יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
הפקת טיזרים פרסומיים לרשתות חברתיות

מה זה בכלל טיזר פרסומי?

לפי וויקיפדיה, טיזר פרסומי הוא: 'אמצעי בתחום הפרסום, לרוב בתחילת מסע פרסום, אשר נועד להשיג את תשומת ליבו של הצרכן, ולייצר אצלו סקרנות כלפי המוצר המפורסם'. אנשים היום מופצצים בכמות גדולה מאוד של פרסומים, החל מכאלה שהם בטקסטים, בתמונות ועד לסרטוני פרסום בסגנון סרטוני תדמית. בשל הכמות הגדולה, מאוד קשה לתפוש את תשומת ליבו של הלקוח הפוטנציאלי. צריך משהו קצר ומגרה, קל לתפישה, כך שאולי ניצור עיניין ראשוני אצל אותו לקוח פוטנציאלי, ונגרום לו להתקדם בתתהליך קבלת החלטות.

מניסיוננו, מה שעושה את זה בצורה הכי מוצלחת הוא טיזר המבוסס על סרטון קצר של 10-15 שניות, בו יש מסר בודד שמעורר סקרנות.

ראו תחילה מספר טיזרים פרסומיים שהפקנו לרשת מוסכים, שנגזרו מתוך סרטון התדמית שהפקנו לרשת.

מנהל שיווק - מתכנן קמפיין שיווקי ברשתות חברתיות?

מעוניין ליצור חשיפה גדולה לעסק, בקהלי יעד חדשים?
 

ראה תחילה את סרטון התדמית שהפקנו לרשת המוסכים

מדובר על סרטון תדמית של כדקה וחצי, אשר מציג בצורה הומוריסטית מספר סיטואציות שבדרך כלל גורמות למי שחווה אותן ללכת לפחח, ולבצע תיקוני פחחות וצבע יקרים, שגם פוגעים בערך הרכב. רשת המוסכים מציעה פתרון חדשני 'יבש', שלא פוגע בערך הרכב.

ראו 3 טיזרים פרסומיים שהופקו מתוך סרטון התדמית של רשת המוסכים

אם כך- מהו הטיזר הכי יעיל?
  

הטיזר הכי יעיל לצורך שימוש בקמפיינים שיווקיים, מומלץ שיהיה בעל המאפיינים הבאים:

1. מצולם בוידאו- טיזר קצר המצולם בוידאו, מושך הכי הרבה תשומת לב וסקרנות, כי קל להתחבר אליו רגשית. אנשים נוטים להאמין למה שהם רואים בעיניים, וצילומי וידאו מאפשרים זאת.

2. קצר- עד 15 שניות- טיזר טוב הוא מספיק קצר שהמסר העיקרי נמצא בשניות הראשונות. זה מבטיח שלקוח פוטנציאלי ימשיך לצפות עד 15 שניות. לא לצפות שהוא ימשיך יותר מכך. זה רק יכול לעצבן (כמו פרסומת שמחכים לרגע שניתן יהיה ללחוץ על 'דלג על המודעה')

3. מסר בודד ופשוט- כמו בכל פרסומת טובה, אסור להתפזר ולנסות ולקדם כמה מסרים. חייבים להתמקד במסר בודד, ולהציג אותו בצורה הכי פשוטה, כך שבשניות בודדות מי שצופה בטיזר יקלוט את המסר

4. חוש הומור- זה המקום הכי טוב לשימוש בחוש הומור. אבל, חוש הומור זה דבר עדין, שמשתנה בין אנשים שונים. לכן, לא לחפש הומור בוטה וקורע, אלא משהו שמקסימום מעלה חיוך קל על השפיים של מי שצופה.

 

איך מומלץ להפיק טיזרים פרסומיים?


מאוד נדיר שלקוח יזמין מחברת הפקת סרטוני תדמית רק טיזרים פרסומיים. בדרך כלל מזמינים הפקה של סרטוני תדמית לעסק ולמוצרים, ומבקשים בנוסף להפיק גם כמה טיזרים פרסומיים למטרת קידום בקמפיינים שמריצים ברשתות חברתיות. לכן, מה שאנחנו מציעים, זה את תהליך ההפקה הבא:

1. מגדירים את כל סרטוני התדמית הנדרשים לעסק

2. כותבים תסריט מפורט לכל סרטון תדמית, כולל תסריט קריינות

3. מכינים 'מיני תסריט' לכל טיזר, המבוסס על הויז'ואל של סרטון התדמית, עם קריינות קצרה ייעודית לטיזר.

4. מקליטים קריינות לכל סרטוני התדמית ולטיזרים הפרסומיים

5. אחריי הצילומים, עורכים את כל סרטוני התדמית, ומקבלים את אישור הלקוח

6. בשלב הזה עורכים את הטיזרים עם הקריינות שלהם, כאשר הויז'ואל 'נגזר' מתוך סרטוני התדמית (מוצאים את החלקים הרלוונטיים שבסרטוני התדמית).לסיכום, טיזר פרסומי קצר המצולם בוידאו הוא הכלי היעיל ביותר לקמפיינים שיווקיים ברשתות חברתיות. מומלץ לגזור אותו מתוך סרטוני התדמית שמפיקים לעסק.למאמרים נוספים בנושא:    עלות הפקת סרטוני תדמית- לחץ כאן


                                        תיק עבודות סרטוני תדמית-  לחץ כאן


 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות