יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
הפקת סרטוני פרסום באינטרנט

פרסום באינטרנט- עובד!

 
בכדי לקדם את העסק, ולהגדיל מכירות, עסקים חייבים להשקיע בשיווק. החלק היקר ביותר בתהליכים שיווקיים הוא הפרסום, ובמיוחד במדיה המסורתית, כמו: טלוויזיה, רדיו, עיתונות וכד. מעבר לעלות הגבוהה של הפרסום במדיה זו, החשיפה לפרסום מוגבלת למשתמשי מדיה זו בלבד.

כיום, יותר ויותר עסקים עוברים לפרסום במה שנקרא המדיה החדשה, קרי- האינטרנט. התפוצה של האינטרנט כמעט ולא מוגבלת, וברוב המקרים הפרסום הוא בחינם. בהחלט מעודד לפרסם במדיה זו. אבל, צריך לדעת לעשות זאת נכון. פרסום באינטרנט נקרא גם פרסום דיגיטלי, או פרסומת לדיגיטל.

 

מדובר על סרטון פרסום של כ 45 שניות, בו מוצגת הפעילות המגוונת במקום, בליווי קריינות מקצועית ומוזיקה סוחפת, המותאמת לקהל היעד. אין ספק שסרט הוא האמצעי היעיל ביותר לפרסום באינטרנט.
 

אבל, איך מומלץ להפיק סרטון פרסום לאינטרנט?


בהפקה של סרטון פרסום באינטרנט, יש להקפיד על הנושאים הבאים:

- להתמקד במוצר בודד, ובמסר פשוט וברור לגביו

- אורך הסרטון צריך להיות בין 30-60 שניות לכל היותר

- חשוב שכל המידע והמסרים יועברו, גם אם הסאונד סגור (הרבה משתמשים באינטרנט, צופים בסרטים תוך השתקת הסאונד). לכן, גם הויז'ואל חייב להיות ברור, ומלווה בכותרות גדולות וברורות הכוללות את עיקריי המידע והמסרים.

- חשוב שכל מה שמציגים, וידאו, תמונות, אנימציה וכותרות, יהיו גדולים וברורים מכיוון שצופים רבים בסרט משתמשים בטלפונים חכמים (סמארטפונים)

- מומלץ שהפרסום יהיה בוידאו שמציג את המוצר/הפתרון, על פני אנימציה. לקוחות נוטים להאמין יותר למראה עיניים, על פני אנימציה. ברור שאם מדובר על קונספט חדשני, עדיף אנימציה


ואיך להפיץ את הסרט אחרי ההפקה?


אחרי סיום הפקת הסרט, הכי מומלץ להעלות אותו ליוטיוב (Youtube) או וימיאו (Vimeo), ומשם להטמיע אותו באתר הבית, ברשתות חברתיות, ברשתות עסקיות, בלוגים מקצועיים, דפי נחיתה, כל מקום שתומך ומאפשר הטמעה של סרטים. כדאי גם לצרף קישור לסרט במיילים המופצים ללקוחות פוטנציאלים.

לסיכום, הדרך היעילה ביותר לפרסם מוצרים ושירותים הינה באמצעות הפקת סרטים והטמעתם באמצעי האינטרנט השונים. בהפקת הסרט חשוב להקפיד על כללים חשובים שמיעלים את ביצועי הפרסום.

מנהל שיווק- מעוניין לקדם מכירות של מוצרים חדשים?

מעוניין להגדיל חשיפה בזמן קצר יחסית?
 

צפה תחילה בסרטון פרסום באינטרנט של אתר חווייתי חדש לבני נוער

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

צפו במקבץ סרטים שהופקו השנה


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
צרו קשר עם עוזי יהב

054-7745-440

03-6775-922

 
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות