יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
הפקת סרטוני תדמית מקצועיים

מה מומלץ להפיק כשרוצים לחזק את התדמית המקצועית של העסק?

כיום כל עסק מפיק סרטוני תדמית לקידום מכירות, ומעלה אותם לאינטרנט, כי זו הפכה לזירת המכירות העיקרית כמעט של כל מוצר, כולל של מערכות מתוחכמות ומורכבות. סרטוני תדמית אלו בעיקר מציגים את הבידול של כל עסק, כלומר- במה הוא יותר טוב מהמתחרים, ובכך מקדמים את המכירות של המוצרים שלהם. ישנם גם חברות אשר מעוניינות לחזק את המיתוג של העסק כמוביל בתחומו, ולהם מפיקים סרטון תדמית קצר לעסק, אותו מעלים לדף הבית באתר של העסק.

אבל, ישנם חברות ועסקים שמעוניינים לחזק את התדמית המקצועית שלהם. הם מעוניינים להיתפש כעסק מקצועי, שמשתף את הלקוחות שלהם בידע מקצועי. לכאלה עסקים אנחנו מציעים להפיק סדרות של סרטוני תדמית מקצועיים, או מה שנקרא גם 'סרטוני טיפים מקצועיים', ואותם להעלות לאתר של העסק, ולרשתות חברתיות, וליצור לעצמם קהילה מקצועית שממתינה לסרטון המקצועי הבא של החברה. 

ראו מספר סרטוני תדמית מקצועיים, או מה שנקרא 'סרטוני טיפים מקצועיים', אשר הופקו למגוון עסקים:
 

 סרטון תדמית מקצועי של עורך דין

מדובר על סרטון תדמית מקצועי של כ- 1.5 דקות, בו עורך דין מציג את נושא ביטוח סיעודי, אחד הנושאים המכבידים על משפחות כשמגיעים לכזה מצב ולא מוגנים.

מה היתרונות של סרטוני תדמית מקצועיים?

כאשר מעוניינים לחזק את התדמית המקצועית של העסק, הכי יעיל להפיק סרטוני תדמית מקצועיים, או 'סרטוני טיפים מקצועיים'. אני כותב 'סרטוני תדמית' ולא 'סרטון תדמית', כי שוב הכי יעיל להפיק סדרת סרטוני תדמית, אותם מעלים לאתר העסק ולרשתות חברתיות בזה אחר זה, מה שיוצר ציפייה לסרטון הבא, ובכך נוצרת קהילה שלא רק שהיא זו שתרכוש את המוצרים של החברה, היא גם תמליץ עליה כעסק הכי מקצועי בתחום שכדאי להקשיב למה שיש לעסק לומר. זה בעצם שיווק ויראלי, דרך סרטוני תדמית מקצועיים, אשר מופצים דרך שיתוף באינטרנט. 

 

על מה חשוב להקפיד בהפקה של סרטוני תדמית מקצועיים?

בכל הפקה של סרטוני תדמית מקצועיים, או של סרטוני טיפים מקצועיים, חשוב להקפיד על הנושאים הבאים:

1. תמיד לחשוב על הפקה של מספר סרטוני תדמית מקצועיים, ולא על סרטון תדמית בודד, כאלה שניתן להעלות אותם לרשת בזה אחר זה ולייצר ציפייה.

2. חשוב שהמציג בסרטון התדמית יהיה בעל מקצוע, ולא שחקן, אשר הוא זה שיציג את הנושא בצורה הכי מקצועית. לכאורה שחקן יכול להציג בצורה יותר אמינה ומשכנעת, מעצם היותו שחקן, אבל היעילות של כזה סרטון יותר נמוכה מאשר אם בעל המקצוע מציג את הנושא. המטרה של סרטון התדמית המקצועי היא ליצור חיבור מקצועי בין מי שצופה בסרט לבין בעל המקצוע שמייצג את העסק, ובכך הופך את העסק למקור ידע מקצועי למי שצופה בסרט. זה יקרה רק כאשר המציג 'אינו שחקן'.

3. אם מדובר על משהו שימושי, מאוד כדאי שהסרטון ידגים את מה שמוצג, ואז הטיפ המקצועי הוא איך ניתן לעשות את זה נכון, או איך זה יותר יעיל, וכד. סרטי טיפים מקצועיים כאלה הופכים מהר מאוד לויראליים, כי כל מי שנהנה מהטיפ, משתף אותו עם הקהילה שלו, וכך הקהילה המקצועית גדלה, והעסק מקבל חשיפה מעולה.

4. בסרטון תדמית מקצועי עדיף להתמקד בבעל המקצוע שמציג את הנושא. אין צורך להקרין סרטוני וידאו במקביל לנאמר, ולהסתיר את הדובר. עדיף להשאיר את הצופה מרוכז במה שאומרים. כדאי אבל לחזק את המסרים באמצעות כותרות גדולות ובולטות של המסרים העיקריים בכל שלב, כך שהזכירות של כל נושא תהיה גדולה יותר.

5. חשוב שסרטון תדמית מקצועי יהיה באורך של 30-90 שניות לכל היותר. חשוב להיות ממוקדים בנושא בודד, ולהציג באמת רק את הדברים הכי חשובים לגביי אותו נושא, אחרת- מאבדים את הצופים שינטשו את הסרטון. 

 
לסיכום, בכדי לחזק את התדמית המקצועית של עסק, מומלץ להפיק סרטוני תדמית מקצועיים, או מה שנקרא סרטוני טיפים מקצועיים, אותם יש להעלות לרשת בזה אחר זה, בכדי ליצור קהילה מקצועית.
 למידע שימושי נוסף בנושא:     מידע טכני עיקרי בנושא סרטוני תדמית-  לחץ כאן                                             קשיים צפויים בהפקת סרטוני תדמית-  לחץ כאן


 

 סרטון תדמית מקצועי של סוכנות ביטוח

מדובר על סרטון תדמית מקצועי של כדקה, בו מנהל סוכנות ביטוח מציג את נושא האיום החדש על עסקים, איומי סייבר, וכיצד נכון להתמודד עם איום זה בכדי להגן על העסק.

 סרטון תדמית מקצועי לחומר ניקוי חדש

מדובר על סרטון תדמית מקצועי של כ- 30 שניות, בו מנהלת מכירות של חברה המייצרת חומרי ניקוי מקצועיים, מציגה כיצד ניתן לפתור בעיה שנתקלים בבית, כמו ניקוי זכוכיות, באמצעות חומר ניקוי חדש. גם סרט כזה נקרא סרטון טיפ מקצועי.

 סרטון תדמית מקצועי של עורך דין

מדובר על סרטון תדמית מקצועי של כ- 2 דקות, בו מסביר עורך הדין בצורת צעד אחד צעד, איך ניתן לממש ביטוח בריאות. סרט כזה גם נקרא סרטון טיפ מקצועי.

ראו סרטון תדמית מקצועי למפזר חום חדשני שהופק לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר מציג מפזר חום חדשני. המפזר עצמו הוא מוצר מכני פשוט לכאורה. אבל, בכדי ליצור בידול בינו לבין מפזרי חום קיימים, סרטון התדמית שם דגש על היכולות הטכנולוגיות המתקדמות של מחלקת ההנדסה של החברה שפיתחה את מפזר החום, כולל הצגת אנליזות חום מתהליך הפיתוח המורכב של מפזר החום. צורת הצגה מקצועית זו, יצרה את הבידול של המוצר, מה שאיפשר למתקינים לקבל החלטת אימוץ הפתרון החדשני של החברה.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות