יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
הפקת סרטוני תדמית לקו מוצרים

איך לקדם מכירות של קו מוצרים חדש?

עסקים מפתחים ומייצרים קווי מוצרים חדשים, בהם הם מתמחים, ונדרשים לקדם שיווקית את המוצרים, על מנת להחדיר אותם לשווקים. אנחנו כחברת הפקת סרטי תדמית לעסקים, ממליצים לעסקים להפיק סרט תדמית לכל אחד מהמוצרים בנפרד, על מנת שהלקוחות יוכלו לזהות את היתרונות של כל אחד מהמוצרים בנפרד

מה מייחד סרטון תדמית זה?

בסרטון תדמית מוצגים התכונות המיוחדות של מצלמת הדרך מסוג R900, תוך הדגמת השימוש שלה בתוך רכב נוסע ובחנייה. אין ספק שמדובר על אתגר הפקתי, שעבור סרט בודד אולי לא היה 'שווה להשקיע'. אבל מכיוון שמדובר על קו מוצרים של מצלמות דרך, ההמלצה הייתה לצלם את כל מצלמות הדרך ברכב נוסע, ולהפיק סרטון תדמית נפרד לכל מוצר, בו יודגשו היתרונות המיוחדים של כל מצלמה.

ואכן, עבור אותו לקוח הפקנו כ- 8 סרטוני תדמית שונים, ל- 8 מצלמות דרך שונות, כאשר כולן צולמו בתוך רכב נוסע. לקראת הצילומים, הכנו את הרכבים במיוחד על מנת שניתן יהיה לצלם בתוכם, והשתמשנו במצלמות וידאו מיוחדות, אשר כללו מיצבים פנימיים, והותקנו על מייצב נוסף (סטדיקאם), כך שהרעידות שנגרמות למצלמה בתנועה בתוך הרכב שוככו בצורה משמעותית. בנוסף, כוסו כל חלונות הרכב בחומרים מקטבים, כך שהקטינו בצורה משמעותית את חדירת האור המסנוור של השמש אל תוך הרכב, והתאפשר לצלם את פנים הרכב, כאשר כל הפרטים בתוך הרכב ברורים, בלי שחוץ הרכב נראה 'שרוף'.

מנהל עסק - מעוניין להשיק קו מוצרים חדש?

מעוניין לפתח שווקים חדשים לקו מוצרים קיים?
 

צפו בעוד סרטוני תדמית למצלמות השונות

ראו תחילה סרטון תדמית למצלמת דרך ייחודית, מתוך קו מוצרים של מצלמות דרך

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית שהפקנו לחברה שמשווקת ציוד מעקב

חברת וורלדשופ, משווקת מגוון של מוצרי מעקב לגופים מקצועיים, שהייתה מעוניינת לשווק את אותם מוצרים גם לקהל הרחב. לכן, הפקנו סדרה של כ- 10 סרטוני תדמית למוצרים השונים, לצורך קמפיין שיווקי של קו המוצרים. כל סרטון תדמית מבוסס על צילומי וידאו של פריזנטורית באולפן מסך ירוק, כשבעריכה הסרנו את הרקע הירוק, ושתלנו במקומו צילומי וידאו של המוצרים השונים, וכן צילומי וידאו מתוך חדר התצוגה של החברה, ומעבדת השירות המתקדמת. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות