יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
העולם עבר לדיגיטל- בצע התאמות בעסק שלך, והפק סרט תדמית לעסק!
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים


כל בעל עסק חייב להבין שהעולם השתנה

 בשנים האחרונות, עולם המסחר עבר מהפכה של ממש. יותר ויותר רכישות התבצעו אונליין, עד שכיום המסחר ברשת עבר כבר את המסחר מקנייה בחנויות. אנשים כבר לא מוכנים להסתובב ולחפש מוצרים בחנויות, שיש אליהם גישה, ואפילו גישה נוחה. עולם האינטרנט פתח בפניי כולם שוק אינסופי כמעט, לא רק של רכישות מהשוק המקומי, אלא מכל מקום בעולם, ובכל זמן. לא צריך יותר להסתפק במה שמוצע בחנויות. השפע הגלובלי מאפשר רכישה של כל מה שמעוניינים, כמעט בלי הגבלות. אין ספק, עולם המסחר עבר לדיגיטל (האינטרנט). 

אם עד תחילת 2020 עסקים לא הפנימו את השינוי, באה השנה הקורונה, ועם התמעטות התנועה של לקוחות בחנויות, ובוודאי בימי הסגר, זה כבר מתחיל להיות ברור לכולם: אם אתם לא נמצאים בדיגיטל- זו רק שאלה של זמן עד שהעסק ייסגר. אי אפשר כיום להמשיך ולהתבסס על לקוחות שרגילים לרכוש את המוצרים שהם צריכים רק אחריי שהגיעו לחנות מכירות, או אולם תצוגה, בדקו את המוצר בידיים, וקיבלו החלטת קנייה. זה שוק שהולך ומצטמצם, עד שייפסק לחלוטין. הקורונה האיצה את התהליך של המעבר לדיגיטל. 


ראו מהלך של מעבר לדיגיטל שעשינו לעסק של מכירת קרוזים (הפלגות נופש) לפני שנה:

 ראו סרט תדמית לאתר הזמנת קרוזים אונליין

כבר לפני שנה חברת אייקרוז, החברה המובילה בארץ להזמנת קרוזים, הבינה שהיא חייבת לשנות את מודל המכירות של הקרוזים, ולהעביר אותו מרכישה רק אחר4יי שיחה טלפונית עם סוכן מכירות של החברה, לרכישה ישירה אונליין על ידי הלקוחות. בכדי לבצע את השינוי, החברה בנתה מנגנון באתר החברה שמאפשר הזמנות אונליין, ואנחנו הפקנו עבורם את הסרט תדמית הזה. הדגש בסרט התדמית הוא על פשטות וקלות ההזמנה, תוך הצגה בוידאו הן של כל הדברים הנהדרים שקיימים בספינות הקרוזים השונות, ובנוסף רואים בוידאו את המקומות הנהדרים שאליהם מפליגים, וכמובן רואים הרבה מאוד אנשים שנהנים. סרט התדמית הופץ ברשתות החברתיות, זכה לעשרות אלפי צפיות, הפך ןויראלי והכי חשוב- שינה את מודל ההזמנות של הלקוחות, משיחת טלפון עם נציג מכירות להזמנה ישירה דרך האתר.

אז מה מומלץ במעבר לדיגיטל? אתר מידע וסרטי תדמית!


על מנת שעסק יוכל לשרוד לאורך זמן, גם בתקופות קשות, אנחנו ממליצים על הצעדים הבאים בדרך לדיגיטל:

1. הגדירו את המוצרים למכירה בדיגיטל- זה בדיוק הזמן להחליט שהעסק עובר לדיגיטל, כלומר- מאפשר מכירה של מוצרי החברה רק דרך הדיגיטל. לצורך כך, צריך לעבור על כל מוצרי החברה, ולבדוק האם בכלל ניתן לרכוש אותם בדיגיטל. כל מוצר שאינו כזה, מומלץ להפסיק את הייצור שלו, כי זו רק שאלה של זמן עד שהמוצר יפסיק להימכר לחלוטין. אם יש ממנו מלאי, מומלץ להיפטר מהמלאי ואפילו במחירי הפסד, ורק בכדי שלא ייתקע במחסנים. כל מוצר שניתן למכור בדיגיטל, יש לזהות בנפרד בצורה ברורה, ולמקד את המכירות שלו בנפרד.

2. הפקת סרט תדמית לעסק- חשוב להפיק סרט תדמית קצר לעסק, שיציג את תחום המומחיות והבידול של העסק, ואת האפשרות לרכישת כל מוצרי החברה אונליין, כיאה לעסק מתקדם. אם תהליך הרכישה דרך האתר מחייב הבנה כולשהי, אולי כדא להפיק גם סרט תדמיתי לתפעול נכון של האתר, עבור לקוחות שעלולים להתקשות בתפעול האתר (כמו בדוגמא של חברת הקרוזים למעלה). לדעתי כיום זה כמעט מיותר, כי כמעט כל לקוח יודע לבצע רכישה מאתר מכירות אונליין, שלא לדבר על הפשוטת המובנת באתרי אונליין. 

3. אמצעי מכירה לכל מוצר בנפרד- בכדי לקדם מכירות של כל מוצר, חייבים שיהיו לכל מוצר: דף מוצר באתר החברה, וסרט תדמית למוצר (או סרט מוצר). את סרט התדמית למוצר משלבים בדף המוצר באתר החברה.

4. להשקיע בשיווק- סרטי תדמית ודפי מוצר באתר החברה הם תחילת הדרך. עכשיו, צריך להפיץ ברשת את המידע. ישנן הרבה מאוד אפשרויות הפצה, חלקן בחינם כגון רשתות חברתיות או רשתות עסקיות ובלוגים מקצועיים, וחלקן בתשלום כגון פרסום ממומן בגוגל או ברשתות חברתיות, או טרגוט של לקוחות פוטנציאלים. גודל ההשקעה כבר תלוי בכל עסק, אבל- זה תקציב שחייבים לקחת בשבון בתהליך המעבר של העסק לדיגיטל.


בקיצור, כל בעל עסק חייב להבין שעולם המסחר השתנה ועבר ברובו לדיגיטל, כך שגם עליו לבצע התאמות שיאפשרו מכירות אונליין של מוצרי החברה. הנושאים העיקריים הם אתר מידע שמאפשר מכירות אונליין, והפקת סרטי תדמית למוצרי החברה.

 ראו סרט תדמיתי לתפעול נכון של אתר ההזמנות אונליין

מכיוון שקהל היעד של חברת הקרוזים הוא לא כזה שרגיל להזמין אונליין, אלא להיפך- רגיל להזמין אחריי שיחת טלפון עם סוכן מכירות, הפקנו לחברה בנוסף לסרט התדמית, גם סרט תדמיתי לתפעול נכון של אתר ההזמנות, אותו שילבנו באתר החברה. לקוחות שנכנסו לאתר, ראו במקום בולט את הסרט, ולחיצה על הסרט הציגה ללקוח הפוטנציאלי סרט קצר, המציג בצורה פשוטה וברורה, צעד אחר צעד, איך לבצע את ההזמנה באתר. ראינו, שכמעט כל מי שנכנס לאתר, צפה קודם כל בסרט התדמיתי הקצר (או בחלקו) ואחריי שצבר בטחון הוא פנה לבצע את ההזמנה בפועל. כלומר, זה לא מספיק שהחברה איפשרה ללקוחות להזמין את הקרוז אונלייןף והפיקה סרט תדמית שמזמין לקוחות לבצע את הרכישה אונליין, היא גם דאגה להסביר לכל לקוח בצורה פשוטה וברורה כיצד עליהם להזמין.

מאמרים נוספים בנושא סרטי תדמית, שאולי יעניינו אתכם:עלות הפקת סרטי תדמית

                              
מה באמת היתרונות של סרטי תדמית?

 ראו סרט תדמית לחברה שמפתחת ומייצרת מכלולים מכנים מתקדמים

מדובר על סרט תדמית לעסק, באורך של כ- 1.5 דקות, אשר מציג דרך צילומי וידאו עסק שמפתח ומייצר מכלולים מכנים זעירים לשימושים מגוונים, הפועל בתנאי סביבה קיצוניים. בסוג כזה של רכיבים מכניים, אחד הדברים הכי חשובים הינו אבטחת האיכות והניהול של הפיתוח והייצור של המכלולים. לכן, סרט התדמית לעסק זה, עוקב בצילומי וידאו על כל המסלול שעושה פיתוח של מכלול מכני חדש, החל מהצוות ההנדסי שמפתח את המכלול, ואת המכונה המיוחדת שנועדה לייצור של אותו מכלול. דרך הייצור בפועל, ואבטחת האיכות שקיימת בחברה הן בתהליך הייצור והן לפני אספקת המוצרים הסופיים. סרט תדמית זה מיתג את החברה כמובילה בתחומה, ועזר משמעותית לקידום מכירות של העסק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות