יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרט תדמית היא רק השלב הראשון בקידום שיווקי של העסק
נכתב: נובמבר 2022
כבר לא צריך לשכנע אף מנהל שיווק בחיוניות של סרט תדמית עבור העסק
היום זה כבר לגמריי ברור לכל מנהל שיווק, גם בעסקים הכי קטנים, שכל עסק חייב להפיק סרט תדמית קצר עבור העסק, כי זה הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום העסק. פונים אליינו כיום עסקים, כולל אפילו עסקים זעירים, כמו קוסמטיקאית בחדרה, להפיק עבורם סרט תדמית, כזה שיציג אותם בצורה הכי טובה ומושכת, כי 'חייבים סרט תדמית לעסק'. גם אף אחד כבר לא מדבר על סרטי תדמית מקיפים להצגת מגוון מוצרים, ומגוון טכנולוגיות חדשניות שקיימות בעסק, אלא על כל מוצר חדש, פונים להפיק סרט תדמית ספציפי עבור אותו מוצר. אין ספק- מודעות קיימת, ולנו כחברת הפקות של סרטי תדמית השוק הוא עצום. 

אבל, מה שתמיד מפתיע אותי מחדש, הם אותם עסקים שהפקנו עבורם סרט תדמית, הם מעלים אותו לאתר החברה, ומצפים לראות מיד תוצאות. אין כלל תוכנית שיווקית לקידום העסק, דרך קמפיינים שיווקיים בדיגיטל, או בכל אמצעי אחר. ברור שבמקרים אלו צפוייה אכזבה, כי צריך להגיע אל קהל היעד של העסק, ולחשוף בפניו את סרט התדמית. כל עסק חייב להבין שהפקת סרט תדמית היא לא מטרה, אלא רק אמצעי דרכו ניתן לקדם את העסק, בהינתן שיש לעסק תוכנית שיווקית מתאימה. 

לפני שנציג את האפשרויות השיווקיות שקיימות, ראו סרט תדמית שהפקנו לאחרונה:

מהן האפשרויות השיווקיות לקידום של העסק בדיגיטל, תוך שימוש בסרט תדמית?

האפשרויות השיווקיות מאוד מגוונות, וצריכות להיות מותאמות לקהל היעד של העסק, וחשוב להגיע אל אותו קהל יעד, על פי המדיה בו הוא נמצא. האפשרויות העיקריות לקידום שיווקי של העסק הן:

1. העלאת סרט תדמית לאתר העסק- השלב הראשוני, והכי חשוב בתהליך, הוא הפקת סרט תדמית עבור העסק, או עבור המוצר אותו רוצים לקדם. סרט התדמית יכול להיות באורך של עד 2 דקות, לכוון בעיקר לקהל היעד של העסק או המוצר, ולהיות בפורמט סטנדרטי מסוג Full HD. אפשר כמובן גם באיכות של 4K, רק שבמידה ומדובר בשיווק בדיגיטל, אין מי שיכול לראות את ההבדלים שבין קבצי 1K לקבצי 4K, כך שאין כל כך טעם להשקיע בטיפול בקבצים ענקיים, שלא תורמים בסופו של התהליך לאיכות הצפייה. במידה ומעוניינים לקדם מוצר ספציפי של העסק, חשוב שסרט התדמית יציג את הנושאים הבאים: הצגת בעיה קיימת אצל קהל היעד, הצגת המוצר שפותר בעיה זו, הצגת הייחוד של המוצר, והנעה לפעולה. מאוד מומלץ שסרט התדמית ידבר בשפה של הלקוח הסופי. כלומר, במידה וקהל היעד הוא בספרד, מומלץ שהקריינות והכתוביות יהיו בספרדית, ולא באנגלית עם כתוביות תרגום לספרדית, כי חוץ מישראל, אנשים לא אוהבים לקרוא כתוביות תרגום. מעדיפים- שפת המקום. 

מנהל שיווק- מעונין לחזק את המיתוג של העסק?

מתכנן קמפיין שיווקי לקידום העסק וכניסה לשווקים חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו תחילה סרט תדמית למרכז הקונגרסים בירושלים- בינייני האומה

מדובר על הפקת סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר הופק עבור מרכז הקונגרסים בירושלים, לקראת שנת 2023. מדובר על גרסה מעודכנת לסרט התדמית שהפקנו למקום בשנת 2019, כאשר הגרסה הנוכחית נועדה בעיקר על מנת להציג לקהל היעד את החידושים הטכנולוגיים שנוספו במקום, ומשדרגים משמעותית את היכולות של המרכז לטובת הלקוחות. סרט תדמית כזה בהחלט מתאים להעלאה לאתר של מרכז הקונגרסים, או להצגה ללקוחות פוטנציאלים.

ראו סרט תדמית מקצועי למשרד עורכי דין, שהותאם להעלאה לאתר המשרד

מדובר על הפקת סרט תדמית באורך של כ- 2.5 דקות, שהוא סרט מקצועי של משרד עורכי דין, שבשל מגבלות של לישכת עורכי הדין, לא יכולים להפיק סרטי פרסומת. לכן, סרט תדמית מקצועי, בו מציג עורך הדין תהליכים בבית המשפט, וטיפים שקשורים לתחום הפעילות של המשרד, הם בהחלט מקובלים.

ראו דוגמת הפקת סרט תדמית שהועלה לאתר של העסק

מדובר על מוצר רפואי לאוכלוסיה מבוגרת, אשר אמורה לרכוש את המוצר ישירות מהחברה, ללא צורך באישור רפואי. נדרש לשכנע את אותה אוכלוסיה ביתרונות של המוצר. לצורך כך הפקנו סרט תדמית זה, באורך של כ- 2 דקות, ואשר מבוסס ברובו על צילומי וידאו של המוצר, של אנשים אחרים שמשתמשים בו ומרוצים, ועם גרפיקה דינאמית מוצג מגוון הבדיקות שהמכשיר יכול לבצע עבור אותם אנשים. הסרט בפורמט סטנדרטי של Full HD, והוא הועלה לאתר החברה.

 

2. קמפיין ממומן בגוגל- PPC- אחד הכלים הכי יעילים שיווקית בדיגיטל, הוא ביצוע קמפיין ממומן בגוגל, במה שנקרא: Pay Per Click (PPC). בדרך זו, מכינים קמפיין עם תקציב חודשי/יומי, בו מוצגות 'מודעות' ממומנות ללקוחות, שהקלידו מילות מפתח שהוגדרו על ידי בונה הקמפיין, כך שסרט התדמית מוצג לאותם לקוחות שהקליקו על המודעה של העסק. חשוב להבין שמדובר על קמפיין יקר. כל קליק מחוייב בעשרות שקלים, בהתאם למיקום שבו הוא מוצג. יש להכין תקציב של אלפי שקלים, על מנת לראות תוצאות. היתרון של קמפיין כזה הוא שניתן לטרגט בצורה די מדוייקת את קהל היעד הרלוונטי למוצר אותו מציגים בקמפיין, כך שהיעילות של הקמפיין מאוד גבוהה. 


3. קמפיין ממומן בפייסבוק (מטא)- במידה וקהל היעד של העסק נמצא ברשת החברתית פייסבוק, מומלץ להפעיל קמפיין ממומן גם בפייסבוק. מדובר על קמפיין פחות יעיל מגוגל, כי מי שמסתכל בגוגל בדרך כלל מחפש פתרונות, ושמח לקבל הצעות מדוייקות לצרכים שלו. בפייסבוק אנשים משוטטים כפעילות חברתית, או בשעמום, ופחות תוחים לצפות ב'פרסומות'. לכן גם העלויות של הקמפיינים הרבה יותר זולות. קליק בדרך כלל הוא בעלות של שקלים בודדים. היתרון שוב הוא שבמידה וקהל היעד נמצא בפייסבוק, אפשר לטרגט גם אותו, ואז במידה ומוצג לקהל היעד משהו שרלוונטי עבורו, יש סיכוי גדול יותר שהוא אכן יקליק על הפרסום, ויצפה בסרט התדמית. אבל, מי שבפייסבוק מוכן להקדיש פחות זמן לצפייה בסרט, ולכן עבורו חייבים להפיק גרסה מקוצרת של הסרט, ורצוי באורך שלא חעלה על 60 שניות. עדיין, ניתן להשתמש בפורמט סטנדרטי של Full HD.

ראו דוגמת הפקת סרטון תדמית שהותאם לאינסטגרם

מדובר על גרסה מאוד מקוצרת של סרט התדמית שהפקנו לחברת וול-דן, שהיה במקור באורך של כ- 1.5 דקות, לגרסה מקוצרת של כ- 30 שניות אשר מותאמת לאינסטגרם. הסרטון הוא גם בפורמט מרובע לא סטנדרטי של 1080x1080. הסרטון גם לא כולל קריינות, כי רוב האנשים באינסטגרם לא מפעילים את ערוץ הסאונד.

 

לסיכום, הפקת סרט תדמית עבור העסק, היא רק השלב הראשון בתהליך השיווקי של קידום העסק. לאחר ההפקה, מומלץ להעלות את הסרט לאתר העסק, וליזום קמפיינים שיווקיים באמצעי המדיה השונים, כגון: גוגל, פייסבוק, אינסטגרם וטיק טוק, כמובן בהתאם למקומות בהם קהל היעד נמצא.אולי יעניין אתכם גם:        מתכון שיווקי מנצח בהפקת סרט תדמית: הצגת הבידול לקהל היעד                                        הפקת סרט תדמית- עכשיו יותר מתמיד!   

ראו דוגמת סרט תדמית שהותאם לאינסטגרם

גם כאן מדובר על סרט תדמית שהותאם להצגה באינסטגרם, על ידי: אורך הסרטון עכשיו הוא כ- 30 שניות, ללא קריינות, ובפורמט מרובע לא סטנדרטי של 1080x1080. דרך אגב, אפשר כמובן להציג כזה סרטון בטיק טוק, ואפילו בפייסבוק.

ראו דוגמת גרסה מקוצרת של סרט התדמית שהותאם לפייסבוק

מדובר על אותו מוצר רפואי שהוצג בסעיף 1, רק שהפעם סרט התדמית הותאם לקמפיין בפייסבוק. הפעם, הסרט באורך של קצת פחות מ- 60 שניות, ועדיין כמעט כולו מבוסס על צילומי וידאו של המוצר, כאשר הפעם מוצגים הדברים הכי חשובים לקהל היעד, כולל הגרפיקה המיוחדת של מגוון יכולות הבדיקה של המכשיר, ובפחות זמן מהסרט המקורי שהיה באורך של כ- 2 דקות. הפורמט הוא סטנדרטי של Full HD.

 

4. קמפיין באנסטגרם או טיק טוק- בשנים האחרונות, צעירים כמעט נטשו לחלוטין את פייסבוק, ועברו לערוצי אינסטגרם וטיק טוק. במידה וקהל היעד שלכם נמצא באחד מערוציטם אלו, מומלץ להשיק קמפיינים באותם ערוצים, ולחשוף לקהל היעד את המוצרים שלכם. אבל, כאן נדרשת התאמה יותר גדולה לסרט התדמית. כאן צריך לייצר גרסה מאוד מקוצרת, באורך של 15-30 שניות לכל היותר, ובפורמט לא סטנדרטי אנכי של 1080x1920, או מרובע לא סטנדרטי של 1080x1080. אכן, זה מאוד אתגרי להכניס את המידע השיווקי העיקרי אל תוך 15 שניות, אבל זה מקסימום הזמן שחברה צעירים יהיו מוכנים להקדיש לסרטון שלכם. כאן הכי באה לידי ביטוי היצירתיות של חברת ההפקות. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות