יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטוני תדמית- כל המוסיף גורע!

סרטון תדמית- הכלי השיווקי היעיל ביותר!

העולם כיום עבר לאינטרנט. כמעט כל חיפשוי המידע הם באינטרנט. לקוחות שמעוניינים לבצע רכישה, וכמעט לא משנה של איזה שירות או מוצר, מחפשים את הספקים באינטרנט. לכן, כל עסק שמכבד את עצמו חייב להפיק סרטי תדמית עבור העסק, לשלב אותם באתרי העסק, ולהשתמש בהם לקידום דרך דפי נחיתה, בלוגים מקצועיים, רשתות חברתיות או רשתות עסקיות, מתוך הנחה שלקוחות כיום מעדיפים לצפות בסרט תדמית הכולל את המידע שהם מחפשים, במקום לקרוא דפי מידע באתרי החברות. 

אבל, הרגלי הצפייה של לקוחות כיום היא מאוד 'מיידית'. כמו שלקוחות לא אוהבים לקרוא מידע מדפי אינטרנט, הם מעוניינים לקבל מידע מהסרט במהירות המירבית. ממש בתוך שניות ספורות, כמעט ברמה של פרסומת בטלוויזיה. מנגד, כאשר אנחנו עובדים מול עסקים ומתכננים את סרט התדמית עבור העסק, מצפים מאיתנו סרטים באורך של 2-3 דקות, שיהיו מעמיקים ויציגו את 'כל הטוב שהעסק יכול לספק'. על הפער הזה חייבים לגשר, באופן שירצה את הצופים בסרטים, ולאו דווקא את רצונות בעלי העסקים ומנהלי השיווק.

מנהל שיווק- מעוניין לקדם שיווקית את העסק?

מעוניין לקדם מכירות בזמן קצר יחסית?
 

ראה תחילה סרטון תדמית למערכת ניהול מתקדמת של קווי ייצור

מדובר על סרטון תדמית של כדקה וחצי, אשר מתאר מערכת מתקדמת, מאוד מורכבת, שאילו רצינו להציג את כל היכולות של המערכת היו נדרשים כ 10 דקות, ובאמת בתחילת הדרך זה מה שהלקוח ציפה. 

סרטון תדמית לעסק של מיחזור אלקטרוניקה (סרט אנימציה)

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, המתאר אפליקציה חדשנית להשכרת דירות און-ליין, באמצעות אנימציה מסוג גרפיקה דינאמית (Motion Graphics).

אם כך, מה מומלץ לעשות כשמפיקים סרטון תדמית לעסק?


אם באמת אנחנו מניחים שלקוחות פוטנציאלים הם 'חסרי סבלנות אשר  מעוניינים לקבל את המידע הכי מהר שאפשר, אנחנו ממליצים בכל הפקה של סרטון תדמית לעסק, להקפיד על הנושאים הבאים:

1. גיבוש 1-2 מסרים שיווקיים בלבד- בכדי שניתן יהיה למקד את הלקוחות במידע שאנחנו מעוניינים להעביר, מומלץ לפני כל הפקה של סרט תדמית, לבצע בחברה תחקיר מעמיק, להבין מה הדבר העיקרי שמבדל את החברה מהתחרות, או מקסימום שני נושאים, ואותם להגידר כבתור המסרים השיווקיים העיקריים שאותם נרצה להציג בסרטון.

2. לא יותר מדקה- להכין תסריט מפורט לסרטון התדמית, אשר מציג את המסרים השיווקיים בתוך דקה. זה אומר קריינות של מקסימום 110 מילים. זה בהחלט האתגר המרכזי, כולל לשכנע את בעלי העסקים שניתן לתאר את החברה בסך הכול ב 110 מילים, כי מתמקדים ב 1-2 המסרים השיווקיים העיקריים שמבדלים את העסק מהתחרות, וכמובן לא בכל היתרונות של העסק, כי אז יידרשו כמובן הרבה יותר מילים וזמן של הסרט.

3. צילום בוידאו- לדעתי, עבור רוב המוצרים והשירותים, מומלץ להפיק סרט המבוסס על צילומי וידאו. לקוחות אוהבים לראות את המוצר המוצע, את העסק והתשתיות שלו, מה שיוצר חיבור רגשי בין העסק ללקוח הפוטנציאלי, ובהכרח מעודד החלטת רכישה מחברה זו. אבל, אם מדובר על אפליקתיה חדשנית, או תוכנה מיוחדת לעסקים, במקרים אלו אנחנו ממליצים להפיק סרטון תדמית באנימציה

4. להימנע מכניסה למפרטים חשמליים או תיאורים טכניים מורכבים- בכלל לא משנה כמה מורכבת המערכת שאתם מציעים ללקוחות, אין להם כל עיניין בלהבין איך המערכת המדהימה שלכם פועלת, או מה המפרטים החשמליים שלה. הם מעוניינים רק בדבר אחד: איזה ערך היא נותנת ללקוח? לכן, בדיוק בזה צריך להתמקד סרטון התדמית, בלי להיכנס לתיאור מפורט על איך המערכת פועלת.

לסיכום, סרטון תדמית לעסק חייב להיות קצר (עד דקה), וממוקד במסר השיווקי העיקרי של החברה, ובעדיפות מצולם בוידאו כך שלקוחות פוטנציאלים יוכלו להתחבר לנושא, ולקבל את המידע שהם מחפשים במהירות המירבית.
אולי יעניין אותך גם:         סרט תדמית- איש המכירות החדש שלך!


                                     סרטון תדמית- כלי עיקרי לפריצה לשווקים חדשים


 

ראו סרטון תדמית למערכת תאורה חדשנית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות בלבד, שהוא חלק מקמפיין שהחברה שפיתחה את המוצר, מתכננת קמפיין ברשתות חברתיות, והייתה צריכה סרטוני תדמית קצרים שיציגו את הנושא. כל סרטוני התדמית שהפקנו הם באורך של כ- 30 שניות, כאשר כל סרטון מציג סיטואציה בייתית שונה, בה התאורה המיוחדת משנה את האוירה ופותרת בעיות באותן סיטואציות. לסרטונים השונים אין קריינות, כי מקובל לצפות בסרטונים ברשתות חברתיות ללא סאונד, כך שכל המידע אמור להיות מועבר דרך הויז'ואל בלבד.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למכונת חירור יריעות פלסטיק שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית למכונת חירור מתקדמת, המבוססת על פטנט בינלאומי של טכנולוגיה חדשנית, שמציג פתרון חדשני ללקוחות. בסרטון תדמית זה יישמנו את כל ההמלצות שבמאמר למעלה: כל סרטון התדמית צולם במצלמת וידאו מיוצבת, כך שיכולנו להציג את המכונה בפעולה, כולל תנועה של צלם הוידאו ליצירת סרטון יותר מעניין. בנוסף, הסרטון באורך של כ 1.5 דקות, ומתמקד כמעט רק ביתרונות של המכונה החדשנית ביחס לפתרונות קיימים, כאשר כל יתרון לא מוצג באמצעות מפרט חשמלי, אלא באמצעות הערך שהוא נותן ללקוח הסופי, שזה מה שבאמת מעניין את הלקוחות.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות