יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטון תדמית מרובה בטכניקות הפקה

סרטון תדמית לעסק חייב להיות פשוט!

בעבר, סרטוני תדמית לעסקים היו שילוב של 'רעש וצילצולים'. הרבה מאוד פירוטכניקה. חגיגה לגרפיקאים. המטרה הייתה להרשים בהשקעה של החברה בהפקה, כך שצופה בסרט יעשה 'וואו'. 

היום אנחנו חיים בעולם שונה לחלוטין. אנשים נעשו 'חסרי סבלנות', ומצפים לקבל את עיקרי המידע במהירות, ובעיקר- בצורה פשוטה וברורה. כמו פרסומת טלויזיה קצרה: מסר בודד בשניות ספורות. בהתאם לכך סרטוני התדמית כיום נראים כמו פרסומת קצרה, פשוטים וברורים, ובדרך כלל בטכניקת הפקה בודדת: סרט וידאו, או סרט אנימציה/גרפיקה דינאמית, או סרט בהדמיית תלת-ממד.

מנהל שיווק - מעוניין בהפקת סרטון תדמית מדהים?

מעוניין למתג את החברה כמובילה בתחומה?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראה תחילה סרטון תדמית למוצר טכנולוגי- הופק כסרט וידאו בלבד

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, עבור מוצר טכנולוגי המותקן ברכב, ואשר צולם בתוך רכב נוסע. כל הסרט מבוסס רק על צילומי וידאו, בתוספת קריינות, מוזיקה וכותרות דינאמיות. 

סרטון תדמית לאפליקציה חדשנית- הופק כסרט אנימציה/גרפיקה דינאמית בלבד

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, אשר מציג אפליקציה חדשנית לשכירת דירות, מבוצע כולו באמצעות אנימציה של גרפיקה דינאמית (Motion Graphics). גם כאן שולבה קריינות מקצועית, מוזיקה וכותרות דינאמיות.

מה עושים כשרוצים סרטון תדמית מרשים וייחודי?

אכן, רוב הסרטונים שרואים כיום מבוססים על טכנולוגיית הפקה אחת.  אבל, ישנם לקוחות שפונים אליינו, אשר מעוניינים בסרטון תדמית מרשים, מקורי וייחודי, שיבלוט מעל הסרטים האחרים, ויתן לעסק ערך נוסף ומרשים. במקרים אלה אנחנו מציעים ללכת על שיטת הפקה המשלבת כמה טכנולוגיות הפקה באותו סרט. כלומר, סרטון תדמית הכולל: וידאו, אנימציה/גרפיקה דינאמית והדמיות תלת ממד.

 

איך נכון לשלב מספר טכניקות הפקה בסרטון תדמית לעסק?

על מנת ליצור סרטון תדמית שיהיה גם מרשים, אבל בעיקר יעיל ומעביר בצורה מוצלחת את המסרים העיקריים, מומלץ להקפיד על העקרונות הבאים:

1. צילומי וידאו- מומלץ שצילומי הוידאו שבסרט, יכסו את הנושאים הבאים: איך העסק או המוצרים נראים, איך משתמשים במוצרים, איך מתקינים אותם בשטח כולל אצל לקוחות (אם רלוונטי), וכל מה שרלוונטי לצלם בוידאו, באופן שיצור אמון אצל הלקוח בקיום המוצר ובשימושיו.

2. אנימציה/גרפיקה דינאמית- מומלץ לעשות שימוש באנימציה, או בגרפיקה דינאמית, בכול אותם מקרים בהם נדרש להסביר את הפעולה של המערכת, או של התוכנה/אפליקציה חדשה, כי זו הדרך הפשוטה והברורה ביותר להסביר זאת.

3. הדמיית תלת ממד- מומלץ לבצע הדמיות תלת ממד של מרכיבי מערכת טכנולוגית, תוך שימוש בטקסטורה המדוייקת של המוצרים, ולהוסיף למכלולים השונים 'חיים' באמצעות דינאמיקה שלהם, כך שניתן לראות אינטראקציה בין המכלולים השונים

4. מעבר בודד בין טכניקות- אם אכן החלטתם לשלב בין מספר טכניקות, מומלץ לבצע מקסימום מעבר אחד בין הטכניקות השונות במהלך סרטון התדמית. כלומר, לא לעבור מספר רב של פעמים בין קטע וידאו לקטע אנימציה וחזרה, על מנת שהסרט יזרום, ולא ימשוך יותר מידי תשומת לב לטכניקת ההפקה אלא לתכנים.
 

ראה לדוגמא סרטון תדמית לעסק, המבוסס על ריבוי טכנולויות הפקה

מדובר על סרטון תדמית של כדקה וחצי, אשר משלב צילומי וידאו של הפתרון, כולל התקנה שלו אצל לקוח, בנוסף קטע גרפיקה דינאמית אשר מסביר את עקרונות הפעולה של המערכת, והדמיית תלת ממד אקטיבית של מרכיבי המערכת.

ראו סרטון תדמית למערכת ניהול הגידול של קנביס רפואי אשר הופק לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית ארוך יחסית (כ- 2 דקות) אשר נועד להציג את מערכת ניהול הגידול של קנביס רפואי. גם סרטון זה הופק במגוון טכנולוגיות הפקה: הרבה צילומי וידאו, על מנת שלקוחות פוטנציאלים יוכלו לראות את המערכת ואיך היא משולבת בחממת גידול קנבס אחרת. בנוסף, גרפיקה דינאמית דרכה מסבירים את מבנה המערכת. וכן, הדמיית תלת ממד של חלקי המערכת, כך שניתן להציג בצורה מרשימה את חלקי המערכת. סרטון תדמית זה איפשר לחברה שפיתחה את המערכת לחדור כמעט לכל חממות גידול הקנביס בארץ.

ראו סרטון תדמית לאתר הזמנת קרוזים אונליין אשר הופק לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר הופק לחברה המספקת הזמנת קרוזים בכל העולם. עד להפקת סרטון תדמית זה, כל ההזמנות בוצעו באמצעות שיחת טלפון עם סוכן נסיעות. בכדי שלא לאבד את השוק הגדול שבישראל, ולצורך שינוי הרגלי ההזמנות של לקוחות משיחת טלפון להזמנת אונליין, הופק סרטון תדמית זה, אשר הופץ ברשתות חברתיות, זכה לעשרות אלפי צפיות, והגדיל משמעותית את ההזמנות מהחברה, כשרובן מבוצעות אונליין, ולפעמים עם שירות ייעוץ טלפוני שסיפקה החברה. 
עדכון אחרון: יולי 2022

לסיכום, על מנת ליצור סרטון תדמית מרשים וייחודי, ניתן לשלב באותו סרטון בין מספר טכניקות הפקה, כגון: צילומי וידאו, אנימציה/גרפיקה דינאמית והדמיות תלת ממד, אבל- יש לעשות זאת נכון על מנת שהסרט יהיה יעיל בהעברת המסרים.למאמרים נוספים בנושא:  למה סרטון תדמית כל כך יקר? - לחץ כאן


                                      הפצת סרטי תדמית בעולם הדיגיטלי  - לחץ כאן

 

ראו שואוריל (Showreel) 2022 של יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

מדובר על סרטון קצר באורך של כדקה, אשר מבוסס על קטעים קצרים מתוך מגוון גדול של סרטוני תדמית שהפקנו השנה. ניתן לראות שכל סרטון תדמית שונה מאחר, מכיוון שמבוסס על טכניקות הפקה שונות, החל מצילומי וידאו, דרך אנימציה וגרפיקה דיטנאמית, כאשר לכל עסק אנחנו מתאימים את סרטון התדמית שהכי מתאים לעסק, ולמטרות השיווקיות שהוא הציב לעצמו.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות