יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרט תדמית לחברת הובלה ושינוע

לחברות ההובלה והשינוע בארץ יש תדמית של 'מוברס'

כולם צריכים חברות הובלה, בשלב כזה או אחר של חייהם, לא רק של אנשים פרטיים, אלא גם של עסקים. לצערי, לחברות הובלה, גם בארץ, וגם בעולם, יש תדמית לא טובה. מתייחסים אליהם כחברות 'מוברס', שרק מחפשים איך 'לסדר' את הלקוחות התמימים. זה לא שמנה אם מדובר על חברה להעברת דירות, או חברה להעברת ציוד במיליוני דולרים של חברות הייטק. לכן, כל חברת הובלה או חברת שינוע, חייבות קודם כל לטפל בתדמית של העסק, ורק אחר כך לחשוב על קמפיינים של קידום מכירות. התדמית הרבה יותר חשובה. היא זו שתגרום ללקוח, גם פרטי וגם עסקי, לקבל החלטה אם לפנות לאותה חברה. ומה שיחזק את התדמית של העסק בצורה הכי יעילה, היא הפקת סרט תדמית לחברת ההובלות. כמובן, אחריי ההפקה של סרט התדמית, חשוב להפיץ אותו אל קהל היעד, גם אם אין להם צורך כזה כרגע, על מנת שיזכרו אותם כאשר יעלה הצורך.

לפני שנציג את הייחוד של סרט תדמית לחברת הובלה ושינוע, ראו דוגמה מייצגת:

מנהל שיווק- מעוניין לקדם את העסק שלכם, שהוא בתחום ההובלה והשינוע?

מעוניין לחזק את התדמית של העסק?
 

ראו הפקת סרט תדמית לחטיבת חפצים אישיים של חברת השינוע טימנט

לחברת השינוע הזו, ישנם שתי חטיבות, כל אחת מתמחה בתחומים שונים. חטיבה אחת נקראת חטיבה עסקית, שמטפלת בהעברות ציוד יקר של עסקים לחו"ל, ועבורה הפקנו את סרט התדמית שמוצג בתחילת מאמר זה. לחטיבה השנייה קוראים חטיבת חפצים אישיים, והם מתמחים באריזה וביצוע של רליקיישן של דירות שלמות לחו"ל. לצורך הצגת החטיבה, הפקנו סרט תדמית זה. הסרט למעשה הוא סיפור אישי של משפחה ישראלית שאמורה לבצע רלוקיישן לחו"ל, ובסרט מציגים את כל התהליך של ההעברה, מההתלבטות באיזו חברה לבחור, ועד להעברה מוצלחת של כל הציוד לחו"ל.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטי תדמית לעסקים

ראו דוגמת הפקת סרט תדמית לחטיבה העסקית של חברת השינוע טימנט

 

מה מייחד סרט תדמית לחברות הובלה ושינוע? 

מה שמייחד את סרט התדמית שמפיקים עבור חברות הובלה ושינוע, הם הנושאים הבאים:

1. מקצוענות- הדבר הכי חשוב שהפקת סרט תדמית לחברות הובלה אמור לשקף זה מקצוענות. כל מי שצופה בסרט התדמית אמור להתרשם שמדובר על חברה מקצוענית בתחומה, שהיא יודעת לבצע את המשימות שלה בצורה איכותית ומיוחדת, ושיש לה ניסיון רב בתחום. בקיצור- מי שצופה בסרט התדמית צריך לקבל את ההרגשה שיש לו על מי לסמוך, ושבוודאי כזו חברה לא תנסה ל'עבוד' עליו. יש הרבה דרכים לשדר מקצוענות בהפקת סרט תדמית, אבל זה קודם כל מתחיל בהפקה מקצועית של הסרט. הפקה חובבנית, זה מה שהסרט ישדר על החברה, שגם היא חובבנית. 

2. שימוש מירבי בוידאו- הדרך הכי טובה להציג חברה קיימת, שיש לה תשתיות, זה באמצעות צילומי וידאו. לחברות הובלה ושינוע זה הכי חשוב לאפשר לקהל היעד לראות במו עייניו את החברה, את אנשי החברה, את התשתיות שקיימות בחברה, ואת אמצעי השינוע השונים שקיימים בחברה. את זה עושים באמצעות צילום בתוך העסק, וכן צילום מחוץ לעסק של הרכבים השונים. הכל חייב להיות נקי ומטופח, כי זה מה שהסרט ישדר. 

3. מומלץ לבנות סיפור- למרות שמדובר בסך הכל בהעברות של בתים או ציוד, אנשים מתחברים לסיפור אישי. לכן, מאוד מומלץ שכל הפקה של סרט תדמית תהיה מבוססת על סיפור. לדוגמא, אם רוצים לקדם את נושא משלוחים מעבר לים, כדאי להכין תסריט שבו רואים משפחה שמתכננת רלוקיישן, ואז להראות את כל מה שחברת ההובלות מבצעת לצורך הרילוקיישן. זה הכי מחבר אנשים, שזה רלוונטי עבורם. 

4. להציג את הערך המוסף של החברה- מאוד חשוב שבסרט התדמית יוצג הערך המוסף הייחודי של חברת ההובלות, מה שיצור בידול בי החברה לבין חברות מתחרות. ערך מוסף יכול להיות לדוגמא שהחברה מיצרת בעצמה את אריזות המשלוח, או שיש לחברה טכניקות ייחודיות לאריזות של ציוד יקר, וכן הלאה. אנשים מעוניינים לדעת למה כדאי להם לבחור דווקא בחברת הובלות ספציפית, והערך המוסף הוא זה שיבדל אותם מהתחרות, ויגרום לקהל היעד להפוך ללקוח, גם אם הערך המוסף הוא לא בהכרח הדבר הכי חשוב לאותו לקוח, אבל הוא יוכל להסביר לעצמו מה היה השיקול בבחירת החברה.

5. יצירת קשר אישי- למרות שבסך הכל מדובר על 'הובלת ציוד', הציוד האישי של אנשים הוא הדבר הכי חשוב להם. הם לא היו רוצים שהציוד יפגע בגלל חברת הובלה עם אנשים רשלניים. לכן, מומלץ שהסרט ייצור קשר אישי עם קהל היעד. מומלץ שמנהל העסק יעמדו מול המצלמה, ויזמינו אישית ליצור איתם קשר. 

6. קריינות מקצועית- מומלץ שלאורך כל סרט התדמית תהיה קריינות מקצועית, שתחזק את המסרים השיווקיים, ותשדר מקצוענות לכל הסרט, כלומר- לחברה. 

ראו הפקת סרט תדמית לחברה לעבודות מנוף, הובלות וחומרי בניין

מדובר על הפקת סרט תדמית לחברת הובלות מובילה בארץ. סרט התדמית הוא ארוך יחסית, כ- 2.5 דקות, על מנת שניתן יהיה להציג את מגוון תחומי הפעילות של החברה. הכל מצולם בצילומי וידאו, הן קרקעיים והן מרחפן, כשהכל מצולם באיכות גבוהה, כך שניתן יהיה לראות ולהבין את הייקף היכולות של החברה. סרט תדמית זה נועד בעיקר לחזק את המיתוג של החברה, כמובילה בתחומה.