יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטי תדמית בימי קורונה

המשק הישראלי נכנס כמעט לשיתוק בימי הקורונה של מרץ 2020

בשבועות האחרונים, בכל ערב יש מסיבת עיתונאים עם ראש הממשלה ושרים בכירים ו/או בכירי מערכת הבריאות והאוצר, בהם מנסים 'לחנך' את הציבור להתנהגות נאותה בימי קורונה. המכה האחרונה שהונחת על בעלי העסקים הוא דרישה לצמצום משמעותי של העובדים במקום העבודה, כך שניתן יהיה לשמור על מרחק של 2 מטר בין כל העובדים. מדובר על דרישה די דרקונית, שכמעט משתקת את היכולת של עסקים להתקדם. במקביל, גם החשק של הצרכנים לבצע רכישות של מוצרים חדשים, כי חוששית מהבאות, ומנסים שלא לבזבז כסף.

 

למרות זאת- בעלי עסקים חייבים להמשיך ולנסות לשווק את המוצרים שלהם!

אם בעלי העסקים ירימו ידיים, ויפסיקו את פעולות השיווק, זו רק שאלה של זמן עד שהעסק יקרוס. צריך לשלם משכורות, ואת כל ההוצאות הקבועות, ולרוב העסקים יש מלאים של חומרי גלם, כך שיש הוצאות שחייבים לשלם. אי אפשר לשלם את כל אלה רק מתוך ההון של העסק, שיתדלדל במהירות. חייבים להגדיל הכנסות, ומהר! 

כיום זה כבר ידוע שההוצאה הכי נמוכה והכי יעילה לצרכי שיווק שלח העסק הוא סרט תדמית עבור העסק, או עבור המוצרים החדשים. חשוב להשקיע בהפקה של סרטי תדמית, ולנצל את המדיה החדשה שעובדת 24/7, בכדי לנסות ולהגדיל את הכנסות של העסק. מומלץ לפנות לחברת הפקת סרטי תדמית, ולהתניע כזו פעילות. 

 

אבל- חברות הפקת סרטי תדמית מתקשות להתחייב על הפקות חדשות

אכן, זוהי הבעיה מהצד השני. חברות הפקת סרטי תדמית גם מחוייבות לדלל את העובדים בחברות, או שגם הם סובלים מעובדים שנשארים בבית לטפל בילדים. לכן, הן גם מתקשות להתחייב על עלויות ולוחות זמנים להפקה, או שבכלל יוכלו להגיע לעסק בכדי לצלם בעסק צילומי וידאו עבור סרט התדמית.

כחברת הפקת סרטי תדמית לעסקים, אנחנו מסבירים ללקוחות שלנו שיש פתרונות, אבל צריך להבין מה המגבלות, ומה המוקשים שעשויים לצוץ במהלך ההפקה. במידה ומבינים את המגבלות- אפשר בהחלט להתקדם ולהפיק לכל עסק סרט תדמית, כזה שיעזור לו כמעט במיידי להגדיל מכירות ולהתאושש.


לפני שנכנס למגבלות הפקה בימי קורונה, ראו 2 דוגמאות של סרטי תדמית שהופקו לאחרונה:
 

מנהל עסק- העסק תקוע בגלל וירוס הקורונה?

מעוניין לחדש פעילות מכירות בזמן קצר יחסית?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראה תחילה סרט תדמית לאתר הזמנת קרוזים אונליין

מדובר על סרט תדמית של כדקה וחצי, אשר מבוסס כמעט כולו על קטעי וידאו שנרכשו מתוך אתרי Stock Footage, וכן צילומי וידאו של ספינות הקרוזים השונות, צילומי מסך אקטיביים מתוך אתר האינטרנט, מלווים בקריינות מקצועית אשר הוקלטה באולפן קול אקוסטי, עם מוזיקה כייפית. המטרה של סרט התדמית היא לשדר את הכייף של החוויה של קרוז, הן מבחינת התשתיות שבספינות הקרוזים, והן מבחינת המקומות המדהימים אליהם מפליגים.

סרט תדמית לתוכנה חדשנית לסינכרון גלובלי של גידולים חקלאיים

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר מציג תוכנה חדשנית, שמאפשרת להבטיח את ההזמנה של כל העולם, באמצעות התוכנה המיוחדת. כמעט כל סרט התדמית מבוסס על קטעי וידאו שנרכשו ממאגרי Stock Footage,] בליווי צילומי מסך אקטיביים (Dynamic Screen Shots) כך שניתן גם להבין את הבעיה, וגם לראות איך התוכנה בעצם מאפשרת את הסינכרון הגלובלי, החל מהחקלאי הבודד בכל מקום בעולם, ועד למוצרים שמגיעים לרשתות השיווק.

מה מגבלות ההפקה של סרטי תדמית בימי קורונה?

נעבור על כל אחד משלבי הפקת סרטי תדמית, בכדי להבין מה המגבלות הקיימות כיום, כאשר וירוס הקורונה משתולל, וקיימות הגבלות על הפעולה של כמעט כל עסק. המגבלות הן:

1. תחקיר-  בדרך כלל אנחנו ממליצים לבצע לפני תחילת ההפקה תחקיר מעמיק בעסק שהזמין את סרט התדמית, ושאותו מקיימים באמצעות פגישה פנים-אל-פנים בעסק, בין נציג של חברת ההפקה לבין מובילי העסק. באופן כזה לומדים בצורה בלתי אמצעית את היכולות של העסק, את הייחוד של העסק וביחד מגבשים את המסרים השיווקיים לצורך ההפקה. אבל, בימי קורונה זה כמעט בלתי אפשרי, ולא רצוי. לכן, אנחנו ממליצים לקיים תחקיר באמצעות שיחת וועידה בין חברת ההפקה לבין מובילי החברה. במהלך השיחה, ניתן להעמיק כמעט בכל נושא, אמנם בצורה פחות יעילה ממפגש פנים-אל-פנים, אבל עדיין מקסימום מידע הנדרש בתחקיר מושג גם בצורה כזו.

2. כתיבת תסריט- התסריט נכתב על ידי הקופירייטר של חברת ההפקות, שברוב המקרים הוא עובד מהבית, כך שאין לימי קורונה כל השפעה על הנושא. זה רק תלוי בזמינות של הקופירייטר. 

3. סגנון הפקה- זה די ברור שבימי קורונה אסור לתכנן הפקה של סרט תדמית שיהיה מבוסס על צילומי וידאו בחברה. לאף אחד אין ראש לצלם בעסק, יש סיכוי שגם העסק כמעט מושבת ולא ניתן יהיה לצלם את עיקר הפעילות. לכן, מומלץ להפיק את סרט התדמית באחת משתי הצורות הבאות:

   3.1 סרט תדמית באנימציה- כיום עלות הפקת סרטי תדמית באנימציה פחתה בצורה משמעותית, וסגנון שכזה מתאים להפקת סרט תדמית לתוכנה חדשה, אפליקציה חדשה או הצגת קונספט חדשני של העסק. ניתן כיום בסביבות ה- 10 אלף ש"ח, להפיק סרט תדמית באנימציה ברמה גבוהה, כזה שיציג את הפתרון של העסק בצורה מקצועית ומושכת. ניתן להפיק סרט אנימציה בתוך 2-3 שבועות, או אפילו פחות במידה והנושא דחוף. הבעיה היחידה שיכולה להתעורר זה זמינות של האנימטורים. דרך אגב, אנימציה היא גם לא מגבלה בהפקה של חברות ההפקה, כי בדרך כלל אנימטורים עובדים מהבית, תול תוכנות חזקות שיש להם על המחשב המקצועי שהם מחזיקים בבית, כך שזה אפילו יתרון בימי קורונה.

   3.2 סרט תדמית מבוסס קטעי וידאו נרכשים (Stock Footage)- אין ספק שלרוב המוצרים מומלץ להפיק סרט תדמית בוידאו. זה מעורר רגש ויוצר הזדהות, ואנשים נוטים לרכוש מוצר שהוצג להם בסרט תדמית מבוסס צילומי וידאו. אבל מכיוון שלא ניתן לצלם בוידאו בעסק, מומלץ לבצע הפקה של סרט התדמית, כך שיתבסס על קטעי וידאו נרכשים ממאגרי Stock Footage). יש כיום הרבה מאוד מאגרים, עם מגוון כמעט אין סופי של קטעי וידאו. ניתן לבנות כמעט כל סיפור שנרצה, על ישי שילוב של מספר קטעי וידאו נרכשים. מכיוון שכל קטע וידאו עולה רק כמה עשרות דולרים, גם סוג כזה של סרט תדמית ניתן להפיק בעלות של כ 10 אלף ש"ח, ולסיים אותו בתוך 2-3 שבועות, ואפילו פחות במקרה של הפקה דחופה. 


לסיכום, דווקא בתקופה קשה של ימי הקורונה, חשוב להפיק סרטי תדמית לעסקים, בכדי לעודד מכירות. קיימות מספר מגבלות בהפקה שחשוב להבין אותן, אבל זה אפשרי ומאוד מומלץ.למאמרים נוספים בנושא:    סרט תדמית שירוץ ברקע של אתר החברה-  לחץ כאן                                        סרטי תדמית- העולם עבר לצפייה בוידאו-  לחץ כאן


 

ראו סרט תדמית ללהצגת תוכנה יישומית לרכב שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר הופק לצורך הצגה בתערוכה של מערכת יישומית לרכבים, מבוססת ענן. לצורך ההפקה, השתמשנו בעיקר בחומרי גלם שנרכשו מתוך מאגרים, מלווים בכותרות גדולות ודינאמיות, בהן הוצגו המסרים העיקריים להדגשה בסרט התדמית. הפקה כזו היא לא רק קצרה ביותר, כי לא נדרש לצלם חומרי גלם חדשים, אלא גם פשוטה ואפשרית בימי קורונה.  את הקונספט של פעולת המערכת, הצגנו דרך גרפיקה דינאמית.

ראו סרט תדמית למצלמת דרך חדשנית לרכב שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית קצר, באורך של כ- 1.5 דקות, אשר בעצם מעודד אנשים לבצע רכישה אונליין (Online), בלי לצאת מהבית. היתרון העיקרי של סרט תדמית זה שהוא בעצם מציג את הפתרון באופן הכי מדוייק לצרכן: מצולם בוידאו בתוך רכב נוסע, שזה בדיוק השימוש במצלמת הדרך לרכב. בסרט ניתן לראות איך המוצר נראה, איך הוא מותקן ברכב, ומה הביצועים שהוא נותן לצרכן תוך כדי נסיעה. אין ספק, שזה בדיוק סוג סרטי התדמית המומלצים להפקה, אשר מקדמים מכירות בכך שחוסכים מהלקוח הפוטנציאלי את הצורך לגשת ולרכוש את המוצר דרך סניפי המכירה של החברה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות