יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרט תדמית לחברות בתחום הנדל"ן

האתגר הכי משמעותי בתחום הנדל"ן הוא- למכור חלום! 

תחום הנדל"ן הוא תחום מאוד קשה לשיווק. חברות בתחום, אשר מעוניינות לקדם מכירות של מתחם חדש, צריכיות בעצם לבנות ולהציג 'חלום' ללקוחות הפוטנציאלים, הרבה לפני שיש בכלל מה להציג בשטח, בכדי שיוכלו להתחיל ולצבור ממומן לפיתוח ובנייה של המקום. כמעט בכל המקרים, מדובר על שטח עזוב, שנראה איום ונורא, והוא בטח לא אטרקטיבי לעודד לקוחות להיכנס לכזה מקום. חייבים למצוא דרכים יצירתיות, על מנת שיאפשר ללקוחות לדמיין מה יהיה במקום בעוד מספר שנים, ולכן כדאי להם להשקיע כבר עכשיו. 

מנהל עסק בתחום הנדל"ן, ומעוניין לקדם מתחם חדש?

מעוניין להציג ללקוחות את הניסיון שלכם בתחום הנדל"ן?
 

ראו סרט תדמית לחברת יזמות והשקעות בנדל"ן

מדובר על סרט תדמית באורך של כ 2 דקות, אשר מציג חברת יזמות והשקעות בנדל"ן. הייחוד של סרט תדמית זה הוא בגישה המעט מחוייכת של החברה. בדרך כלל, סרטי תדמית לחברות נדל"ן רציניות מאוד. חברה זו מציגה את כל היכולות של החברה, בדרך מחוייכת, כאשר הן החברה, והן מספר פרוייקטים ויוזמות שלה, מצולמים בוידאו, כך שבהחלט ניתן להתרשם מהיכולות המגוונות.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית לעסקים

ראו דוגמת הפקת סרט תדמית שיווקי לחברה בתחום הנדל"ן

מדובר על אזור חדש בחדרה, שאת מכירת המגרשים השונים מקדמת חברת נדל"ן. סרט תדמית זה מבוסס כמעט כולו על צילומי וידאו מרחפן, בעיקר של האזור המדובר והסביבה הקרובה, תוך ציון תשתיות סביבתיות חשובות מבחינת האזור. בנוסף, מצולמת החלקה מרחפן מכיוונים שונים. את התכנון העתידי מציגים באמצעות סרטוני וידאו מאזורים עם בנייה דומה. הפקת סרט תדמית זה היא באורך של כ- 4 דקות, ומתאימה גם לשילוב באתר חברת הנדל"ן, וגם להצגה ללקוחות מתעניינים. הסרט גם מתאים להצגה בתערוכות בנושא נדל"ן.
 

מה מייחד סרט תדמית שיווקי לחברות בתחום הנדל"ן? 

מה שמייחד את סרט התדמית שמפיקים עבור חברות בתחום הנדל"ן, הם הנושאים הבאים:

1. צריך להציג את הסביבה- מתחמים חדשים מוקמים בכל הארץ, והדבר החשוב ביותר ללקוחות פוטנציאלים, זה על איפה בדיוק מדובר. חייבים בהפקה של סרט תדמית להציג קודם כל על איפה מדובר. לא רק באיזו עיר בישראל, אלא בדיוק איפה באותה עיר, מה נמצא בסביבה הקרובה, איזה אמצעי גישה יש למקום, בתי ספר וכן הלאה. זה השלב הכי ראשוני של בניית הקשר על הלקוח הפוטנציאלי שצופה בסרט התדמית, וזה גם השלב בו הלקוח מקבל החלטה אם ההושא רלוונטי עבורו או לא. כלומר- הפתיח של הסרט חייב להיות כזה שתופס את הלקוח, ושואף להשאיר אותו צופה בהמשך הסרט.

2. צריך להציג משהו שלא קיים- אחריי שהצגנו את הסביבה, צריך להציג את המתחם המדובר, ומכיוון שמדובר על בנייה חדשה שתהיה במקום בתוך כמה שנים, כרגע אין במקום כלום מוכן, ובדרך כלל המקום נראה 'נטוש'  ומוזנח. עדיין, חשוב להראות איך המקום נראה כרגע. הדרך הכי טובה לעשות את זה דרך צילומים מגובה רב מרחפן, שמבצע תמרונים יפים ומהירים מעל השטח, כך שהמקום יראה 'מספיק טוב'. 

3. הצגת חזון- כמו שכתבתי בסעיף הקודם, במקום שמתכננים לבנות עדיין אין כלום. אבל, מאוד מומלץ להציג ללקוחות פוטנציאלים מה הולך להיות במקום, שזה החזון של מה שהולך להיבנות במקום. הדרך הכי מרשימה לעשות את זה, היא באמצעות סרטון אנימציית תלת ממד של המתחם, עם כל מה שהולך להיות במקום. זה אמנם עולה עשרות אלפי שקלים, אבל זה הכי מרשים והכי מציג את החזון בצורה קרוב לראלי. אפשרות נוספת, הרבה יותר זולה, היא להציג צילומי וידאו של מקום שכבר מוכן, אבל בנוי בסגנון דומה למה שהולך להיות במקום, וכמובן להוסיף הערה קטנה ש'הצילומים לצורך המחשה בלבד', כך שלא תהיה הטעייה. 

4. צריך מגוון של סרטי תדמית לצורך שיווק- כמו שצפוי, להצגת מתחם חדש צריך להפיץ את הבשורה במגוון אמצעים. לכן, אנחנו ממליצים להפיק מספר סרטי תדמית:

- סרט תדמית מקיף על המתחם החדש- מדובר על הפקת סרט תדמית באורך של מספר דקות, אשר מציג בצורה הכי מפורטת את המקום, ומשמש לשילוב באתר החברה, וכן לצורך הצגה ללקוחות שהביעו עיניין במקום, או כאלה שכבר הגיעו למשרדי החברה וממש לפני תחילת דיון מפורט על הרכישה, מציגים להם את הסרט המפורט.

- גרסה מקוצרת של סרט התדמית- מדובר על סרטון תדמיךת באורך של כדקה, שהוא 'גזור' מתוך סרט התדמית המקיף, ונועד להפצה ברשתות חברתיות, תוך טרגוט של קהל היעד. אפשר גם להפיק גרסה זו בפורמט מרובע, שמוצג בצורה יותר אופטימלית בטלפונים חכמים של מי שצופה ברשתות. 

ראו גרסה מקוצרת של סרט התדמית לשילוב ברשתות חברתיות

מדובר על גרסה מקוצרת של סרט התדמית המקיף שמוצג למעלה, באורך של כדקה, כך שהוא מתאים להצגה ברשתות החברתיות. הפורמט עדיין סטנדרטי רחב, ולא מרובע, על מנת להציג את כל היופי של הסביבה הקרובה למתחם, כפי שצולמה בצילומים איכותיים מרחפן. בגרסה זו של סרט התדמית קיימים כל הנושאים הכי חשובים למי שמתעניין ברכישת מגרש, כשהכול מוצג בתוך כדקה.

ראו סרט תדמית לחברת לעבודות מנוף, הובלות וחומרי בניין

מדובר על הפקת סרט תדמית באורך של כ 2.5 דקות, אשר מציג חברה עם מגוון יכולות שחשובות בתחום הנדל"ן, בעיקר של: עבודות מנוף, הובלות בכל הארץ, וחומרי בניין. בסרט מצולמים בוידאו גם היכולות של החברה, וגם מגוון פרוייקטי ענק שהחברה הייתה מעורבת בהם, ובכל הארץ.

ראו סרט תדמית לחברת נדל"ן רנובו

מדובר על סרט תדמית קצר, באורך של כדקה, אשר מציג את חברת הנדל"ן רנובו, שהיא מהמובילות בארץ. בסרט ניתן לראות הן את החברה, והן מגוון של עבודות שהחברה הקימה בכל הארץ. בסרט התדמית משולבים גם צילומי וידאו מרחפן, מעל אתרים בעבודה.

ראו סרט תדמית למרכז הקונגרסים בירושלים שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ 2 דקות, אשר מציג נדל"ן קיים, במטרה להציג את הנגישות למקום, הסביבה הקרובה, והתשתיות שבמקום. הפקת סרט התדמית התבססה על צילומי וידאו מרחפן, של המרכז ושל הסביבה הקרובה. בנוסף, בוצעו צילומי וידאו רבים בתוך המרכז, על מנת להציג את מגוון האפשרויות במקום. הסרט מלווה בקריינות מקצועית, אבל הויז'ואל, ביחד עם הכותרות הרבות, מאפשרים מובנות מלאה של המסרים העיקריים של הסרט גם ללא שמיעת ערוץ הסאונד.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות