יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטוני תדמית לפרסום באינטרנט

פרסום באינטרנט- עובד!

 
בכדי לקדם את העסק, ולהגדיל מכירות, עסקים חייבים להשקיע בשיווק. החלק היקר ביותר בתהליכים שיווקיים הוא הפרסום, ובמיוחד במדיה המסורתית, כמו: טלוויזיה, רדיו, עיתונות וכד. מעבר לעלות הגבוהה של הפרסום במדיה זו, החשיפה לפרסום מוגבלת למשתמשי מדיה זו בלבד.

כיום, יותר ויותר עסקים עוברים לפרסום במה שנקרא המדיה החדשה, קרי- האינטרנט. התפוצה של האינטרנט כמעט ולא מוגבלת, וברוב המקרים הפרסום הוא בחינם. בהחלט מעודד לפרסם במדיה זו. אבל, צריך לדעת לעשות זאת נכון. פרסום באינטרנט נקרא גם פרסום דיגיטלי, או פרסומת לדיגיטל.

 

מדובר על סרטון תדמית לפרסום של כ 45 שניות, בו מוצגת הפעילות המגוונת במקום, בליווי קריינות מקצועית ומוזיקה סוחפת, המותאמת לקהל היעד. אין ספק שסרט הוא האמצעי היעיל ביותר לפרסום באינטרנט.
 

אבל, איך מומלץ להפיק סרטון תדמית לפרסום באינטרנט?


בהפקה של סרטון תדמית לפרסום באינטרנט, יש להקפיד על הנושאים הבאים:

- להתמקד במוצר בודד, ובמסר פשוט וברור לגביו

- אורך הסרטון צריך להיות בין 30-60 שניות לכל היותר

- חשוב שכל המידע והמסרים יועברו, גם אם הסאונד סגור (הרבה משתמשים באינטרנט, צופים בסרטים תוך השתקת הסאונד). לכן, גם הויז'ואל חייב להיות ברור, ומלווה בכותרות גדולות וברורות הכוללות את עיקריי המידע והמסרים.

- חשוב שכל מה שמציגים, וידאו, תמונות, אנימציה וכותרות, יהיו גדולים וברורים מכיוון שצופים רבים בסרט התדמית משתמשים בטלפונים חכמים (סמארטפונים)

- מומלץ שהפרסום יהיה בוידאו שמציג את המוצר/הפתרון, על פני אנימציה. לקוחות נוטים להאמין יותר למראה עיניים, על פני אנימציה. ברור שאם מדובר על קונספט חדשני, עדיף אנימציה


ואיך להפיץ את הסרטון תדמית אחרי ההפקה?


אחרי סיום הפקת הסרטון, הכי מומלץ להעלות אותו ליוטיוב (Youtube) או וימיאו (Vimeo), ומשם להטמיע אותו באתר הבית, ברשתות חברתיות, ברשתות עסקיות, בלוגים מקצועיים, דפי נחיתה, כל מקום שתומך ומאפשר הטמעה של סרטים. כדאי גם לצרף קישור לסרט במיילים המופצים ללקוחות פוטנציאלים.

לסיכום, הדרך היעילה ביותר לפרסם מוצרים ושירותים הינה באמצעות הפקת סרטוני תדמית והטמעתם באמצעי האינטרנט השונים. בהפקת הסרטון חשוב להקפיד על כללים חשובים שמיעלים את ביצועי הפרסום.

מנהל שיווק- מעוניין לקדם מכירות של מוצרים חדשים?

מעוניין להגדיל חשיפה בזמן קצר יחסית?
 

צפה תחילה בסרטון תדמית לפרסום באינטרנט של אתר חווייתי חדש לבני נוער

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

צפו במקבץ סרטוני תדמית שהופקו השנה

ראו סרטון תדמית לחומר ניקוי מקצועי שהפקנו לקמפיין באינטרנט

סרטון תדמית קצר זה, הינו אחד מתוך סדרה של כ- 6 סרטוני תדמית קצרים, אשר שימשו לצורך קמפיין פירסומי באינטרנט, ובעיקר- ברשתות חברתיות. כל סרטון תדמית באורך של כ- 30 שניות, ומציג חומר ניקוי אחר. חומרי הניקוי במקור נועדו לחברות ניקוי מקצועיות, והחברה שמשווקת את המוצרים החליטה לפנות לקהל הבייתי. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת הוא באמצעות קמפיין פירסומי כזה, תוך טרגוט לקהל היעד.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות