יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפקת סרטון תדמית למוצר
הגדלת מכירות של העסק הוא צורך חיוני לחיי העסק. חברות מצליחות דואגות באופן קבוע, במקביל לשיווק של מוצר אחד, לפתח מוצר חדש שיחליף את המוצר הנוכחי, וישמור על היתרון התחרותי של העסק. כמובן, חשוב לתזמן את השיווק של המוצרים החדשים, רק כאשר מתחילים להרגיש ירידה בשיווק של מוצרים קיימים. שיווק בתזמון לא נכון, יכול לפגוע במכירות של העסק.

כאשר מעוניינים להשיק מוצר חדש, ברור שכיום הכלי השיווקי החזק ביותר לשיווק מוצרים חדשים הוא סרטון תדמית למוצר. בתהליך החשיבה לקראת הפקת הסרטון, מקיימים פגישות עם חברת הפקת סרטים, במטרה לגבש קונספט שיווקי להעברת המסרים העיקריים של המוצר.

אנחנו, כחברת הפקת סרטים לעסקים, בדרךך כלל מעודדים את העסקים להפיק סרט וידאו, אשר יעביר בצורה הכי מהימנה את השימושיות והנראות של המוצר, ויחזקו את הקשר הרגשי של הלקוח הפוטנציאלי למוצר ולעסק. אנחנו מאמינים שרכישות, וכמעט לא משנה באיזה עלות, לנושא ההחלטה הרגשית יש משמעות מרכזית בקבלת החלטת רכישה.
לסיכום, הדרך המומלצת להשקת מוצרים חדשים ושיווקם הינה באמצעות הפקת סרטון תדמית למוצר. הבחירה בין סרט וידאו או סרט אנימציה למוצר, צריכה להיקבע על פי הדרך המיטבית להציג את המוצר.
 

מנהל עסק - מעוניין לקדם מכירות של מוצר חדש?

מעוניין להיכנס לשווקים חדשים עם קו מוצרים מתקדם?
 

ראה תחילה סרט תדמית למכשיר סיטי מתוחכם עבור מכוני רנטגן

מדובר על סרטון מוצר ארוך יחסית, אבל כזה שמציג את הבידול של המכשיר הכול כך מתוחכם, כולל שימושיות ונראות של המוצר. רופא שיניים שצופה בסרט, או בעל מכון רנטגן, מקבל את כל התכונות העיקריות של המוצר, ובמיוחד את מה שמבדל אותו מהתחרות. בנוסף, רואים ושומעים את בעל העסק, המעיד על האיכות, האמינות והשירות. 

אם כך, האם סרט וידאו הוא הדרך היחידה להציג מוצר חדש?

ברור שלא. ישנם מיקרים רבים, בהם הדרך המיטבית להציג את המוצר היא דרך סרטון אנימציה. זה נכון בעיקר עבור: מוצרים המציגים קונספטים חדשניים, אפליקציות למכשירים ניידים, תוכנות מתקדמות ייחודיות, וכד.

ראה לדוגמא סרט אנימציה לחברת מיחזור אלקטרוניקה שורו

מכיוון שמחזור אלקטורוניקה הוא תחום חדש יחסית, נדרש לשכנע חברות ועסקים לבצע את המחזור. סרטון מוצר זה, מתחיל בהסבר על הצורך והחיוניות של מיחזור אלקטרוניקה, ובהמשך מציג איך זה מתבצע בחברת שורו. כל ההסבר מוצג באמצעות אנימציחה, מלווה בקריינות המסבירים את הנושא. אין ספק שבמקרה זה, זו הדרך הנוחה והברורה ביותר להציג את הנושא והתהליך, כך שיקדם את הנושא עבור חברת שורו.

ראה סרטון תדמית לשירותים מקצועיים שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית למוצר שהוא 'שירותים מקצועיים', באורך של כ- 2 דקות, אשר מובסס על צילומי וידאו של השירותים המוצעים על ידי החברה. וכן, שירות הוא גם מוצר שהחברה מספקת, ולכן מומלץ להפיק גם עבור השירותים סרטון תדמית למוצר, או בקימור סרטון מוצר. היתרון של צילומי וידאו שבסרטון זה, הוא שהלקוחות הפוטנציאלים יכולים לראות בדיוק מה החברה מציעה, ועל בסיס איזה תשתיות כוח אדם ומעבדות, מוצעים שירותים אלה.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני מוצר, הופקו למוצרים שונים ומגוונים, וכל אחד מהם הוכיח את היעילות שלו בקידום המכירות של מוצרים אלו

יהב הפקות- סרטוני תדמית למוצרים