יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטי תדמית לכנסים ותערוכות דיגיטליות
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית,שהופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 

עולם הכנסים והתערוכות השתנה בעקבות הקורונה

אחד התחומים הכי מקובלים לקידום עסקים ברמה הבינלאומית היה השתתפות בכנסים ותערוכות בינלאומיות, בתחומים הקרובים לתחום הפעילות של העסק שרצו לקדם. ההשקעה באותן תערוכות הייתה עצומה. החל משכירת שטח רצפה לבנות עליו את ה Booth של העסק, אחריו תכנון ובנייה של ה Booth, ובכל ימי התערוכה השתתפות של אנשי מפתח בחברה, שנכחו בתערוכה או בכנס בכדי להציג את העסק ללקוחות פוטנציאלים, ולקיום פגישות עסקיות. עם תכנון נכון, והשקעת כוח אדם איכותי, זה כמעט תמיד עבד, ויצר לעסק הרבה מאוד עסקאות, או לפחות פגישות המשך מקצועיות, שאיפשרו לןהתקדם בתהליך המכירה. כל זה היה נכון עד תחילת 2020, השנה שבה הגיעה הקורונה לחיינו. 

המון השתנה מאז, אבל הדבר הבולט ביותר היה הקושי לקיים פגישות פנים אל פנים בחו"ל, או להשתתף בתערוכות או כנסים בינלאומיים. הכל שבק כמעט ביום אחד בכל העולם, למרות שעסקים המשיכו לפעול כמעט כרגיל, למעט מגבלות מסויימות. אין יותר כנסים ותערוכות, ואין כמעט מפגשים עסקיים. אבל עסקים רוצים להמשיך ולשווק את מוצריהם, אחרת הם יתחסלו. מה שמאוד התפתח בשנה האחרונה הם כנסים ותערוכות דיגיטליות. לא עוד השתתפות פיזית בתערוכה או בכנס, אלא מפגש דיגיטלי דרך אתרים שמאפשרים מפגשים דיגיטלים בינלאומיים. העלות אפסית, בוודאי ביחס להשתתפות פיזית, והאתרים פועלים 24/7, כך שאין מגבלה שנובעת מהפרשי שעות בין מדינות שונות. בכנסים ובתערוכות כאלה, כמובן שלא מביאים את המוצרים שהחברות מציעות פיזית, אלא מציגים סרטי תדמית למוצרים השונים שמעוניינים לשווק דרך התערוכה הדיגיטלית. 

ראו תחילה סרט תדמית שהופק עבור תערוכה דיגיטלית:

 

על מה חשוב להקפיד בהפקת סרטי תדמית לכנסים ותערוכות דיגיטליות? 

במידה וחברה מעונינת להשתתף בתערוכה דיגיטלית, בכל הפקה של סרטי תדמית לכנסים ותערוכות דיגיטליות, מומלץ להקפיד על הנושאים הבאים:

1. היקף סרט התדמית- אין כל מניעה להפיק סרטי תדמית מקיפים, שמציגים את ההיצע של העסק בתחום פעילות מסויים. כמובן שאם מדובר על תחומי פעילות שונים באותו עסק, לתערוכה ספציפית לכלול בסרט התדמית רק את מה שרלוונטי. אם בתערוכה מתעניינים בכמה תחומים, והחברה אכן מפתחת ומייצרת פתרונות בכמה תחומים, מומלץ להפיק סרט תדמית נפרד לכל תחום פעילות, ולהציג את הסרטים השונים באזורים הרלוונטיים לכל תחום פעילות. סרט תדמית לתחום פעילות מסויים יכול להיות באורך של עד 4 דקות, כל עוד מדובר על תחום פעילות אחד, שיכול לעניין את הלקוחות שמחפשים פתרונות באותו תחום.  

2. יצירת עיניין- בדיוק כמו בתערוכות רגילות, מספר המציגים הוא עצום, והתחרות על תשומת ליבו של הלקוח הפוטנציאלי גדולה. זה לא שונה בתערוכות דיגטליות. שפע המציעים מחייב נקטית צעדים שישמרו את הלקוח הפוטנציאלי בסרט התדמית המקיף שמוצג לאותו לקוח. הדרך הכי טובה לשמר לקוחות, זה לדבר על הבעיה שלהם, באותו תחום פעילות שמדובר בתערוכה, והצגת הפתרון של החברה לאותו לקוח ספציפי. את כל זה חייבים לעשות דרך יצירת סיפור מעניין, שיצור הזדהות וישאיר את הלקוח הפוטנציאלי צופה בסרט, או יוצר קשר ישיר לקבלת פרטים נוספים.

3. שימוש רב בוידאו- אין כמו מראה עיניים. אחת הסיבות שאנשים בעבר ביקרו בתערוכות הייתה בכדי שיוכלו לראות במו עיניהם את הפתרונות המוצעים, וישאלו שאלות על מה שהם רואים ורוצים הסבר נוסף. סרט תדמית המבוסס על צילומי וידאו של הפתרונות המוצעים, לא רק כפי שהם נראים במעבדה, אלא עדיף מצולמים בפעולה אצל לקוח מרוצה אחר, זה הדבר שהכי מחבר את המבקרים בתערוכות הדיגיטליות בקיום הפתרונות, ובכך שהם לא 'שפני ניסיונות ראשונים' שבוחרים את הפתרון שמוצע בסרט התדמית. בנוסף, סרט המצולם בוידאו גם בונה אמון בין החברה ללקוח הפוטנציאלי, ובהמשך גם חיבור רגשי ביניהם, מה שבהחלט מעודד התקדמות בתהליכי מכירה.

4. מותר שימוש בסאונד- בתערוכות פיזיות, אסור היה להשמיע סאונד בסרטי התדמית, מה שחייב שכל המידע יועבר רק דרך הוז'ואל (הוידאו והכותרות). לעומת זאת, בתערוכה דיגיטלית אין כל מניעה להוסיף קריינות, ומוזיקת רקע מרימה לכל סרט תדמית המוצג בתערוכה. מאוד מומלץ להשתמש בכל אלה, כך שהעברת המסרים השיווקיים תהיה ברורה יותר לצופה בסרט, ויעודד התקדמות בתהליך המכירה.

5. הנעה לפעולה- כמו בכל סרט תדמית שמפיקים, גם לתערוכות דיגיטליות מומלץ להוסיף בסוף כל סרט תדמית הנעה לפעולה של מי שצפה בסרט. מכיוון שלא יודעים מי צופה, ומה רמת הרגישות שלו, מאוד מומלץ לא להיות אגרסיבים בהנעה לפעולה. מומלץ להשתמש בהנעה לפעולה הכי בסיסית בסגנון: אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת פרטים נוספים. זה מתאים לכל אדם ובכל סיטואציה. 


לסיכום, כנסים ותערוכות דיגיטליות הן הפתרון כיום לשיווק בינלאומי, כתחליף לתערוכות פיזיות יקרות שלא מתאפשרות. הכלי היעיל ביותר לשיווק דרך התערוכות הדיגיטליות הם סרטי תדמית, אשר הותאמו לתערוכות דיגיטליות. 

 ראו סרט תדמית שהפקנו לחברת מחם פתרונות לתעשיה עבור תערוכה דיגיטלית

חברת מחם פתרונות לתעשייה מפתחת ומייצרת מגוון גדול של פתרונות לתעשייה בתחומים שונים, בהם יש לה ייחוד ויתרון על פני המתחרים. לצורך השתתפות בתערוכה דיגיטלית שהתקיימה השנה (2020), הפקנו לחברה את סרט התדמית הזה. מדובר על סרט באורך של כ- 3 דקות, בו בעצם מציגים את תחומי הפעילות העיקריים של החברה, לכל תחום מציגים דרך צילומי וידאו את הפתרונות המוצעים על ידי החברה, ומה היתרון של המוצרים ביחס לפתרונות חליפיים. חשוב מאוד שסרט התדמית יהיה מבוסס על צילומי וידאו, כך שכל לקוח פוטנציאלי שמבקר בתעורכה הדיגיטלית, יכול כאילו לראות בפועל את המוצרים המוצעים, להבין שהם זמינים, ואת היתרון התחרותי שלהם בפועל. סרט התדמית זכה לחשיפה רבה, ויצר הרבה מאוד לידים לחברה.

מאמרים נוספים בנושא סרטי תדמית, שאולי יעניינו אתכם:סרטי תדמית- כדי שיזכרו אותך!

                              
מה עלות ההפקה של סרטי תדמית?

 ראו סרט תדמית לחברת הייטק שהופק לתערוכה דיגיטלית

מדובר על סרט תדמית מקיף, באורך של כ- 3 דקות, אשר מציג בעיה בטיחותית מדרגה רשאונה שקיימת בשדות תעופה, מסביר בצעד אחר צעד איך פועלת המערכת של חברת ההייטק, כך שמונעת אסונות בשדות תעופה. הכל מוצג דרך צילומי וידאו של המערכת בפעולה, ובליווי של קריינות מקצועית. בנוסף, מציגים בסרט התדמית את החשיפה בתקשורת שהפתרון המותקן קיבל, ובעיקר- משולב בסרט צילומים של לקוח מרוצה, שמסביר את החשיבות של הפתרון שהותקן, ברמה שהוא ממליץ להפוך את הפתרון המוצע לדרישת חוברה בכל שדה תעופה. אין ספק, שכזה סרט תדמית מעביר בצורה הכי יעילה את המסרים השיווקיים גם בתערוכה דיגיטלית.