יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הפחתת תקציבי שיווק בתקופות קשות- טעות גדולה!
נכתב:  מרץ 2023
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית,שהופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

 

ברור שהמצב הפוליטי והכלכלי מפחיד- אבל צריך לקבל החלטות שיווקיות נכונות!

בחודשים האחרונים, הכאוס מתחיל להשפיע באופן ישיר על העסקים. למרות שיהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים, נמצאים במקומות הכי טובים בגוגל אורגני, הפניות אליינו הולכות ופוחתות. במילות החיפוש הכי נפוצות בתחום של הפקת סרטוני תדמית, שהם: 'סרט תדמית', ו'סרטון תדמית', ניתן למצוא את יהב הפקות בדף הראשון של גוגל אורגני, ובמקום הראשון. כלומר, כל מי שמחפש הפקה של סרטון תדמית בגוגל, נחשף לאתר של יהב הפקות בוודאות. ולמרות זאת, הפניות אליינו הולכות ויורדות בצורה משמעותית. הסיבה היחידה לכך היא הקפאת הפעילות השיווקית של עסקים, לפחות עד שהמצב יתבהר. לצערי, זו ההחלטה הכי לא נכונה שניתן לקבל בימים אלו. הרי רוב הלקוחות מחפשים פתרונות לצרכים שלהם בדיגיטל, וזה בדיוק הזמן להגדיל נוכחות בדיגיטל, על מנת שלא להעלם. מי שלא מפרסם- לא קיים מבחינת הלקוחות, כי כמעט כל החיפושים הם בדיגיטל, ורוב הרכישות הם אונליין. אני מבין שהמצב 'נזיל', ש המון חששות של כל בעלי העסקים ממה שצופן לנו העתיד עם הטירוף של החקיקה הנוכחית, עם התראות מאוד מפחידות ממה שהולך לקרות ממש מהר. מדברים על 'התמוטטות' כלכלית, שאפילו מפחידה את ההייטק, המגזר הכי חזק במשק, אז שאר  העסקים שלא יחששו? אני בהחלט יכול להבין חששות, אבל עדיין לעצור פעילות שיווקית זו הטעות הכי גדולה שעסק יכול לגרום לעצמו. זה רק מקדם את הקריסה הכלכלית של אותו עסק.

לפני שאציג מה לעניות דעתי מומלץ לעשות בימים אלו, ראו מקבץ קצר מתוך מגוון של סרטוני תדמית שהפקנו לאחרונה:

 

אז מה כן מומלץ מבחינה שיווקית כיום? 

הנוכחות כיום בדיגיטל היא לא nice to have עבור כל סוג עסק, אלא כמעט must have! אין כמעט לקוח שלא מחפש לעצמו פתרונות במדיה הדיגיטלית, וכבר פורסם שהמכירות אונליין עלו על הרכישות הפיזיות בחנויות. לכן, בכלל לא משנה מה העסק שלכם עושה, מפתח או מייצר, אתם ממש חייבים ליצור נוכחות בדיגיטל. אומרים לי לפעמים מנהלי שיווק: 'יש לנו אתר, זה לא מספיק'? לצערי זה ממש לא מספיק. על מנת שלקוחות פוטנציאלים יגיעו לאתר שלכם, ישהו בו ואולי אפילו ייצרו קשר לצורך התקדמות בתהליך הרכישה, חייבים להנגיש את האתר ללקוחות, ולעודד אותם להישאר באתר. 

לכן, זה מה שאני ממליץ כיום לכל עסק:

1. הפקת סרטון תדמית לעסק- זהו בצורה הכי מדוייקת את קהל היעד של העסק, והפיקו סרטון תדמית לעסק, שיתמקד בקהל היעד, ויציג לו בתוך כדקה, מה הייחוד של העסק שלכם. כיום, מאוד מומלץ הפקת סרטון תדמית המבוסס כולו על צילומי וידאו. למרות שהרכישות ברובן הן אונליין, עדיין לקוחות מעדיפים לראות 'במו עינייהם' את העסק, את התשתיות של העסק, ואפילו להכיר את הצוות המוביל, כך שהם יהיו משוכנעים שהעסק קיים, ולא מדובר על 'עוד עקיצה' באינטרנט, שכיום זה החשש העיקרי של לקוחות, ודי בצדק, בגלל התחכום כיום של ההונאות, ואף אחד לא רוצה לצאת פרייר. עלות הפקה של סרטון תדמית מתחילה מאזור ה- 10 אלף ש"ח, כך שמדובר על הוצאה ממש נמוכה, וחד פעמית, לפחות למספר שנים, כזו שיכולה שמספקת כלי שיווקי הכי יעיל בדיגיטל. סרטון תדמית שכזה מחזק את התדמית של העסק, ומאפשר נוכחות טובה ברשת הדיגיטל.

2. הפקת סרטון תדמית למוצר הדגל של העסק- סרטון תדמית לעסק, כמו שהוצג למעלה, אמנם מחזק את התדמית של העסק, אבל פחות משמש כמקדם מכירות. על מנת לקדם מכירות של כל מוצר, מומלץ להפיק סרטון תדמית לכל מוצר בנפרד. לכן, כל מנהל שיווק צריך לזהות את מוצר הדגל, שהכי חשוב לקדם מכירות שלו, ולייעד עבורו סרטון תדמית למוצר. במידה ומעוניינים לקדם כמה מוצרים, לא לאגד בסרטון אחד מספר מוצרים, אלא להפיק סרטון תדמית לכל מוצר בנפרד. גם לגביי סרטון למוצר, קודם כל זהו הכי במדוייק את קהל היעד של המוצר, והתאימו את כל המסרים בצורה מדוייקת רק לאותו קהל יעד. חשוב לזהות 'צורך' אצל אותו קהל יעד, מה שמחבר אותו לסרטון שהפקתם ובצמוד להציג את 'הפתרון' לצורך שלו, ואת 'הבידול', כלומר- במה הפתרון המוצג בסרטון יותר טוב מהמתחרים. שוב, גם בהפקת סרטון תדמית למוצר מומלץ שכולו יהיה מבוסס על צילומי וידאו, מה שיאפשר לקהל היעד לראות את המוצר, ואנשים אחרים שמשתמשים בו, שוב גם כחלק מהצגה של קיום של המוצר, ולא עוד עקיצה, וגם שהמוצר כבר בשימוש של אנשים אחרים, כך שקהל היעד אינו 'שפן ניסיונות' של פתרון חדש. גם כאן, עלות הפקת סרטון תדמית לכל מוצר מתחילה מאזור ה 10 אלף ש"ח, כך ששוב מדובר על הוצאה חד פעמית ממש נמוכה, שיכולה כמעט להבטיח קידום מכירות של המוצר.

3. הפצת סרטון התדמית לקהל היעד- מעולה, הפקתם סרטוני תדמית לעסק ולמוצרים, עכשיו צריך להיא אותם לידיעת קהל היעד. היתרון הכי משמעותי בדיגיטל, זו היכולת להפיץ מידע מטורגט לקהל היעד. לכן, מומלץ להעלות קמפיינים שיווקיים גם בגוגל וגם ברשתות החברתיות (בתנאי שקהל היעד שלם אכן ברשתות), ולכוון את הקמפיין לקהל יעד ממוקד, באמצעות הטרגוט של המדיה. ככול שהטרגוט יותר מדוייק, עלות הקמפיין יותר נמוכה ובעיקר- ממוקדת ומגיעה רק למי שיש סיכוי שאכן יבצע רכישה מהעסק. לכן, לא לוותר על הקמפיינים, על מנת להבטיח שקהל היעד אכן יהיה מודע לפתרונות שלכם, יצפה בהם, ואולי יחליט להתקדם בתהליך הרכישה של המוצרים. שוב, במידה ומדייקים בזיהוי קהל היעד, מדובר על הוצאה של אלפי שקלים בודדים, שכמעט ומובטח לכם תוצאות חיוביות מבחינת הרכישות. לא לוותר על שלב זה!


לסיכום, על מנת להבטיח המשך של הפעילות העסקית של כל עסק, מומלץ להשקיע תקציבי שיווק, לצורך הפקת סרטון תדמית לעסק, וסרטון תדמית למוצרי הדגל, ולהפיץ את הסרטונים לקהל היעד. עצירת תקציבי שיווק, דווקא בתקופה קשה, זו טעות שעלולה לדרדר את העסק עוד יותר.

 ראו מקבץ מתוך סרטוני תדמית שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון של כדקה, המבוסס על קטעים קצרים מתוך הפקות סרטוני תדמית של יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים, שהפקנו לאחרונה. סוג כזה של סרטון, נקרא גם שואוריל Showreel, כי סרטון שכזה שמקף את מגוון סגנונות ההפקה של סרטוני תדמית שלנו. לאורך הסרטון, שזורים כותרות שמציגות את היתרונות של הפקת סרטון תדמית לעסק, כשבעיקר- הסרטון מהווה הפנים של העסק בדיגיטל.

מאמרים נוספים בנושא סרטוני תדמית, שאולי יעניינו אתכם:מה עלות הפקת סרטוני תדמית?

                              
עלות הפקת סרטון תדמית לא חייבת להיות יקרה

 ראו סרטון תדמית לחברת סימפון סלולר שהפקנו לאחרונה

מדובר על הפקת סרטון תדמית באורך של כדקה, לצורך הצגת חנות המכירות של חברת סימפון סלולר. הסרטון מבוסס כולו על צילומי וידאו בחנות עצמה, בה ניתן לראות את הצוות הגדול של החברה, עם השפע הגדול של ההיצע של החנות, והמקצועיות שכל כך חשובה בתחום. הסרטון מלווה בקריינות מקצועית בעברית, ליזוק המסרים הויזואליים. הפקת סרטון תדמית זה הייתה נמוכה יחסית, ובתוך זמן קצר סיפקה לחנות תוצאות.

 ראו סרטון תדמית לסוכנות ביטוח שהפקנו לאחרונה

מדובר על הפקת סרטון תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית סוכנות ביטוח בשם 'יש ביטוח'. גם סרטון זה מבוסס כולו על צילומי וידאו בסוכנות, כך שניתן לראות את התשתיות של הסוכנות, ולראות ולשמוע כמה ממובילי הסוכנות, כולל המנכ"ל והמייסד, ולהבין את תפישת עולמם עם הגישה האישית, שכל כך חשובה בתחום הביטוח. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות