יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרט לאתר מימון המונים
אחד התחומים החמים ברשת, הוא גיוס מימון לפיתוח מוצרים באמצעות אתרי מימון המונים (Crowdfunding). קיימים כיום אתרי מימון המונים רבים, הן בארץ והן בחו"ל, באמצעותם ניתן לגייס סכומים משמעותיים, המאפשרים השלמות פיתוח של מוצרים, באמצעות הצעת תיגמול למשקיעים. בשנה האחרונה תחום זה מאוד נחלש. נעשה יותר ויותר קשה לגייס מימון בשיטה זו, ויזמים חייבים להשקיע סכומים אדירים בכדי לקבל חשיפה, שתגרום לקמפיין שלהם להגיע לדף הראשון.

מימון המונים- תם עידן הכסף הקל

כיום אנחנו ממליצים לחזור לאפשרויות הגיוס של פעם, קרי- משקיעים מוסדיים, אנג'לים או קרנות הון סיכון, או להכניס שותף אסטרטגי, שגם מביא מימון להשלמת הפיתוח והשיווק של המוצר. קרא כאן עוד, כולל דוגמאות.

מימון המונים: מהפכה בעולם היזמות

בכדי להגדיל את סיכויי ההצלחה של הקמפיין שלך, מומלץ להיות בקשר עם חברות הפקה שכבר הרימו כמה מיזמים מוצלחים, ולהנות מהניסיון שהם צברו. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

סרטים אפקטיביים עבור KickStarter או Indiegogo

לא בהכרח סרטים מושקעים מביאים את התוצאות. בהרבה מקרים, דווקא הגישה הישירה, הפשוטה שמדברת בגובה העיניים, וכול אחד יכול להתחבר אל התוכן, דווקא פרויקטים אלו מצליחים. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

עלות סרטים לקמפיין מימון המונים KickStarter או Indiegogo

קשה מאוד להגדיר כמה מומלץ להשקיע בהפקת סרט לקמפיין מימון המונים. ההשקעה תלויה בהרבה מאוד משתנים, כמו: מה יעד הגיוס? מה עלות המוצר המוצא? וכד. קרא כאן כמה כללי אצבע להשקעה המומלצת בהפקת סרטים ודוגמאות.

מה סוד ההצלחה של Pressy?

מה ניתן ללמוד מהמהלך הכול כך מוצלח של Pressy? האתגר האמיתי הוא לא "המוצר", או הסרט שתומך באותו "מוצר". האתגר האמיתי הוא להביא צופים/משקיעים פוטנציאלים לדף הקמפיין שלכם. קרא כאן עוד בנושא.

איך מגדילים את אמון המשקיעים באתרי מימון המונים?

אחת הבעיות שאתרי מימון המונים מתמודדים איתן הן הונאות. חלקן נעשות בתמימות, כמו חוסר יכולת של המפתחים להשלים ולספק את המוצרים שהבטיחו במסגרת הקמפיין באתר. קרא כאן איך ניתן להגדיל את אמון המשקיעים.

מה ההבדל בין סרט לגיוס משקיעים לסרט למימון המונים?

בכדי לבצע גיוס של כסף למימון הפרויקטים, היזמים נדרשים להפיק סרט, אותו הם מציגים למשקיעים. בגלל שיטת הגיוס הכל כך שונה בין מימון המונים למשקיע מוסדי, גם הסרטים המופקים לצורך הגיוס שונים לחלוטין.