יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
הפקת סרטון מוצר לאפליקציה עבור טלפון חכם
התחום שמתפתח בקצב מדהים בשנים האחרונות, הוא תחום פיתוח האפליקציות לטלפונים חכמים. כמות האפליקציות הקיימות נמדדת במיליונים רבים, כאשר כל צעיר עם רעיון נחמד מפתח- אפליקציה נוספת, וחולם להתעשר ממכירת מיליוני אפליקציות.

אבל, הקושי העיקרי הוא כמובן לשווק את האפליקציה, ולגרום לכמה שיותר אנשים להיחשף אליה, מתוך ההיצע האין-סופי של אפליקציות אחרות. הפתרון המומלץ להגדלת החשיפה, הוא הפקת סרטון מוצר קצר וממוקד, אשר יציג את האפליקציה, ואותו להעלות לאתר של האפליקציה. כמובן, השאלה המתבקשת מה צריך להיות האופי של הסרטון מוצר, ואיך הסרט יגיע בסופו של דבר לקהל היעד? תשובות לכך תלויות בסוג האפליקציה.
נחלק את האפליקציות לכמה סוגים:

אפליקציה לשימוש בתחום ספציפי, כמו "מעקב תוכנית כושר אישית", או "מעקב תוכנית דיאטה", או "מעקב הוצאות חודשיות"
ההמלצה: להפיק סרטון מוצר המציג את האפליקציה, כולל ראיון עם "מוביל דעה" ידוע בתחום (כמובן, בהתאם לתחום הספציפי שבו האפליקציה פועלת). לאחר שהסרט הועלה לאתר, יש לפתח תוכנית שיווקית המתמקדת בשוק היעד, ולהשקיע בה את מירב המשאבים השיווקיים.
 
אפליקציה שהיא כלי שימושי מתוחכם, אבל מתאימה לכל הקהל, כגון: "שיטת סריקה חדשנית", או "מערכת ייצוב למצלמה סלולרית"
ההמלצה: להפיק סרטון מוצר המציג את האפליקציה, כולל ראיון עם "מוביל דעה" בטכנולוגיה הרלוונטית (על פי התחום שבו מיושמת האפליקציה). התוכנית השיווקית חייבת להיות ממוקדת טכנולוגיה, קרי: הצגת האפליקציה בכנסים טכנולוגיים, או השתתפות בתחרויות של פתרונות טכנולוגיים בינלאומיים, מתוך תקווה לקבל כיסוי של האפליקציה במדיות שונות, ואולי גם זכייה בתחרות בינלאומית, שכמובן יגדיל מיידית את החשיפה.
 
אפליקציה שהיא משחק, לשימוש על ידי כל קהל (שזוהי כידוע האפליקציה הכי נפוצה)
ההמלצה: להפיק סרטון מוצר ויראלי, כזה שיפיץ את עצמו ברשתות חברתיות, ובכך יקבל חשיפה משמעותית לציבור הרחב. הקושי הגדול הוא ביצירת סרטון ויראלי, שיקושר מבחינת המסרים לאפליקציה. מאוד אתגרי מבחינה קריאטיבית, אבל- אפשרי.

לסיכום, פיתוח האפליקציה הוא רק השלב הראשון. לכל אפליקציה חייבים לפתח גם תוכנית שיווקית מתאימה, כזו שתחשוף אותו לקהל היעד. הכלי השיווקי המתאים ביותר לאפליקציות הוא סרטון מוצר, שגם הוא כמובן חייב להיות מותאם לקהל היעד.

מנהל עסק - מעוניין להפיק סרט לאפליקציה חדשה?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

ראו תחילה דוגמא לסרט לאפליקציה רפואית לטלפון חכם

ראה סרטון מוצר לאפליקציה חדשה שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון מוצר באורך של כדקה, אשר מציג קונספט חדשני בנושא השכרת דירות. סרטון מוצר זה מבוסס כולו על אנימציה מסוג גרפיקה דינאמית. מניסיוננו, הצורה היעילה ביותר להציג מוצרים חדשים המתבססים על קונספט חדש, היא באמצעות סרטון מוצר מבוסס אנימציה. חשוב גם שהסרטון יהיה קצר מספיק, בכדי לשמור את קהל היעד בעיניין, ובדרך כלל מומלץ סרטוני מוצר באורך של עד 60 שניות. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני מוצר, הופקו למוצרים שונים ומגוונים, וכל אחד מהם הוכיח את היעילות שלו בקידום המכירות של מוצרים אלו

יהב הפקות- סרטוני מוצר שיווקיים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות