יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרט תדמית לחברות תעשייתיות

המומלץ לכל חברה תעשייתית, לחזק את המיתוג שלה בקהל היעד 

ישראל היא לא מעצמה תעשייתית, אבל מאוד חשוב שכל חברה יצרנית ותעשייתית, תדאג לחזק את המיתוג שלה בקרב קהל היעד, על מנת שהלקוחות הפוטנציאלים יבינו מה היתרון של ייצור בארץ, ודווקא על ידי החברה היצרנית שבארץ, ולא לייבא מוצר שיוצר בחו"ל. את זה יעשה עבור החברות התעשייתיות סרט תדמית שהופק בצורה מקצועית לאותה חברה.

לפני שנציג את הייחוד של סרט תדמית שהופק לחברה תעשייתית, ראו דוגמה מייצגת:

מנהל עסק- מעוניין לחזק את המיתוג של העסק?

מעוניין לפנות לקהל יעד חדש, או שוק חדש?
 

ראו הפקת סרט תדמית לחברה שמפחת ומייצרת מכונות לתעשייה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד להציג את מכונות חירור יריעות פלסטיק שהחברה מפתחת ומייצרת, ולאחורנה החלה בשיווק של המכונות. סרט תדמית זה מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו של המכונה בפעולה, בתוך החברה, עם אנשי הפיתוח שבוחנים את הביצועים הסופיים. הסרט מצמקד בוכנולוגיה שהחברה פיתחה, ורשמה על זה פטנט, שמבדל אותה בצורה משמעותית מכל הפתרונות החלופיים הקיימים כיום בתחום, מה שהופך את החברה למובילה בתחומה.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית לעסקים

ראו דוגמת הפקת סרט תדמית שיווקי לחברה יצרנית לתעשייה

צפו בדוגמאות נוספות של הפקת סרטי תדמית לחברות תעשייתיות

 

מה מייחד סרט תדמית שיווקי לחברות תעשייתיות? 

מה שמייחד את סרט התדמית שמפיקים עבור חברות יצרניות ותעשייתיות, הם הנושאים הבאים:

1. חיזוק המיתוג- על מנת להציג חברה תעשייתית לקהל היעד לדעתי הדבר החשוב ביותר הוא לחזק את המיתוג של העסק, ופחות לשים דגש על 'קידום מכירות'. סרט התדמית שמפיקים לכזו חברה, חייב להציג לקהל היעד שהחברה היא מובילה בתחומה, תוך הצגת הבידול שלה. חשוב שהבידול יהיה כזה שמציג יתרון משמעותי ביחס לחברות מתחרות, הן בארץ והן מחו"ל, על מנת שלקוחות יבינו שעדיף להן לרכוש מהחברה שמציגה, ולא מהמתחרים. 

2. שימוש מירבי בוידאו- אדם אשר צופה בסרט התדמית שהופק עבור החברה התעשייתית, מעוניין לראות את החברה המדוברת, ואין ספק שצילומי וידאו נותנים לצופה את התחושה כאילו הוא מבקר עכשיו בחברה. יצרנית לתעשייה צריכה להראות ללקוחות הפוטנציאלים את התשתיות הקיימות בחברה, הן מבחינת מיכשור והן מבחינת כח האדם המקצועי. מצלמת וידאו ש'משוטטת' בחברה, מייצרת סיור וירטואלי בחברה, מה שמאוד מחזק את האמון של קהל היעד בחברה וביכולות שלה.

3. הצגת חזון- חשוב שקהל היעד ישמע ויראה את החזון של החברה, על מנת שיחזק את התדמית של החברה, שהיא כאן לא רק עם פתרונות קיימים, אלא החברה כאן גם לתמוך בעתיד בפתרונות יותר מתקדמים עבורו.

4. שפת קריינות על פי היעד- חשוב שאת הפקת סרט התדמית תלווה קריינות מקצועית, ולא פחות חשוב- שהקריינות תהיה בשפת מדינת היעד. אנגלית אמנם מקובלת כמעט בכל העולם, אבל אם מליצור קשר רגשי עם הלקוחות, חייבים לדבר בשפתם.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות