהל היעד של המוצרים שבחנות?

מעוניין לחשוף אולם תצוגה מרשים?
 

ראו סרט תדמית לאולם התצוגה של חברת וול-דן

מדובר על הפקת סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד להציג את אולם התצוגה של חברת וול-דן, חברה המשווקת ציוד לבישול חוץ מיוחד. הסרט מבוסס כולו על צילומי וידאו שבוצעו במקום, כאשר הכל מסודר בצורה אסתטית ומרשימה, עם מגוון עצום של מוצרים שונים שכולם נועדו לבישול חוץ. בסרט שולה הזמנה לביקור במקום, על ידי מנהל החברה, מה שמוסיף נופך אישי לסרט.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרטון הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית לעסקים

 

מה מומלץ בהפקת סרט תדמית לחנות מכירה ולאולם תצוגה? 

בכל הפקת סרט תדמית לחנות מכירה ולאולם תצוגה, מומלץ להקפיד על הנושאים הבאים:

1. להציג מקום מרשים שמשדר מקצוענות- סרט תדמית לאולם תצוגה, או לחנות מכירות, ובכלל לא משנה של מה, חייב להציג את המקום בצורה הכי מרשימה שאפשר. המקום צריך להיות נקי ומצוחצח, מצולם על ידי צלם מקצועי, במצלמה מקצועית ברזולוציה של 4K, עם תאורה מקצועית, כאשר בעריכה מבצעים תיקוני צבע ו'ניקיונות', כך שיתקבל אזור הכי מרשים שאפשר. כזה, שאני כלקוח ארצה להגיע אליו. ככול שהמקום נראה מרשים יותר ומסודר, זה גם ישדר מקצוענות למי שצופה בסרט התדמית, מה שישקף גם מקצוענות בכל מה שקשור בציוד שמוצג בחנות המכירות, או באולם התצוגה, ואין ספק שכזה רושם הוא מקדם מכירות משמעותי.

2. שניתן יהיה להבין את הבידול- הפקת סרט התדמית צריכה לקחת בחשבון שהיא צריכה לשכנע ולעודד את מי שצופה בסרט, למה כדאי לו להגיע דווקא לחנות מכירה זו שמוצגת בסרט. כלומר, הסרט צריך להציג את הבידול של מה שמוצג במקום, שהוא יותר טוב מהמתחרים, ולכן כדאי להגיע פיזית למקום, לראות את המוצרים בעיניים, ולסגור רכישה.  

3. להציג מגוון גדול של מוצרים- חנות מכירות, או אולם תצוגה מצליחים, כאשר מי שמגיע למקום רואה שלמרות שהוא מחפש משהו ספציפי, יש במקום מגוון ענק שבוודאי יספק אותו במקרה ויחליט לבחור משהו אחר. את זה בדיוק סרט התדמית צריך לשקף, גם דרך צילומי הוידאו, וגם דרך הקריינות שמלווה את הסרט. 

4. מומלץ לשלב קריינות מקצועית- מי שמסתכל בסרט תדמית לחנות מכירות, או לאולם תצוגה, מעוניין לקבל כמה שיותר מידע לפני שהוא מחליט להגיע פיזית למקום. לכן, ניתן להפיק סרט באורך של כ- 2 דקות, וגם לשלב בסרט קריינות מקצועית, שגם משדרת מקצוענות, ובעיקר- מוסיפה מידע רלוונטי, שמחזק את המסרים החשובים שמעוניינים להעביר בסרט. במידה ורוצים לשלב מסר אישי, ניתן במקום קריינות שמנהל החנות יציג את המקום. 

5. לשלב כותרות להדגשת מסרים עיקריים- הויזואל הוא המסר העיקרי, הקריינות מחזקת את המסרים ומוסיפה מידע, והוספה של כותרות שמלוות את הסרט לכל אורכו, מחזקות את המסרים שמעוניינים להדגיש בסרט התדמית. לכן, מומלץ להוסיף כותרות גדולות ומודגשות לאורך כל הסרט.

ראו דוגמת סרט תדמית לחנות לממכר של ציוד סלולרי

מדובר על הפקת סרט תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד להציג חנות מכירות ברעננה, שמתמחה במכירת מגוון גדול של מוצרים סלולרים, טאבלטים וכן הלאה. הסרט, שמבוסס כולו על צילומי וידאו, מציג את החנות, את המגוון העצום של הציודים, את צוות המכירות הגדול יחסית, ובעיקר- את המעבדה שמשולבת בחנות המכירות, ויוצרת בידול ביחס לחנויות מכירה אחרות בתחום.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות