יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטון תדמית על פי הערך שמקבל הלקוח

מה שחשוב זה הערך שמקבל הלקוח


יצרנים ומפתחי ציוד מאוד גאים במוצרים שהם מיצרים, אפילו ברמה שהם 'מאוהבים' בהם. לשמוע אותם מדברים על המוצרים נשמע ממש כמו 'סיפור אהבה'. כחברת הפקת סרטוני תדמית לעסקים, אנחנו שומעים המון סיפורים על 'דם, יזע ודמעות' שהושקעו בפיתוח מוצר חדש. שומעים הרבה מאוד מושגים טכניים מורכבים, שללקוח באמת לא אומרים כלום. לאף לקוח לא איכפת שעבדת מאוד קשה לפתח מוצר חדש, והוא גם לא מבין מה המשמעות של כל מיני מושגים טכניים מורכבים, או מפרטים חשמליים. הלקוח הוא רק המשתמש בציוד, וככזה הוא רק חייב להבין שני דברים: 

1. מה הערך שאני מקבל מהמוצר שלך

2. למה כדאי לי לקנות דווקא ממך

על שני נושאים אלה סרטון התדמית אמור לענות, ובצורה הכי ברורה ופשוטה. לכן, אנחנו ממליצים בתהליך ההפקה של הסרטון לבחון על איזה בעיה בדיוק המוצר המיוחד עונה, מה הלקוח יכול להרוויח מכך, ומה מיוחד בפתרון שלנו.
לסיכום, כאשר מעוניינים להשיק מוצר חדש, במקום להדגיש את התכונות החשמליות של המוצר או הפתרון, כדאי להתמקד בסרטון התדמית בערך שהמוצר מספק ללקוח, כולל איזה בעיה הוא פותר ללקוח, מה שמניע בדרך כלל את הלקוח לפעולה.אולי יעניין אותך גם:   סרט לעסק- לא יותר מ- 90 שניות!


                                שילוב צילומי רחפן בסרטון תדמית
 

מנהל עסק - מעוניין לקדם מכירות של מוצר חדש?

מעוניין להיכנס לשווקים חדשים עם קו מוצרים מתקדם?
 

ראה תחילה סרטון תדמית למערכת עבור מנהל צי רכבים

מדובר על סרטון תדמית קצר, שמציג את הבעיה העקרית שיש למנהל צי רכבים, והיא חוסר היכולת לבקר ולשלוט על צי רכבים גדול. מיד לאחר הצגת הבעיה, מוצג הפתרון של סמסוניקס לנושא זה, ואיך מתאפשר למנהל צי רכבים ממש לראות את הרכבים, מיקומם, איך הם נוהגים, לראות את הדרך שבה הם נוהגים, ואפילו לשוחח עם הנהגים בזמן אמת, כאשר הכול מודגם בסרט. אין ספק, שבצורה שכזו מנהל צי רכבים יכול בקלות לקבל החלטה רכישה של כזו מערכת. 

ראה סרטון תדמית לפתרון עבור הורים מודאגים

כולנו מכירים את ההרגשה הלא נעימה שילדיינו יוצאים בלילות לבלות עם הרכב שלנו, ואנחנו מתקשים להרדם עד שהילדים חוזרים הבייתה. סרטון תדמית זה מציג פתרון מצוין למה שקראנו 'הורים מודאגים', שמאפשר קשר ישיר עם הילדים, כולל לראות את המיקום המדוייק שלהם, איך הם נוהגים, מה הם רואים, לראות אותם בתוך הרכב ביום ובלילה ולשוחח איתם. זהו בדיוק אותו פתרון שסמסוניקס מציה למנהלי צי רכבים, רק שבסרטון תדמית זה הם עטופים כפתרון ל'הורים מודאגים'

ראו סרטון תדמית ללמערכת תאורה חדשנית לבית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר נועד לקדם שיווקית מערכת תאורה חדשנית לבית. לצורך קידום המערכת, הפקנו מספר רב של סרטוני תדמית קצרים, כאשר כל סרטון מציג סיטואציה בייתית קיימת, ואיך הסיטואציה נפתרת, על ידי מערכת התאורה החדשה. באופן כזה, מיקדנו את הסרטונים השונים בערך שהלקוח מקבל, כל זה ללא קריינות, ובאוסף של סרטונים קצרים, כל אחד באורך של כ- 30 שניות, אשר שימשו לקמפיין בפייסבוק ובאינסטגרם. 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למכונת שחרור דיגיטלית של מטענים שהפקנו לאחרונה

מסוף 207 בנמל אשדוד, פיתוח מערכת מאוד מתוחכמת, המבוססת על טכנולוגיות הכי חדשניות, בכדי לאפשר לנהגים שמגיעים לשחרר מטענים ומכולות לשחרר אותם ללא כל קושי, וללא צורך בניירת שחרור שנדרשת כיום, ויוצרת 'פקקים' בכניסה לנמל. בכדי להעביר את המסר לקהל היעד שהם הנהגים, הפקנו סרטון תדמית זה, שמתמקד אך ורק בערך שהנהגים מקבלים משימוש במכונה, בלי להציג את הטכנולוגיה שמאחורי הפיתוח של המכונה. הסרטון כולל הדרכה צעד אחר צעד כך של נהג יכול לראות כמה פשוט לשחרר מטענים ומכולות מהנמל. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות