יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
העסק שלנו: בתוך 15 שנים, הפקנו מעל 1,000 סרטוני תדמית, ליותר מ- 400 עסקים!
נכתב:  מרץ 2024
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית,שהופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 

אני די גאה בהצלחה שלנו בתחום הפקות סרטוני תדמית לעסקים!

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים, הוקמה על ידי בשנת 2009, מיד אחריי שפרשתי מהייטק. תחילת הדרך הייתה לא פשוטה. מדובר היה בתחום די חדש באותם שנים, כאשר סרטי התדמית בדרך כלל הופקו לחברות ענק, ועלו עשרות אלפי שקלים. בקיצור, הנושא היה די נישתי, כאשר חברות ההפקה של סרטי תדמית היו בדרך כלל חברות ענק, שעסקו בהפקות ענקיות, עבור אותן חברות ענק.

די סמוך לתקופה שאני נכנסתי לתחום, הייתה תחילת הפריחה של רכישות באינטרנט בהייקף גדול יחסית. אז עוד קראו לזה המדיה החדשה, ויותר ויותר אנשים החלו לבצע רכישות באתרים כמו אמאזון, אייביי, וגם מאתרים סיניים כמו עליבאבא או עלי אקספרס. באתרים אלו קידמו מכירות בדרך כלל באמצעות תמונות של המוצרים. לא מעט חברות הפקה קטנות זיהו את הפוטנציאל, ומאז החלה דרישה להפקת סרטונים קצרים לקידום מוצרים, ובמקביל דרישה להפקת סרטון תדמית קצר לעסק, תחילה על ידי חברות בינוניות, ובהמשך על ידי כמעט כל עסק, אפילו עסקים של עובד יחיד, שהבינו שהדרך לקדם את העסק היא באמצעות אותם סרטוני תדמית

מהתזמון הנכון של כניסה לתחום,אנחנו רואים מאז הצלחה וצמיחה כמעט קבועה, מ 2009 ועד היום. בכל שנה הפקנו יותר סרטוני תדמית לעסקים, וגם מגוון העסקים הלך והתרחב, וגם מגוון הצרכים. מעבר לסרטוני תדמית, הפקנו גם סרטי מוצר, סרטי הדרכה, סרטים לגיוס מימון ממשקיעים, סרטונים לתערוכות ועוד ועוד ועוד. 

 

אבל אני חושש שהשמים מתקדרים לחברות הפקת סרטוני תדמית 

על אינטיליגנציה מלאכותית עובדים בעולם מאז שנות החמישים של המאה הקודמת, וההתקדמות בתחום הייתה מאוד איטית, עם מעט מאוד הצלחות. מעט מאוד יישומים אימצו את הטכנולוגיה, שבדרך כלל דרשה כוח חישוב עצום, מול ביצועים לא מאוד מרשימים. אבל, בתחילת 2023 חברת OpenAI היממה את העולם, עם מושג שנקרא: אינטיליגנציה מלאכותית גנרטיבית, כלומר אינטיליגנציה שמתפתחת ולומדת, כאשר יצאו עם מוצר ראשון שנקרא ChatGPT, שלכאורה היה רק צאט, אבל עם יכולות מדהימות, כאילו אתה מתכתב עם יצור אנוש מאוד מאוד חכם, שיכול לבצע מטלות רבו ומגוונות, ובהחלט מרשימות. מאז, הייתה פשוט התפוצצות בתחום. עוד ועוד חברות יצאו עם צאטים חכמים, ויישומים רבים ומגוונים, כאשר כל אחד מהם כולל יכולות של אינטיליגנציה מלאכותית גנרטיבית, שהשיפעה על המון תחומים, בהם נראה שהאפליקציות השונות מייתרות בעלי תפקידים שבעבר נחשבו מקצועיים ובלתי ניתנים להחלפה. 

המצב גם בהחלט אתגרי מבחינת חברות הפקת סרטוני תדמית. זה החל עם ביצוע תחקירים בעזרת צאטים כמו ChatGPT, או Claude, ג'ימיני (בראד), שנתנו תוצאות לא רעות, אבל כמובן בעזרת תחקירן מקצועי שיודע לתשאל בפרומפטים נכונים. זה התקדם גם לכתיבת תסריטים לסרטון תדמית לעסק באמצעות הצאטים השונים, שוב באמצעות קופירייטר מנוסה. בהמשך גם ניתן היה לייצר תמונות מרהיבות, שנראות מאוד אמינות באמצעות תוכנת Midjourney, כשהפעם כבר כמעט ללא עזרה של גרפיקאים. כל מפעיל של התוכנה מסוגל להפיק תמונות מדהימות ואמינות. נראה שגם החיוניות של תחקירנים וקופירייטרים מתחילה כמעט להתייתר, כי הצאטים הולכים ומשביחים, כי כמו שאמרנו- מדובר באינטיליגנציה מלאכותית גנרטיבית. 

אבל, המהפכה האמיתית מתרחשת בימים אלו בהפקות קטעי וידאו קצרים, ממש מהממים, ובאיכות ריאליסטית מדהימה, באמצעות טקסט בלבד. תוכנה כמו Sora של חברת OpenAI, שעדיין בפיתוח נראית הכי מבטיחה, אפילו ברמה שמאיימת על הפקות סרטי קולנוע. בינתיים קיימות בשוק לא מעט תוכנות ליצירת וידאו מטקסט, כגון: Pictory, Descript, Veed, Invideo, Peech, Elai, והרשימה עוד ארוכה. כלים אלה כבר כיום נותנים תוצאות וידאו קצרות, באיכות טובה מאוד, אם כי עדיין לא ממש ריאליסטיות. אבל, העתיד לחלוטין ברור. ה AI הולך לספק כלים שייתרו כמעט לחלוטין צלמי וידאו, אנימטורים, גרפיקאים ועורכים מקצועיים.


לסיכום, חברת יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים ראתה צמיחה נהדרת ב- 15 שנות קיומה. אבל ההמשך נראה בעייתי, בעיקר בשל כניסת אינטיליגנציה מלאכותית גנרטיבית. לדעתי, כל חברת הפקות צריכה לתכנן את צעדיה הבאים בהקדם, על מנת שלא להישאר מאחור במהפכה הנוכחית, שהיא בהחלט קפיצת מדרגה טכנולוגית אמיתית.

 ראו סרטון תדמית קצר ליהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

הקמת את חברת יהב הפקות בשנת 2009, ומאז החברה צברה ניסיון רב בהפקת מגוון גדול של סרטים לעסקים, כולל: סרטוני תדמית, סרטוני מוצר, סרטי הדרכה, וסרטים לצכים מיוחדים. אנחנו פועלים כיום כמעט מול כל המגזרים במשק, ומול כמעט כל סוגי העסקים, החל מחברות ענק וחבות הייטק, ועד לעסקים קטנים במגוון תחומים. סרטון תדמית קצר זה מבוסס על קטעים קצרים מתוך הסרטונים השונים שהפקנו, כך שניתן לראות את מגוון סגנונות ההפקה.

מאמרים נוספים בנושא סרטוני תדמית, שאולי יעניינו אתכם:כיצד ליצור סרטון תדמית לעסק שמשווק גלובלי?

                              
כיצד לקדם סרטון תדמית לעסק בדיגיטל ובאתר החברה?

 ראו סרטון תדמית שהפקנו לאחרונה למכונת חירור חדשנית

מדובר על סרטון תדמית באורך של כדקה, אשר נועד לקדם שיווקית מכונת חירור יריעות פלסטיק לעטיפת מוצרי מזון. מדובר על מכונה מפיתוח ישראלי, אשר מבוססת על פטנט רשום, שמאפשר ביצועים ברמה מאוד גבוהה וייחודית. זוהי גם דוגמא נהדרת, שעדיין אין תחילף לצילומי וידאו של המכונה בפעולה, וגם לדעתי לא יהיה בזמן הקרוב. עדיין מוצרים פיזיים מורכבים, לקוחות ירצו לראות אותם 'במו עיניינם', פועלים בשטח, ואת זה עדיין צילומי וידאו הם הדרך היחידה להראות זאת.

 ראו סרטון תדמית לעמותת קידום- פרוייקטים שיקומיים

ראו עוד דוגמא של סרטון תדמית שמבוסס כולו על צילומי וידאו, וגם אותו ככול הנראה תוכנות יצירת וידאו באמצעות AI לא יחליפו. מדובר על אחד הפרוייקטים השיקומיים של עמותת קידום, שנקרא הבית המאזן, לאנשים שמתמודדים עם משבר נפשי, אבל ללא צורך באישפוז. בסרטון אנחנו מראיינים חלק מהדיירים שבמקום, וגם חלק מהמטפלים, כשהכול מצולם ברגישותרבה, ובהתחשבות בדיירי המקום, וכן מצלמים איך נראה המקום. את זה ברור שתוכנה, מתוחכמת ככול שלא תהיה, לא תוכל להחליף.