יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרט תדמית באנימציה

הקושי להתמודד בשוק תחרותי


כל עסק, בכדי להגדיל מכירות חייב שהלקוח הפוטנציאלי יזהה את הערך שהחברה יכולה לספק עבורו, ומה הבידול שלה ביחס לתחרות, כלומר- למה עדיף לי כךלקוח לרכוש מחברה שמציעה לי כרגע פתרון, ולא מחברה מתחרה (הבידול העסקי)?. בנוסף, לקוחות כיום נעשו 'קצרי רוח', שמצפים לקבל את המידע החשוב בפשטות ובמהירות.

את כל אלה, סרט תדמית באנימציה יכול לבצע בקלות ובמהירות, ואפילו בעלויות אטרקטיביות.


 מה היתרונות של סרט תדמית שנעשה באנימציה?


לסרט תדמית שנעשה באנימציה, ישנם יתרונות רבים, ובעיקר:

- ניתן להציג נושאים מורכבים בצורה פשוטה וברורה, מה שמתאים מאוד לקונספטים חדשים

- ניתן מאוד לפשט דברים, כך שאורך הסרט יהיה מאוד קצר (אפשר בדקה אחת להסביר תפישות מורכבות)

- העסק יכול להיות וירטואלי לחלוטין, ללא כל תשתיות, שבדרך כלל נידרש להציג בסרטי תדמית המצולמים בוידאו
 

מה תהליך ההפקה של סרט תדמית שנעשה באנימציה?


הפקת סרט תדמית באנימציה כוללת את השלבים הבאים:

- תיאום ציפיות- זהו השלב החשוב ביותר, בו מתאמים עם הלקוח את הסגנון של הסרט. ישנם לקוחות שמצפים שסרט התדמית באנימציה יהיה בסגנון סרטי 'וולט דיסני'. חייבים להציג ללקוח דוגמאות של סגנון ההפקה, ורק לאחר מכן ניתן להתקדם בהפקה.

- תחקיר של העסק או הפתרון- במטרה של שלב זה היא להבטיח שחברת הפקת סרטי התדמית מבינה לעומק את הפתרון, ואת המסרים העיקריים שמעוניינים להציג בסרט האנימציה.

- גיבוש פתרון אנימטיבי- בשלב הזה חברת ההפקה מבצעת תכנון מפורט של סרט התדמית, באמצעות קופירייטרים, אשר מתרגמים את המסרים העיקריים לסיפור קצר, אותו מציגים ללקוח במסגרת מה שמכונה story board. 

- הפקת האנימציה- לאחר שהלקוח אישר את התסריט, אשר הוצג לו במסגרת ה story board, מתחיל שלב הפקת האנימציה, הקלטת קריינות, בחירת המוזיקה, ושילוב של כל החומרים לסרטון תדמית אנימטיבי.

 
לסיכום, סרט תדמית שנעשה באנימציה הוא המתאים ביותר להצגה של קונספטים חדשים ללקוחות חדשים, בצורה פשוטה וברורה. חשוב שסוג סרט התדמית יתואם עם המזמין מראש, בכדי להבטיח שכל המסרים יועברו בצורה טובה ללקוחות.אולי יעניין אותך גם:   איך מפיקים סרטון תדמית מורכב?


                                האם יש מקום לרגש בסרטון תדמית?

 

מנהל שיווק- מעוניין לקדם שיווקית את העסק?

 

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות ולשווקים חדשים?

ראו תחילה סרט תדמית לעסק שנעשה באנימציה

ראו סרט תדמית למערכת ניהול ייצור שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לציג מערכת ניהול ייצור חדשנית שמשווקת בימים אלה בארץ. בסרט תדמית זה שילבנו מספר טכנולוגיות הפקה: צילומי וידאו רבים על מנת להציג איך המערכת נראית בפועל, ושהלקוחות הפוטנציאלים יראו את השילוב של המערכת בקו הייצור. בנוסף את מבנה המערכת הצגנו באנימציה מסוג גרפיקה דינאמית, מה שמאפשר להסביר את מבנה המערכת בצורה הכי פשוטה וברורה. שילוב זה של צילומי וידאו ואנימציה הוא ייחודי, מכיוון שמקובל שסרט תדמית הוא או סרט המבוסס על צילומי וידאו, או סרט שכולו באנימציה.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לאפליקציה חדשה שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באנימציה, באורך של כדקה, אשר נועד לקדם שיווקית אפליקציה חדשה של השכרת דירות אונליין. מכיווןן שמדובר על קונספט חדש של השכרת דירות, הדרך המומלצת לקדם כזה נושא הוא דרך סרט תדמית באנימציה, מלווה בקריינות מקצועית. האנימציה בסרט זה היא מסוג גרפיקה דינאמית, מאוד עשירה מבחינה ויזואלית. כמובן, ניתן להפיק גם כזה סרט, על ידי צילומי מסך אקטיביים של האפליקציה, מה שייתן נופך יותר קשור לאפליקציה. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות