יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטי תדמית באנגלית- זה לא רק החלפת קריינות מעברית לאנגלית

שיווק בארץ ושיווק בחו"ל זה שני דברים שונים לחלוטין

ישנם הרבה חברות שמוכרות מוצרים שהם פיתחו גם בארץ וגם בחו"ל. בכדי לחסוך כסף, הם מפיקים קודם כל סרט תדמית לכל מוצר בעברית, ולאחר שהסרט הושלם הם מקליטים מחדש קריינות באנגלית, ומשלבים את הקריינות בסרט התדמית באנגלית, ומתכננים להשתמש באותו סרט לשיווק בחו"ל. הם כמובן מתפלאים שסרט תדמית למוצר שעבר מצויין בארץ, לא מניב כל תוצאות בשיווק בחו"ל. לכן, חשוב להבין: לכל שוק יעד חייבים סרט תדמית ייעודי

 

מה הנושאים החשובים לבדיקה בהפקת סרט תדמית באנגלית?

בכל פנייה לכל שוק יעד, לפני שמתחילים להכין את סרט התדמית, חייבים לבדוק את הנושאים הבאים:

1. מיהו קהל היעד, ומה מאפיין אותו?
2. מה התחרות באותו שוק יעד, והאם קיים מוצר דומה או תחליפי מספק אחר?
3. מה היתרון של המוצר המוצע, או של העסק, באותו שוק יעד?

ברור שבכל יעד כל אלה שונים לחלוטין, ונכונים רק לאותו שוק יעד. לכן גם, בכל הפקה של סרט תדמית לשיווק של מוצרים חדשים, חייבים לבצע את התחקיר של שלושת נושאים אלו, ורק אז להתחיל לאפיין את סרט התדמית עבור המוצר, ולכוון אותו רק אל אותו שוק יעד.

מנהל שיווק- מתכנן לשווק מוצרים גם בארץ וגם בחו"ל?

מעוניין להיכנס לשווקים חדשים עם מוצרים חדשים?
 

ראה תחילה סרט תדמית ליצרנית ציוד קוסמטי רפואי

לצורך שיווק של ציוד לטיפולים קוסמטיים ברצות הברית, בוצע ניתוח שוק מעמיק. במהלך התחקיר התברר שבשוק היעד ישנה תחרות רבה בדיוק באותו סקטור, של הרבה מאוד יצרנים, שמציעים מכשירים דומים. אילו הפקנו סרט תדמית לעסק, בו מציגים את המכשירים, רוב הסיכויים שהם לא היו מקבלים כל חשיפה. מכיוון שהמכשירים של אותו יצרן כללו היבטים קומסטיים-רפואיים, הוחלט למצב את המכשירים כמכשירים קוסמטיים רפואיים, מכיוון שבארהב כמעט ואין תחרות בסקטור זה. בסרט התדמית הדגשנו את כל ההיבטים הקוסמטיים רםואיים, כולל עדות של רופא על היתרונות שבשימוש במכשירים של אותו יצרן. מהלך זה יצר חשיפה גדולה מאוד לסרט התדמית ולחברה, ומיתג אותה כמעט מיידית כמובילה בתחום.

סרט תדמית לחברה שמפתחת ומייצרת מכלולים מכניים זעירים מיוחדים

החברה מייצרת מכלולים מכניים זעירים מאוד מיוחדים, שיכולים לעמוד בתנאי סביבה מאוד קשים, ומתאימים להרבה מאוד אפליקציות החל מחקלאות ועד תעופה. בעולם קיימים אין סוף יצרנים של כאלה חלקים, אבל כולם הם 'בתי חרושת', כאלה שנראים ממש לא טוב, אין להם תיעוד מסודר, והאמינות שלהם די בינונית. להתחרות בכל היצרנים ראש בראש זהו מאבק אבוד. ניסינו לבדוק מה יכול להיות היתרון של החברה בשוק היעד. התברר שבשוק זה מוכנים לשלם סכומים יותר גבוהים על כאלה חלקים, בתנאי שיתקבלו חלקים באמינות מאוד גבוהה. לכן, ארגנו את החברה בארץ כמו חברת הייטק, הכוללת גופי פיתוח ואבטחת איכות, החל משלב הפיתוח, דרך כל תהליכי הייצור ועד לבחינה לפני אספקה. צילמנו את כל תהליכי הפיתוח והייצור בחברה, כך שניתן היה לראות כמה החברה מתקדמת מבחינת פיתוח וייצור, מה שמבטיח אמינות גבוהה של כל מוצר שהחברה מספקת. ברור שסרט התדמית יצר חשיפה מאוד גדולה לחברה, וגם מיתג אותה כמובילה בתחום, ובמיוחד בתחום האמינות.

על מה מומלץ לשים דגש בהפקת סרטי תדמית באנגלית?

בכול הפקה של סרטי תדמית באנגלית, יש לשים דגש על הנושאים הבאים:

1. בכל הפקה של סרט תדמית, לבצע תחקיר מעמיק בשוק היעד, ללמוד את התחרות, ולחפש את הנושא שמבדל את החברה שמעוניינת בסרט התדמית מהתחרות באותו שוק יעד. 

2. להכין תסריט על ידי קופירייטר, שיודע להציג את היתרון השיווקי בצורת סיפור מעניין שיכבוש את הלקוחות באותו שוק יעד. מאוד חשוב להיות ממוקדים במספר מצומצם של מסרים, כך שניתן יהיה להפיק סרט תדמית קצר יחסית, אבל קולע!

3. במידה ונדרשת קריינות בסרט התדמית, היא חייבת להיות כזו שמותאמת לשוק היעד, כלומר- אם הקריינות היא לארצות הברית, הקריין צריך להיות American Native Speaker. לאנגליה British Native Speaker וכן הלאה.

4. מכיוון שצילומי הוידאו לסרט התדמית מבוצעים ברובם בארץ, חשוב לשים לב שלא לצלם דברים שמזוהים עם ישראל, כמו שלטי רחוב בעברית, או אוטובוסים עם רישום בעברית, וכן הלאה. זה מאוד מורכב, אבל הרבה נופלים דווקא על זה. הלקוח צריך לקבל את התחושה שהחברה קיימת בארצו, מה שמחזק את הקשר הרגשי בין הלקוח לבין העסק, ומעודד רכישה.

5. בכדי לחזק את המסרים, צריך שכל נושא יוצג גם בוידאו, יוסבר בקריינות ועיקרי המסרים גם יופיעו בכותרות גדולות ודינמיות במרכז המסך, כך ששלות האלמנטים האלה יחזקו בוודאות את המסרים.

6. תמיד לסיים את הסרט בקריאה לפעולה, כמובן לא קריאה אגרסיבית אלא מאוד מנומסת בסגנון: מומלץ להתקשר בהקדם וכדומה. אנשים די פסיביים בצפייה בסרטי תדמית. עידוד לפעולה הופך את הצפייה הפסיבית לאקטיבית.


לסיכום, בכול הפקה של סרטי תדמית באנגלית, חשוב לחקור את שוק היעד, ללמוד את התחרות, ולמצוא את הנושאים המבדלים של העסק והמוצרים באותו שוק, ורק אותם להציג בסרט התדמית.
למאמרים נוספים בנושא:  שילוב סרטי תדמית באסטרטגיה השיווקית                                      מה גורם לסרט תדמית להשפיע?

 

ראו סרט תדמית למערכת ניהול גידול של קנאביס רפואי שהפקנו לאחרונה

חברת ריוסול פיתחה מערכת ניהול גידול קנאביס רפואי, והצליחה ליישם את הפתרון בעשרות חממות גידול בארץ. כאשר רצתה להתחיל לשווק את המערכת גם בחו"ל, בצענו תחקיר מעמיק של קהל היעד של המערכת, והגענו למסקנה במשותף עם הלקוח, שהדרך הנכונה לשווק כזה פתרון בחו"ל, היא באמצעות סרט תדמית שיהיה מבוסס כולו על צילומי וידאו של המערכת, כפי שהיא מותקנת אצל לקוח מרוצה בארץ. ואכן, סרט תדמית זה מבוסס כולו על צילומי וידאו, בחממת גידול קנאביס בארץ, בו ניתן לראות כיצד המערכת משתלבת בכל תהליך הגידול בחממה. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית למוצר שתוכנן לשיווק בשוק האמריקאי שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מכונת חירור חדשנית בשוק האמריקאי. לפני הפקת סרט תדמית זה, למדנו לעומק את התחרות, בכדי להבין מה קיים בשוק מכונות החירור, ובכדי למצוא את הגורם שאכן יגרום לקהל היעד השמרני יחסית, להחליף את הציוד הקיים במכונת חירור חדשנית זו. לכן, סרט התדמית שם דגש על הטכנולוגיה החדשה של המכונה, ואיזה תכונות הלקוח יכול לקבל משימוש במכונה זו. סרט התדמית הוצג ללקוחות פוטנציאלים בתחילת פגישות עסקיות.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות