יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
הפקת סרטון תדמית באנגלית

עולם העסקים הבין לאומי פועל באנגלית

עסקים רבים בארץ משווקים את תוצרתם בחו"ל, ונדרשים לסרטוני תדמית או סרטי מוצר לצורך קידום שיווקי באותם שווקים. רוב העולם העסקי מבין ופועל באנגלית, כולל שווקים פחות מפותחים. לצורך כך נדרשים להפיק סרטוני תדמית באנגלית.

על מה חשוב להקפיד בהפקת סרטוני תדמית לצורך שיווק בחו"ל?

למרות שסרטוני התדמית למעלה מבחינת הויז'ואל מאוד דומים, חשוב להקפיד על מספר דברים מהותיים, כאשר מעוניינים להשתמש בסרט גם לצורך שיווק בחו"ל. הנושאים הם:


- הדברים המוצגים בסרט לא יהיו מזוהים עם מדינה ספציפית

- לא יהיו שלטים בעברית בצילומי הוידאו

- כל הכותרות יהיו באנגלית

- קריינות באנגלית תתבצע על ידי קריין שהוא American Native Speaker

- מומלץ לשלב צילומי מסך מאתרים הישימים למדינת היעד

- מומלץ לשלב בסרטוני התדמית קטעי וידאו מתוך מאגרים (Stock Footage), בעלי מאפיינים מקומיים ברורים. לדוגמא, אם מדובר על סרטון תדמית לצורך שיווק בצפון אמריקה, כדאי לשלב סרטון קצר של העיר ניו יורק. אם מדובר על סרט תדמית לשיווק באירופה, כדאי לשלב צילומים של פריז, וכן הלאה.

לסיכום, ניתן להפיק סרטוני תדמית, או סרטי מוצר, שישמשו לשיווק גם בארץ וגם בחו"ל, אך חשוב להקפיד על כמה כללים בסיסיים שיאפשרו זאת בצורה מוצלחת.אולי יעניין אותך גם:    צילום סרט תדמית במצלמה מיוצבת?


                                 משמעות הלוקיישן בהפקת סרטי תדמית לעסקים                                 
 

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרט לשיווק בחו"ל?

 

מעוניין להיכנס לשווקים חדשים?

ראו תחילה סרטון תדמית שהופק לקידום גם בארץ וגם בחו"ל של אותו פתרון

סרטון תדמית לשיווק בארץ

מדובר על סרטון תדמית, אשר פונה למשרד לאיכות הסביבה, במטרה להציג פתרון שמאפשר ניפוק אוטומטי של שקיות ממוחזרות. השפה היא כמובן בעברית, וכן כל הכותרות.

סרטון תדמית לשיווק בארצות הברית

מדובר על סרטון תדמית, אשר פונה למשרד לאיכות הסביבה של ארצות הברית, במטרה לקדם פתרון של ניפוק אוטומיטי של שקיות ממוחזרות, במדינות בהן החוק מחייב זאת. שפת הקריינות והכותרות הן באנגלית.

ראו סרטון תדמית למערכת ניהול גידול קנאביס רפואי שהפקנו לאחרונה

זהו סרטון תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מערכת ניהול גידול קנאביס רפואי שפותחה בישראל, ועכשיו מתכננים לשווק אותה בחו"ל. במקרה זה כמובן הקריינות הינה באנגלית, וגם כל הכותרות הן באנגלית. חשוב מאוד שהסרטון גם ידבר לקהל היעד בחו"ל, לא רק מבחינת השפה, אלא גם מבחינת המסרים. כמעט כל סרטון התדמית מבוסס על צילומי וידאו, כך שלקוחות פוטנציאלים יכולים לראות במו עינייהם איך המערכת נראית, ואיך היא משתלבת בתוך חממה של גידול קנאביס רפואי, כמו שמודגם ומצולם בתוך חממת גידול בארץ.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למיזם בשוק האמריקאי שהפקנו לאחרונה

זהו סרטון תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מיזם ישראלי בשוק האמריקאי. במקרה זה, חשוב שדווקא יראו וישמעו נושאים הקשורים לישראל, ולכן בסרטון התדמית הזה משולבים הרבה קטעי וידאו שנרכשו ממאגרים (Stock Footage), וצילומי סטילס של עסקים ישראליים. כמובן, שהקריינות היא באנגלית על ידי קריין מקצועי שהוא American Native Speaker, וכל הכותרות הראשיות להדגשת המסרים הם באנגלית. כמובן, גם צילומי המסך האקטיביים (Dynamic Screen Shots) מתוך האתר של המיזם הם בתצורה האנגלית. באופן כזה, הלקוחות האמריקאים מבינים לגמריי את הנושא, ומתחברים רגשית למיזם בגלל ההצגה של ישראל.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות