יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
הפקת סרטון תדמית למוצר
הגדלת מכירות של העסק הוא צורך חיוני לחיי העסק. חברות מצליחות דואגות באופן קבוע, במקביל לשיווק של מוצר אחד, לפתח מוצר חדש שיחליף את המוצר הנוכחי, וישמור על היתרון התחרותי של העסק. כמובן, חשוב לתזמן את השיווק של המוצרים החדשים, רק כאשר מתחילים להרגיש ירידה בשיווק של מוצרים קיימים. שיווק בתזמון לא נכון, יכול לפגוע במכירות של העסק.

כאשר מעוניינים להשיק מוצר חדש, ברור שכיום הכלי השיווקי החזק ביותר לשיווק מוצרים חדשים הוא סרטון תדמית למוצר. בתהליך החשיבה לקראת הפקת הסרטון, מקיימים פגישות עם חברת הפקת סרטים, במטרה לגבש קונספט שיווקי להעברת המסרים העיקריים של המוצר.

אנחנו, כחברת הפקת סרטים, בדרךך כלל מעודדים את העסקים להפיק סרט וידאו, אשר יעביר בצורה הכי מהימנה את השימושיות והנראות של המוצר, ויחזקו את הקשר הרגשי של הלקוח הפוטנציאלי למוצר ולעסק. אנחנו מאמינים שרכישות, וכמעט לא משנה באיזה עלות, לנושא ההחלטה הרגשית יש משמעות מרכזית בקבלת החלטת רכישה.
לסיכום, הדרך המומלצת להשקת מוצרים חדשים ושיווקם הינה באמצעות הפקת סרטון תדמית למוצר. הבחירה בין סרט וידאו או סרט אנימציה למוצר, צריכה להיקבע על פי הדרך המיטבית להציג את המוצר.
 

מנהל עסק - מעוניין לקדם מכירות של מוצר חדש?

מעוניין להיכנס לשווקים חדשים עם קו מוצרים מתקדם?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראה תחילה סרט תדמית למכשיר סיטי מתוחכם עבור מכוני רנטגן

מדובר על סרט ארוך יחסית, אבל כזה שמציג את הבידול של המכשיר הכול כך מתוחכם, כולל שימושיות ונראות של המוצר. רופא שיניים שצופה בסרט, או בעל מכון רנטגן, מקבל את כל התכונות העיקריות של המוצר, ובמיוחד את מה שמבדל אותו מהתחרות. בנוסף, רואים ושומעים את בעל העסק, המעיד על האיכות, האמינות והשירות. 

אם כך, האם סרט וידאו הוא הדרך היחידה להציג מוצר חדש?

ברור שלא. ישנם מיקרים רבים, בהם הדרך המיטבית להציג את המוצר היא דרך סרטון אנימציה. זה נכון בעיקר עבור: מוצרים המציגים קונספטים חדשניים, אפליקציות למכשירים ניידים, תוכנות מתקדמות ייחודיות, וכד.

ראה לדוגמא סרט אנימציה לחברת מיחזור אלקטרוניקה שורו

מכיוון שמחזור אלקטורוניקה הוא תחום חדש יחסית, נדרש לשכנע חברות ועסקים לבצע את המחזור. סרט זה, מתחיל בהסבר על הצורך והחיוניות של מיחזור אלקטרוניקה, ובהמשך מציג איך זה מתבצע בחברת שורו. כל ההסבר מוצג באמצעות אנימציחה, מלווה בקריינות המסבירים את הנושא. אין ספק שבמקרה זה, זו הדרך הנוחה והברורה ביותר להציג את הנושא והתהליך, כך שיקדם את הנושא עבור חברת שורו.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן